Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ  (Прочитано 29219 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline FLY_

  • Hero Member
  • Повідомлень: 977
  • Karma: +127/-63
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #30 : Січень 24, 2016, 04:55:48 »
Взагалі то вважаю що треба взяти за основу , продаєш крило повинен бути техогляд ! І відповідний документ  і на продувку також. А закладати це в вартість чи ні власна справа продавця . Не в бірюльки граємось , на кону життя.

Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #31 : Січень 24, 2016, 09:24:06 »
Интересное кино получается. 
Делаем выводы - если покупатель хочет результатов продувки крыла, то он должен  эту продувку и оплатить, а так же оплатить все телодвижения для этого -  отправку на фирму и т. д.   Но тут есть нюанс - если продавец заявляет, что крыло  не дуется, а по результатам продувки оказывается, что через крыло можно дышать - то выходит, что продавец соврал и покупатель понес расходы в результате мошеннических действий.  Поэтому стоит доверить осмотр крыла любому авторитетному пилоту , как посреднику. Из опыта - если крыло ощутимо не дуется " на поцелуй" то летать на нем вполне можно и не один год.

Что касается порезов, порывов и прочих бандажей и оплеток - в любой мобилке сейчас есть камера и можно все это зафиксировать и потом это будет аргумент в споре.

Покупатель утверждает, что есть масса дефектов, а продавец эти дефекты не видит. Есть ли они?  Фото однозначно бы решило спор.

Теперь о продувке и замене строп -  насколько я понял, покупатель оговорил с продавцом, что оплатит  продувку и замену тех строп, которые требуют замены?  Продавец крыло продул и стропы поменял, а покупатель  эти движения не оплатил, правильно?

Есть ли у продавца подтверждения слов покупателя, что  покупатель обязуется оплатить эти расходы?
Следите за знаками!

Offline ТСП

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 403
  • Karma: +152/-153
  • С.Тюлькин
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #32 : Січень 24, 2016, 10:37:05 »
тема, конечно, интересная!
Эпитеты применены запредельные и недопустимые.
Купля-продажа никогда не обходится без конфликтов (скрытых или явных).
 В этом случае надо всегда придерживаться правил торговли и разделять риски.
- Если товар продается "как есть" , то у него и соответствующая цена.
- Если покупатель просит оказать какие-нибудь дополнительные услуги, он их должен оплатить (возьмите аванс).
- Если Вы совершили с товаром какие-нибудь дополнительные, повышающие его качество действия, включите это в стоимость товара и используйте это, как рекламу.
Применение таких простых правил позволит повысить взаимную ответственность за сделку и избежать обид.
Хотелось бы еще добавить, что покупатель, не заплативший ни копейки, психологически относится к процессу купли-продажи наплевательски. Задача продавца принудить покупателя заплатить эти "5 копеек", тогда покупатель станет более покладист.
Это все общие правила, которые не относятся ни к кому лично!  pivasik
« Останнє редагування: Січень 25, 2016, 06:59:38 від ТСП »

Offline sigizmynd

  • ScyCountry SCorpion 3
  • Jr. Member
  • Повідомлень: 75
  • Karma: +44/-13
  • Александр Малышев
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #33 : Січень 24, 2016, 13:12:23 »
  Привет всей честной компании! Артема знаю не первый год, и могу характеризовать только с положительной стороны. Человек он порядочный и честный, и от себя придумывать не стал бы.
  Я видел его крыло на склонах неоднократно и подтверждаю что крыло находится в хорошем состоянии (результаты продувки это подтверждают). Зная Артема, если бы на нервюрах были порезы, то он об этом сообщил бы или вообще не продавал крыло, т.к. это не шутки.
  Теперь мое мнение об этой ситуации:
1. Покупая крыло за 350 евро, а не за 2000, надо понимать что это крыло летало, а не хранится новеньким на складе производителя.
2. Человек попросил проверить всю стропную на SC т.к. крыло находилось там на продувке и попросил заменить плохие стропы, если таковые окажутся. На стропе верхнего яруса, В или С-ряда была найдена трещина на оплетке, следовательно были симметрично заменены две стропы ( касательно порезов на нервюре, то во время продувки крыла и его осмотра SC на протоколе продувки это указали бы!!!).
На мой взгляд, если покупатель просит провести дополнительные апгрейды крыла, то он должен за это платить. Продавец потратился, а мог этого и не делать, потому что на безопасность полета это не влияло.
3. Что касается пятен на крыле, то надо понимать что на не новом крыле всегда присутствуют и пятна и пыль, и почему он решил что это кровь?
4. Уважаемый Озз, вы являетесь человеком авторитетным, я считаю, что недопустимо опускаться до оскорблений человека не разобравшись до конца в ситуации.

P.S. Уважаемые продавцы и покупатели, чтобы впредь не повторялись такие ситуации предлагаю вам делать видео отчеты перед продажей крыла и в момент его осмотра при получении. Так будет честно. 

Offline axel

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1201
  • Karma: +238/-86
  • Антонюк Василь
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #34 : Січень 24, 2016, 13:42:42 »
Не розумію з чого купа агресії на нашого продавця?
Чому він має з ваших слів платити за пересилки,продувки,заміну пошкоджених строп та інші забаганки покупця?Його обовязок це про них сказати ... при бажані замінити.
Його вина,що він на це повівся!
Добре що покупець ще не захотів повністю нову стропну  :blyaaaaa:
На мене люди мають зідзвонитись і чітко домовитись хто за що платить і головне стримати своє слово.
Крайнього в цій ситуації ми вже не знайдемо ... у кожного своя правда.
Багато порівнянь прозвучало з купівлею машини - тоді скажіть хто поїде вам в іншу область щоб показати вам свою машину? - ніхто; при вашому бажанні діагностики,перевірки компресії хто за неї заплатить? - правильно покупець.
І це при тому сподобалась вам машина чи ви передумали її брати.

 

   
Swing Astral 7
0502904072

Мы научились летать в небе,как птицы.
Мы научились плавать под водой, как рыбы.
Осталось теперъ научиться жить на земле как люди.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #35 : Січень 24, 2016, 13:53:35 »
  касательно порезов на нервюре, то во время продувки крыла и его осмотра SC на протоколе продувки это указали бы!!!).
Якщо б випадково знайшли - то сказали б про це власнику. Навряд така інформація попаде в письмовий звіт по продувці, на який ставиться печатка.
Останнім часом на SC дуже багато роботи і всі люди дуже зайняті. Повний техогляд не входить в штатну продувку. Звісно якщо ви СПЕЦІАЛЬНО замовите такий техогляд його вам мабуть проведуть. Для цього потрібно щоб кваліфікована людина була не зайнята і скоріш за все вам такий огляд доведеться оплатити. Тимбільше крила іншого виробника.

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #36 : Січень 24, 2016, 14:01:19 »
Так ото, треба продавати або купувати б/у крила після того, як на схилі продавця або покупця новий майбутній власник оглянув і політав.
Така моя думка.
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline sigizmynd

  • ScyCountry SCorpion 3
  • Jr. Member
  • Повідомлень: 75
  • Karma: +44/-13
  • Александр Малышев
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #37 : Січень 24, 2016, 14:32:08 »

Якщо б випадково знайшли - то сказали б про це власнику. Навряд така інформація попаде в письмовий звіт по продувці, на який ставиться печатка.
Останнім часом на SC дуже багато роботи і всі люди дуже зайняті. Повний техогляд не входить в штатну продувку. Звісно якщо ви СПЕЦІАЛЬНО замовите такий техогляд його вам мабуть проведуть. Для цього потрібно щоб кваліфікована людина була не зайнята і скоріш за все вам такий огляд доведеться оплатити. Тимбільше крила іншого виробника.
[/quote]

Допустим даже если сотрудники SC не указали бы в протоколе, то Артему бы лично об этом сказали, а они это не сказали. При продувке крыла все равно производится визуальный осмотр ткани, а т.к. продувку проводил Вячеслав Бобровский, очень ответственный и внимательный человек, то он уж точно бы сказал об этом. Артем как продавец не заинтерисован в отправке крыла, которое заведомо не продастся. А Андрей, на мой взгляд, путается в строении пароплана, и банально перепутал отверстия для перетекания воздуха с порезом. Еще и в качестве подтверждения пытался привести мнение сотрудника Новой Почты, который точно не разбирается в строении пароплана. 

Offline sigizmynd

  • ScyCountry SCorpion 3
  • Jr. Member
  • Повідомлень: 75
  • Karma: +44/-13
  • Александр Малышев
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #38 : Січень 24, 2016, 14:42:58 »
И вообще, правильно, что Артем затронул эту тему, т.к. продавцы тоже должны быть защищены. Покупатели тоже перегибают палку. Хотят за 3 копейки купить новое хрустящее крыло.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #39 : Січень 24, 2016, 14:47:38 »
то Артему бы лично об этом сказали, а они это не сказали.
Я так і написав  :)
Раз не сказали значить просто не помітили. Або порізу не було...
Проводиться огляд. Візуальний. Поверхневий. Звісно якщо специаліст має час і натхнення він з власної ініціативи проведе більш детальний. І звісно будь-яка нормальна людина у випадку виявлення пошкодження про це повідомить власнику у любий доступний спосіб. Просто якщо у вас за день черга з 10-ти крил на продувку а детальний огляд в конкретному випадку не входить в заявлений огляд - ви можете пропустити щось. Тимбільше пошкодження ВСЕРЕДИНІ параплана.

Ситуація з міфічним порізом залишається окутана мглою таємниць.  :) Так і не ясно був там той поріз чи ні. Але не треба казати що пілот не знає як виглядає отвір в нервюрі і не може його відрізнити від пошкодження. Наскільки я розумію що поріз не був основною причиною відмови від покупки. Були і інші фактори по тех стану крила і його відповідності.

Андрій виложив скрін зі скайпу де чітко написно ще до всяких відправок, що рішення приматиме ТІЛЬКИ після того як потрогає крило руками! В цей момент продавець міг відмовитися від продажі. Адже покупець явно озвучив що шансів на покупку крила як мінімум 50 на 50. То в чому проблема? Не хочеш слати за власний кошт - то не шли. ТОбі ж потенційний покупець так і сказав.

По працівнику НП. Хто був поруч того і попросив. Працівник НП це краще ніж просто відвідувач. Ну і вони ж там не повні ідіоти. Щодня мають справу з технікою і апаратурою. Люба людина яка може відрізнити дірку в футболці від дірки від рукава - відрізнить порив від фабричного отвору. Не скаже ж пілот - тут я якомусь дядькові лівому показав...  :) Винести крило за межі НП він не може. Теоретично міг позвонити комусь з пілотів. Мені напр. я доступний для таких справ зажди і завжди знайду час і можливість. 8) Але це певний гемор для всіх і покупець загробить кілька годин свого і чужого часу що підтвердити те що він на власні очі бачить перед собою  :)

Offline sigizmynd

  • ScyCountry SCorpion 3
  • Jr. Member
  • Повідомлень: 75
  • Karma: +44/-13
  • Александр Малышев
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #40 : Січень 24, 2016, 15:06:23 »
Дело не в том, что Андрей отказался покупать крыло (он имеет на это право), а в том что он попросил произвести дополнительное обслуживание крыла, которое стоило определенных затрат, а оплатил только какой-то минимальный расход чтобы от него отстали. И я так понял, что эта тема создавалась для того, чтобы впредь  все покупательски-рыночные отношения проходили более порядочно и прозрачно и другие люди не натыкались на эти грабли.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #41 : Січень 24, 2016, 15:33:29 »
Але ж покупець чітко написав що про те що він оплачує продувку - домовленості не було!  :)
Домовились що крило є зміст продути (за оплату продувки ми взагалі не домовлялись!!!)щоб не пресилати даремно
Тобто покупець порадив власнику крило продути. І знову ж власник міг відмовитись це зробити. Тоді і питання для Андрія було б зняте. Раз продавець не хочу продути крило то і слати "кота в мішку" не треба.

Ну і далі Андрій пише що коли знайшов інші незаявлені продавцем пошкодження - продавець їх визнав, запропонував їх усунути (за власний кошт мабуть?) і знову вислати крило. Але тут купець відмовляється остаточно.

Оглядаю крило, знаходжу нові дефекти - ще одну заклеєну дірку (на відстані 15-20 см одна від другої, тобто не зауважити неможливо). Зрозумівши що вірити на слово Арсену не можна- продовжую оглядати крило - знаходжу (здається лівій консолі) заклеєну з середини латку а на крайній нервюрі - 2 розриви. Після чого вже закінчую оглядати крило (працівники пошти весь час присутні при огляді) і телефоную Арсенові, який пропонує, що може залатати пошкодження і перешле знову мені це крило, від чого я відмовляюсь (тепер навіть в подарунок би не хотів)))

Далі виявляється, наскільки я розумію, покупець ходив на НП 2 рази - 2 дні. Оскільки відправник перший раз не оплатив (200 грн), визнав провину і виправив це на наступний день. Тобто купець потратив час і мабуть гроші на те щоб відвідати НП - 2 рази і 2 різні дні. Якщо чоловік працює - то це втрачений час/гроші на роботі + витрати на дорогу в НП. Про ці , хоч і не значні видатки (незручності), він скромно мовчить.

Якщо б тема мала мету щоб "все покупательски-рыночные отношения проходили более порядочно и прозрачно" - тон і слова були б підібрані інакше. Не треба було писати цілу поему на купу букв і називати когось мозгой....м! А ми отримали виплеск емоцій з метою насолити прискіпливому покупцю. Вийшло що молодий, не дуже відомий в пара-тусовці пілот, як виявилось - не заслужено, сильно і привселюдно образив мабуть в два рази старшу людину, порядну і з гарною репутацією.
В сухому залишку який результат? А такий що Андрію він не сильно насолив, але зіпсув власну репутацію. Виставив свій товар в не найкращому світлі і тепер поки тут висітиме ця тема - у нього можливо будуть певні проблеми з продажем саме цього крила.

Пропоную знову переіменувати тему, ось перелік варіантів:
- ОБЕРЕЖНО! ДОТОШНІ ПОКУПЦІ!!!!
- ОБЕРЕЖНО! ПРИСКІПЛИВІ ПОКУПЦІ!!!!
- ОБЕРЕЖНО! ПОКУПЦІ ПЕРЕВІРЯЮТЬ ТОВАР ПЕРЕД ПОКУПКОЮ!!!!
- ОБЕРЕЖНО ПОКУПЦІ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ЩО НЕ ВІЗЬМУТЬ ТОВАР ЯКЩО ВІН НЕ СПОДОБАЄТЬСЯ ПРИ ОГЛЯДІ!!!!
і т.д.  pivasik

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #42 : Січень 24, 2016, 16:27:32 »

купець потратив час і мабуть гроші на те щоб відвідати НП - 2 рази і 2 різні дні.
А как же быть с смской, которая приходит покупателю, чтобы он не ходил лишний раз? Там и цену пишут, насколько я помню...И в интернете пробивается полная инфа по ТТН, тоже чтобы не бегать постоянно на НП, не узнавать что да как с посылкой, а сидя в удобном кресле все и сразу узнать? :blyaaaaa: Наверное поэтому НП и приобрела такую популярность...
+38(O96)46-86-2O5

Offline lusuu

  • Newbie
  • Повідомлень: 48
  • Karma: +94/-85
  • Тема Бородин
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #43 : Січень 24, 2016, 17:16:47 »
Ozz, вы слишком сгущаете краски.

Тут уже понятно все, за товарища - горой. Но не надо переходить все границы. Я описал ситуацию, ну и было бы ожидаемо, что в комментариях срачь начнется.
Тут все развернулось по правилу "если ты не за нас, то ты против нас", хоть это и не так. Вот вам явный пример ТСП высказал вообще нейтральное мнение, все по сути и со здравым смыслом. Результат - карму в минус опустили человеку. Зачем? И это не к вас претензия, а ко всем. Он не написал конкретно "ни за ваших ни за наших".

Один из немногих кто вообще не знает нас обоих - это Жнец. Явно не заинтересованная сторона. Так он пишет все по смыслу. Создается впечатление, что он один следит за разговором, остальные только ругаются между собой. Все остальные пытаются доказать что вот "наш хороший, а ваш плохой". Тут нет ни хороших ни плохих. Кстати про машину хорошо было сказано!

Так же было заявление, мол я спросил у Андрея, если отремонтирую те порезы, разрывы и тд, возьмет ли он крыло. Это не было признанием и подтверждением наличия там разрывов и порезов. Мне было просто интересно, собирался он его покупать или нет.
По SC круто сказано, мол вот у них работы много и они все на скорую руку делают. Плохо что ли работают? Я Славика Бобровского лично знаю и попросил его проверить крыло на все дефекты (стропы, ткань), что бы все было хорошо и аккуратно. Если дефект был только у одной стропы - это уже плохое крыло непригодное для полетов? Стропу поменяли на С-ряде если не ошибаюсь. По ткани замечаний не было. Мне скинули ксерокопию по градациям продуваемости крыла (он прикреплен в посте продаж). Ткань продуваемостью 150 написано "New", летать можно. У меня 145 секунд. Задняя кромка 705 - ткань у SOL хорошая.

Вы хотите услышать что параплан не новый? Да, он не новый. Но об этом написано, а так же написано что он в хорошем состоянии. И всевозможные тесты и осмотры это подтверждают. Я найду камеру и специально для этого всего кипиша наснимаю и нафотографирую крыло. А при наличии фотографий, я смогу переубедить вас? Или это будет уже мое потраченное время?
Вливание в тусовку у меня происходило с 2011, я не в том году летать начал. Вот еще интересно было написано, мол вези крыло и показывай его. За этим крылом я сам поехал. Поехал смотреть и щупать его и не в соседний поселок куда то, а в Евпаторию. Это мое первое и пока что единственное крыло. Так что вот и весь мой опыт покупки-продажи крыла. А то что надо делать так а не эдак перед продажей - не знал. Продавал как мог. Во всяком случае теперь у меня и продувка и стропы новые.

Мне не интересно не продать крыло или кого то надурить. Этого крыла мне стало мало и я его на продажу выставил, а не из за того что оно все в дырах, порезах и огнестрельных ранениях. Слишком медленное и безопасное? - Да. Не такое интересное как топ В или С? - Да. Но тут все стремятся быть быстрее-выше-сильнее.

Просто мы начали с одного, а закончили вообще не той темой. Противно читать как происходит срач между пилотами. Просто после всего этого срача уже думаешь, а хрен с ним уже, со всем этим разбирательством. Ну попал в ситуацию, бывает. Решил правильным предупредить остальных. А получилось что еще и сам не прав оказался, во всяком случае в ваших глазах. В следующий раз уже буду научен опытом и действовать по другому.

В общем я так скажу...
Ни на кого обиды не держу, не маленький уже. Давайте жить дружно.

 rose  rose  rose
« Останнє редагування: Січень 24, 2016, 17:32:12 від Lusuu »

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #44 : Січень 24, 2016, 17:51:44 »
Привіт всім, бачу що тема активно розвивається, до дискусії підключаються нові люди. Вчора тільки поверхнево переглянув це, що було написано і розповів як воно все було насправді з додаванням чеку за оплату зворотньої пересилки крила і фрагментів домовленостей по скайпу.
Не хочу в деталях обговорювати кожне слово написане в цій гілці, додам фрагмент  з відповідними повідомленнями стосовно питань продувки, після якої домовились що буде прийняте рішення щоб відправити крило для огляду  і ОСТАТОЧНОГО прийняття рішення про покупку. Але це все мало бути за однієї (!) умови:  з пошкоджень є тільки ОДНА ДІРКА яка акуратно заклеєна, про що я наголошував кілька разів.
 На даний час ця важлива інформація з оголошення Артема видалена, але зберігся скріншот на якому це видно (бачу зробив його недаремно оскільки вже при цьому, коли крило прийшло з ціною 10200 грн почали закрадатись певні сумніви в порядності продавця).
Коли побачив відразу другу таку саму дірку – сумніви підсилились…
Почав уважно розглядати крило далі (менеджер Нової пошти з інтересом в цьому навіть трохи допомагав, щоб я вже скоріше вирішив питання що будемо робити далі :) )
І от знайшлась ще якась невелика внутрішня латка, здається у лівому вусі. Коли туди заглянув то побачив що внутрішня перегордка (після крайньої нервюри) має два РОЗРИВИ (а не порізи) десь по 5-10 см. Склалось враження що крило зісмикнули з якоїсь колючки.
Якщо хтось хоче довідатись хто правий, пропоную з кимось з львівських пілотів підйти до менеджера Нової пошти, який це може підтвердити.
Інший варіант – ПОВТОРНО пересилаємо крило  і я роблю ФОТОГРАФІЇ. Згідний знову оплатити половину розходів на повторну пересилку – чого не зробиш для встановлення ІСТИНИ  :)
Що до оплати продувки Арсен це почав обговорювати вже після зворотньої відправки крила в Харків але я не міг з цим погодитись, оскільки при ВСІХ заявлених пошкодження це крило я би не брав за таку ціну (можливо погодився б на дещо нижчу) але тепер це вже неактуально.

ПС Хочу подякувати колегам за підтримку (і плюси в карму :)), оскільки було багато сказано того, що сам хотів написати але мені допомогли висловити це ще краще.
« Останнє редагування: Січень 26, 2016, 16:31:35 від Andrij »