Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Кременецький парадром  (Прочитано 185870 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Алексей Савельев

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 974
  • Karma: +23/-2
  • In God we trust
ездил в буковель через Кременец, до Дубно по Киев-Чоп, дальше на Тернополь тоже нормальная дорога. Но по такому маршруту дальше чем 400км.  если напрямую ехать через Житомир-Любар-... , то дорога там танковая.
In God we trust гы

Offline KOLDUN

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 469
  • Karma: +77/-15
  • Життя прекрасне і дивовижне!
Леша, спасибо. А вот на сколько дальше?

Offline Lukash

  • Full Member
  • Повідомлень: 208
  • Karma: +22/-0
Леша, спасибо. А вот на сколько дальше?
Юра, привіт друже! То Руслан. Ми літаємо в тих місцях на "малінці". З горою не все так кольорово :( На старих фото одне, а по факту зовсім інше. Зараз там кар*єр з усіма наслідками. В результаті техногенної ерозії гора стала нижча з складною аерологією. Поряд є перспективна гора, але там потрібно провести вирубку. В будь якому випадку приїзджай до нас на малінку, відразу і на гору сходимо. Взагалі Кременеччина одна з найцікавіших місцин в Україні в природньому та істричному планах. Так що по погоді чекаємо.
ПС. Згадаємо старі часи :)

Offline KOLDUN

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 469
  • Karma: +77/-15
  • Життя прекрасне і дивовижне!
А-А-А! Руслан, друже, так ось де ти літаєш! ukraine
 Розумієш, "малинки" у нас є, але  душа прагне нових схилів. :apstenu:
Ну добре, коли ви літаєте з "малинки" ви використовуєте місцевий рельєф? На скільки горочки впливають на якість польотів?
Вибачаюсь за настирність, але :
-Народ хочет разобраться!
-Законно!

Offline Lukash

  • Full Member
  • Повідомлень: 208
  • Karma: +22/-0
А-А-А! Руслан, друже, так ось де ти літаєш! ukraine
 Розумієш, "малинки" у нас є, але  душа прагне нових схилів. :apstenu:
Ну добре, коли ви літаєте з "малинки" ви використовуєте місцевий рельєф? На скільки горочки впливають на якість польотів?
Вибачаюсь за настирність, але :
-Народ хочет разобраться!
-Законно!
Мабуть залишу інтригу...приїдеш сам побачиш :)

Offline KOLDUN

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 469
  • Karma: +77/-15
  • Життя прекрасне і дивовижне!
Заметано! pivasik
Але ж стартик, який небудь, до сезону підчистіть, будь ласка ,тим паче що місцева влада не проти (а це рідкість і гріх цим не скористатись). Ну що б цікавіше було.

Offline Lukash

  • Full Member
  • Повідомлень: 208
  • Karma: +22/-0
Заметано! pivasik
Але ж стартик, який небудь, до сезону підчистіть, будь ласка ,тим паче що місцева влада не проти (а це рідкість і гріх цим не скористатись). Ну що б цікавіше було.
Ок!

Offline AlexT

  • Newbie
  • Повідомлень: 17
  • Karma: +30/-0
« Останнє редагування: Червень 21, 2013, 14:38:04 від AlexT »

Offline AlexT

  • Newbie
  • Повідомлень: 17
  • Karma: +30/-0

Offline Андрій Сенчишин

  • Full Member
  • Повідомлень: 152
  • Karma: +48/-3
Так красиво ,та видоно що стільки років там нікого не було! Мабуть треба частіше туди приїжати щоб старт почистити бо дійсно по фоткам видно що не так і просто вирватись зі старту. trava

Offline Микола Мазепа

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 52
  • Karma: +48/-2
  • Windtech TECNO
Саша кіно зліпив , от молодець !
My Edited Video

Offline KOLDUN

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 469
  • Karma: +77/-15
  • Життя прекрасне і дивовижне!
Так-так-так. Ну пятерка в дневник!:fly:
Начало положено.
Пожалуйста в студию:
1. Открытые старты
2. Их ориентацию (имеется ввиду по сторонам света)
3.Пути подъезда
4.Инфраструктура (водичка, магазины и т. д.)

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Колеги.
Дякую за цю тему.
Про те, що на Соколиній горі за Польщі був клуб ширяків (планеристів) мені батько розповідав.
Власне це і послужило стартом мого захоплення дельтапланами у далекому 1987 році.
Нажаль, мрію літати вдалось реалізувати лише 2 роки тому завдяки параплану, але краще пізно ніж ніколи.
Я сам до карєру піднімався пару років тому.
Там дійсно не так гарно як на старих фото, алеж є руки, надхнення, а саме головне бажання зробити щось на краще.
Я живу у Києві, але мама в Почаєві, у дитинстві проводив там чимало часу і на Рудку їздив і в Бережці і на Вірлю.
Хочу підтвердити, що місце там дуже і дуже цікаве з точки зору аерології.
А для мене особисто ( вірю, що не тільки для мене ) воно ще й заряджає фантастичною позитивною енергією.
Звертаюсь до тих, хто в цих місцях проживає - варто, заручившись підтримкою місцевої влади ( з Києва це тяжко зробити) оголосити толоку ("националистический суботник  ;D  бо комуністичного суботника в тих краях
зорганізувати не вийде :-) ), нехай всі хто зможуть приїдуть  на вікенд з пилами, лопатами, косами і проведемо благоустрій схилу.
Може й трактора наймемо, щоб підрівняв де треба.
Я приїду на завчасно оголошену дату.
За 10 км від гори, в Почаєві живе моя мама тому кілька людей можутьмати комфортний нічліг.

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Шановні колеги парапланеристи і дельтапланеристи.
19 червня у Кременці відбудеться міжнародна конференція з приводу природних парків.
У данному випадку буде обговорюватись заповідник (природний парк) "Кременецькі гори" і співпраця з польськими колегами.
Ми маємо можливість бути присутніми, нас (федерацію парапланерного спорту) запросили прийняти участь.
Регіональне керівництво зацікавлене в створені цікавих туристичних і спортивних об'єктів.
Думаю варто, кваліфікованим оком, ще раз оглянути місце колишньої школи польських "Ширяків" і визначитись чи цікавить нас це місце з точи зору аерології.
Якщо так, то потрібно підготувати перелік дій, які необхідно зробити для приведення парадрому на Соколиній горі до належного стану (розчищення насаджень, земляні роботи і тп.)
Прошу відгукнутися всіх не байдужих.
Якщо дозволить здоров'я то планую бути на конференції.
Андрій.
P.S. прошу перенести цю тему в розділ "Польоти на Волині..." бо Кременеччина це Волинь
« Останнє редагування: Червень 03, 2014, 13:14:38 від GTMAD »

Offline stolik05

  • Лукащук Анатолій
  • Full Member
  • Повідомлень: 239
  • Karma: +153/-8
Будемо раді Вас бачити у нас на Кременеччині. Ми своїми силами хотіли розчистити старт бензин, пилку, кущоріз є і брали собою але по приїзді на гірку нас зустрів "прораб" карєру і сказав що тут карєр, треба питати шефа і без "пакета" тут аж ніяк. Формально карєр наскільки Я знаю недіючий. Ми чемно подискусували, погуляли і поїхали.  Реально гірка виглядає круто але насправді при огляді на переломі ззаду вирито і підрито, як що здує то небезпечно. Але хотілося щоб за сприянням нашого і польського керівництва ця справа відродилася. 
« Останнє редагування: Червень 01, 2014, 19:28:07 від stolik05 »
Лазерна різка та гравірування.
067 291 вісім вісім 23