Украина > Полёты на Волыни, Ровенская, Волынская области

Кременецький парадром

<< < (2/120) > >>

vitali:
Я родом з Кременця... Періодично приїзджаю до мами, брата.
По дорозі в Куликові завжди дивимось на горки справа. Аерологія справді гарна, але ЛЕП та зарослі вершини стримують. Здалля видно невеликі галявини, оброслі лісом, та кар"єр видобутку чи-то каменю чи крейди на одній з горок...
В Кременці зі стартами гірше. Об"їздив місто та околиці по об"їзній дорозі та нічого не знайшов.
Але дуже приємно довідатись що в Кременці є парапланеристи. Давайте зустрінемось, політаємо.

AlexT:
Ми завжди раді зустрічати друзів по крилу.  pivasik
Чекаем в гості з початком сезону. Заодно буде можливість разом оцінити ті гори на яких колись учились польські аси. А національний парк дійсно хоче відродити парапланеризм на кременецьких горах, (провести вирубки стартових і посадкових майданчиків, організувати доїзд) але прохають оцінити їхній задум опитними пілотами на місці. Навіть якщо можливості стартувати незнайдем то політаєм на малінці. Від нас можна і на Львів і на Рівне, Луцьк а старт ми організуєм..

DenYakobchyk:
Супер!Я сам з Луцька,i було справдi цiкаво дiзнатись про цю мiсцину:)На рахунок розчищення якогось участку для польотiв,то думаю що чекати вiд влади дарма,а от якщо буде органiзовуватись якийсь "суботник"з радiстю приiду i допожу!

$omeOne:
Сокілля (Кременець) на карті

DenYakobchyk:
Згідний на "суботник".Треба взяти бензопилу і ми не те,що місце під старт розчистим,а щей пару дошок до дому превезем.Ха-Ха.
[/quote]
Бензопила буде,голобне щоб теплiше було,i можна буде щось робити:)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version