Украина > Полёты на Волыни, Ровенская, Волынская области

Кременецький парадром

<< < (120/120)

Юрій Чечайлюк:
Вдалось, нарешті, політати на Соколиній )) і ось оповіданнячко.
Великий респект і уважуха місцевим пілотам за проведену роботу на старті!
«Нажаль» )) не довго покрутився в динаміку бо практично з першого галсу вдалось вкрутитись і набрати, але потім вирішив шо «якось невдобно» так зразу і повернувся до гори. Але другий шанс не заставив довго чекати і прийшлось таки летіти )).
Набравши під базу став на перехід і під наступною хмарою помітив поруч перерозвиток, башня росла в космос і була чорна, ще один перехід і уже видно дощик. З цього моменту почались мої перегони з грозою. Як тільки кромка хмар наздоганяла я тиснув спід і летів далі, так продовжувалось десь кілометрів 50. Гроза перемогла, закрила небо і сонячна пляма уже була недосяжною, дистанція до дощу декілька км. Знову спід і сподівання на поточки. Включилось «молоко», в тіні потоки 0,5-1 і крило наче в маслі, жодного коливання, дуже незвичне відчуття спокою. Коли вітер змінювався на протилежний доводилось знову тиснути спід і тікати далі. Дощ наздогнав уже перед самою посадкою, трохи покрапало, потім пауза щоб скласти крило і добігти до магазину і ... злива ))
По маршруту, втікаючи від грози, доводилось зноситись на схід і на мою думку, цей напрямок трохи стрьомний – багато лісу і мало доріг, єбеня. Думаю що значно простіше летіти на Рівне і далі.
Обов’язково ще приїду ))

http://www.paraglidingforum.com/leonardo/flight/1948393

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version