Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Как член "инициативной группы " Зуев уничтожает наш клуб.  (Прочитано 8283 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Цитувати
Как только получаешь неудобные вопросы- так сразу давай созваниваться? Боишься что все прочитают?

Я так сильно боюся що прочитають, що пропоную тобі висловитися.

Боїшся говорити бо знаєш, що брехати коли всі тебе бачать нереально?
Ти думаєш сховався за писаниною і будеш втіхаря підвонювати?

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Вова, ми з тобою зустрілися влітку 2020 року на Боржаві, ти був з тандемом.
Тобі хтось щось забороняв? не пускав? ти чув з моєї сторони щось в свою сторону? хтось викликав поліцію? воював з неугодними? руйнував твій молодий клуб? Хтось чіплявся до твого спорядження і твоїх польотів?

Дай будь ласка чесну відповідь.


Offline Tauren_MadCow

  • Hero Member
  • Повідомлень: 624
  • Karma: +115/-119
  • Life is like a box of chocolates
Вова просто забыл как мы говорили о лебедках, как он начал работать с Кавой, как я ездил договариваться за дорогу для затяжек для них(и таки договорился, но уже для другого клуба), как мы договаривались о том, что каждый летает на своем месте и нет никаких проблем - и не было, забыл как он нарушил все договоренности - забыл, просто отмолчался и забыл. А вспомнил только вот это - вспоминается разница между картиной мира пчелы и мухи.

Вова к сожалению тот вентилятор, который ты включил направлен только на тебя. Ты просто себя показал.

Чего ты забыл, что рядом с тобой такой же клуб, в таком же положении и никто им не мешает. Тебе тоже никто не мешает, кроме собственной бездарности.
Я очень легко это говорю потому, что сквозь года я не вижу прогресса - улучшений, качественной работы. Купили себе только новый тандемный комплект и наконец тандемную запаску (это меня радует, но уж не много для этого ума нужно), "студенты" без шлемов, К сожалению, бесплатное обучение это скорее не качественное, так что не стоит ставить это себе в заслугу.

С другой стороны я рад что наш клуб находиться в определенном смысле впереди, даже по параметрам, которые легко посчитать, не говоря уж о субъективных. Мы организовываем полеты регулярно уже много лет в любой погожий день даже для 1 пилота, мы качественно (возможно как никто другой) готовим наших студентов и в конце курса обучения они летают короткие маршруты, у нас не было ни одной травмы за много тысяч тандемных полетов(спортивные были). Мы первые провели лебедочные соревы, готовим СИВ и т.д.

Я бы очень хотел и был рад, что бы в этой стране создавалось больше таких клубов ведь она более равнинная и летали больше и сборная была бы сильнее... ведь они вырастают из этих самих физкультурников, которые учатся в принципе по маршруту летать на домашних соревнованиях. Я приложу максимум усилий и поделюсь опытом с теми кто этого захочет, но у руля таких клубов должны стоять качественные пилоты - с высоким уровнем личных качеств. Нужно или меняться или ...
Fly.Zp.Ua +38050-518-03-06
Снаряжение SKYWALK

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Ого, як тут весело.
Аргументація про ушімлєніє російськомовних мощна.
Відразу зрозуміло, що людина за правду бореться.

Мальчіка-тандемщіка в трусіках на стропах розтягнули і в динаміку на вітру возили )))

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Я конечно ничего в этом не понимаю, но разговоры про территорию на которую кто-то не имеет права заходить и тандемить, прям интересные. Продолжайте пожалуйста.
Але це прям дуже влучно сказано про розподіл території. А завтра відкати платити доведеться, щоб поставити свій товар на полички конкретного магазину придбати тандем чи просто політати фріфлаєром у новому місці?
Приїхав політати маршрутики на Гимбу-Шопки-СТАРТНЕЙМ - плати, бо тебе тут ніхто не знає, а розвивали та знаходили місце не для тебе, а для себе?А потім у Статуті буде вказано, що хтось не має права приїздити тандемити бо то ЧИЯСЬ територія?
Дзвіночки дуже стрьомні, як на мене.
+38(O96)46-86-2O5

Offline Юрій Чечайлюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1169
  • Karma: +286/-292
Добре що навіть люди які не в темі, розуміють ризики. Саме тому ми вважаємо що федерація повинна стати національною, розробити правила і виступати єдиним органом при реєстрації стартів чи повітряного простору. Таким чином можна захистити пілотів від якогось підприємливого дяді, який зареєструє старт на приватну особу чи локальну організацію і почне вводити обмеження.
І тут навіть не мова про оплату, оплата за використання старту/посадки є у багатьох країнах, це не погано, якщо хтось косить траву, стриже кущі, прибирає сміття чи стелить брезент і за це ми компенсуємо витрати.
Значно гірше якщо хтось не з федерації зареєструє хороше місце і в своїх правилах напише "пілоти повинні пройти хрещення в церкві свідків розпятого тандемщика )))".
Не розумію чому такий спротив викликає монополізація таких функцій національною федерацію.
Українська маршрутна ліга
https://www.facebook.com/groups/ukrainexc

Offline ВОЛОДЯ

  • Newbie
  • Повідомлень: 47
  • Karma: +43/-26
  • DniProSky
Инициативная группа, Антон, Андрей, Юра, вы все время ссылаетесь на какие-то будущие правила. При том всем ,уже несколько пилотов вас спрашивают, что за такие зоны у вас там поделены на которые нельзя заходить без вашего разрешения?
Кто вы такие, что установили уже сейчас эти ваши зоны?

Offline Юрій Чечайлюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1169
  • Karma: +286/-292
Володя, мы считаем что федерация должна быть единственным органом который регулирет деятельность парапланеристов. Для того чтобы это сделать нужно сообща создать и внедрить правила, так пишет закон. Иначе эти правила создаст кто-то другой.
Про какие зоны ты говоришь, не понятно и про разрешения не понятно. Никто из нас про зоны и разрешения не говорил. Сосредоточься и сформулируй вопрос четче.

Ще раз - є ризик того, що недобросовісні підприємці можуть почати реєструвати повітряний простір і встановлювати свої правила і ми не зможемо нічого вдіяти поки не створимо свої і не захистимо їх на рівні національної федерації.
« Останнє редагування: Квітень 18, 2021, 14:56:43 від Юрій Чечайлюк »
Українська маршрутна ліга
https://www.facebook.com/groups/ukrainexc

Offline ВОЛОДЯ

  • Newbie
  • Повідомлень: 47
  • Karma: +43/-26
  • DniProSky
Нужно или меняться или ...
Антон , или меняться или что?

Offline ВОЛОДЯ

  • Newbie
  • Повідомлень: 47
  • Karma: +43/-26
  • DniProSky
Володя, мы считаем что федерация должна быть единственным органом который регулирет деятельность парапланеристов. Для того чтобы это сделать нужно сообща создать и внедрить правила, так пишет закон. Иначе эти правила создаст кто-то другой.
Про какие зоны ты говоришь, не понятно и про разрешения не понятно. Никто из нас про зоны и разрешения не говорил. Сосредоточься и сформулируй вопрос четче.

Ще раз - є ризик того, що недобросовісні підприємці можуть почати реєструвати повітряний простір і встановлювати свої правила і ми не зможемо нічого вдіяти поки не створимо свої і не захистимо їх на рівні національної федерації.

Еще раз читайте уже всю переписку и все найдете.

Как ваша команда так быстро успевает переобуваться и переходить от угроз до каких-то будущих правил, которые должны защитить всех?

Offline Юрій Чечайлюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1169
  • Karma: +286/-292
Перечитав, вибачаюсь, думаю Антон говорив про зону в контексті авіаційного простору:

Цитувати
зона обмеження польотів - частина повітряного простору встановлених розмірів над територією або територіальними водами України, в межах якої (яких) польоти повітряних суден обмежуються відповідно до визначених умов;

Але ці зони встановлює не Антон і не Андрій і не я, а державіаслужба і вони можуть дрючити, не Антон ;)
Подзвони їм, запитай
Цитувати
Кто вы такие, что установили уже сейчас эти ваши зоны?

Контакт -
+38 044 351 53 99 звати Леся.
Українська маршрутна ліга
https://www.facebook.com/groups/ukrainexc

Offline ВОЛОДЯ

  • Newbie
  • Повідомлень: 47
  • Karma: +43/-26
  • DniProSky
Перечитав, вибачаюсь, думаю Антон говорив про зону в контексті авіаційного простору:

Цитувати
зона обмеження польотів - частина повітряного простору встановлених розмірів над територією або територіальними водами України, в межах якої (яких) польоти повітряних суден обмежуються відповідно до визначених умов;

Але ці зони встановлює не Антон і не Андрій і не я, а державіаслужба і вони можуть дрючити, не Антон ;)
Подзвони їм, запитай
Цитувати
Кто вы такие, что установили уже сейчас эти ваши зоны?

Контакт -
+38 044 351 53 99 звати Леся.

Юра! "... каждый летает на своем месте и нет никаких проблем..."- вот это читай в ответе Антона выше !
Какое это свое место ?
Мне Антон выделил место ?
Телефон у тебя есть, чтобы ему позвонить, и узнать какое это "... у каждого свое место ... "???!!!!

Offline Юрій Чечайлюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1169
  • Karma: +286/-292
Добре, якщо питання з зонами закрите то розберемо про "место".

Це ж питання підприємництва, не тільки в тандем польотах існує. Тут я думаю федерація не повинна вмішуватись, якщо не порушуються правила організації польотів, робота в певновному місці це предмет домовленості двох чи більше підприємців. В Непалі(наприклад) різні клуби з різних стартів літають не пускають один одного на старт взагалі. Ну то таке.


А от деякі речі федерація може допомогти врегулювати. Наприклад щоб не було безпідставних "наєздів", федерація може розробити критерії оцінки обладнання і навиків тандем пілотів. Якщо пілот тандема відповідає критеріям то отримує відповідне свідоцтво, відповідає критеріям на інструктора - інструктора. Функції пілота інспектора це звірити критерії з фактичним станом. Критерії ми пропонуємо сформувати колегіально. Тандемщики і інструктори з якими ми уже обговорювали - зацікавлені. Зараз критеріїв нема тому можуть виникати різні бачення і суперечки.
Також була пропозиція про можливість оскарження висновку інспектора, бо раптом інспектором оберуть тебе і ти приїдеш до Антона, несправедливо оціниш, у нього повинен бути механіз уникнути суб'єктивізму.

І у мене іще пропозиція. От ти описав конфлікт з Антоном і Андрієм. Зможеш описати своє бачення ідеальної для тебе ситуації, як би ти хотів щоб було і що може федерація зробити для вирішення таких конфліктоів, на твою думку.


Буду дуже вдячний за відповідь з пропозиціями.
Українська маршрутна ліга
https://www.facebook.com/groups/ukrainexc

Offline ВОЛОДЯ

  • Newbie
  • Повідомлень: 47
  • Karma: +43/-26
  • DniProSky
Добре, якщо питання з зонами закрите то розберемо про "место".

Це ж питання підприємництва, не тільки в тандем польотах існує. Тут я думаю федерація не повинна вмішуватись, якщо не порушуються правила організації польотів, робота в певновному місці це предмет домовленості двох чи більше підприємців. В Непалі(наприклад) різні клуби з різних стартів літають не пускають один одного на старт взагалі. Ну то таке.


А от деякі речі федерація може допомогти врегулювати. Наприклад щоб не було безпідставних "наєздів", федерація може розробити критерії оцінки обладнання і навиків тандем пілотів. Якщо пілот тандема відповідає критеріям то отримує відповідне свідоцтво, відповідає критеріям на інструктора - інструктора. Функції пілота інспектора це звірити критерії з фактичним станом. Критерії ми пропонуємо сформувати колегіально. Тандемщики і інструктори з якими ми уже обговорювали - зацікавлені. Зараз критеріїв нема тому можуть виникати різні бачення і суперечки.
Також була пропозиція про можливість оскарження висновку інспектора, бо раптом інспектором оберуть тебе і ти приїдеш до Антона, несправедливо оціниш, у нього повинен бути механіз уникнути суб'єктивізму.

І у мене іще пропозиція. От ти описав конфлікт з Антоном і Андрієм. Зможеш описати своє бачення ідеальної для тебе ситуації, як би ти хотів щоб було і що може федерація зробити для вирішення таких конфліктоів, на твою думку.


Буду дуже вдячний за відповідь з пропозиціями.

Юрій, ви спершу розберіться зі своєю ініціативною групою, яка вирішила, що у них монополія на землю і польоти, вказує комусь на їх місце, а потім питайте порад.

Offline Юрій Чечайлюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1169
  • Karma: +286/-292
Ну я зрозумів, пропозицій не буде.

Володя, у вашої ГО "ДНІПРОСКАЙ" такі самі повноваження як у ГО "ФПСУ", монополізуйте землю і польоти, все в ваших руках. Будете Антона щемити.
Українська маршрутна ліга
https://www.facebook.com/groups/ukrainexc