Украина > Киевщина: лебедки, склоны и тд

Велика Бугаївка.Обговорюємо польоти.

<< < (4/14) > >>

Карпуха:
Завтра плануємо їхати. Постараюсь зробити відео.

Карпуха:
Доброго всім Ну шо ж підведу підсумки по Бугаївці.
Значить практично тиждень Заапада і тиждень Бугаївки.
Про польоти в динаміку . Рельєф  специфічний. Там де яе на мене має бути дердати просажує.
При швидкості менше 5-6м польоти  по самому краю. Десь на грані зноса якщо близько до склона, або якщо від склона просажує.
Якщо вітер більш то це вже просто фізичні вправи на висоті.
Місця дуже красиві . Але далеко наприклад з Гостомеля .
Позитив.
Потоки таки близько. Я чесно кажучи не розумію.
Я мабуть на висоті метрі 60-70 вже почув як підхватує.
Для себе висновок що таки крутиться в таких місцях на 2-ці повне кощунство , бороттба за кожний метр не для таких крил.
Ну і єдина надія під запад викрутить в потоках. Тоді є сенс туди їхати. Отаке.

P.S. Нема пилюки. Хоть і є трохи колючок. А в принципі приємно вкладати чисте крило.

Карпуха:
доброго всім. Ну шо таки вибралися скромною компанією, під прогноз віндгуру. В принципі вінд гуру обіцяв на день повернути на захід , але якось з скрипом підворачував.та й скорше термік . В основному дуло південий захід,терміки трохи все це  неподобство перебивали .Але так і не перебили.
Сказати щополітали то хіба зовсім трохи. Пробували по всякому, але на жаль на південний захід там нее політаеш. Дууууже узенький дінамик.
Ну йпаруфот для затравки. От вчора було гуд. На жаль якось у всіх не получалось.

Віталій Бахтіаров:
і знову втихаря..! :жена: :жена: :жена: :жена: :жена: важко в вайбері щось написати..  :жена: :жена: :жена: :жена: :жена: :жена:

Карпуха:
Віталя дико вибачаюсь. По прогнозу вроді на Четвер північ-запад показує
 Як на мене саме те.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version