Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Ходосовка  (Прочитано 296469 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Re: Ходосовка
« Reply #780 : Вересень 26, 2015, 19:05:39 »
P.S. Знову ж прошу сильно не судить за дурні питання . Також надіюсь що це не буде оффтопом в цій темі.
[/quote]

Я ж говорив робити акцент тільки на Хдос булоб не вірно.
Треба було б сьогодні їхати на лебідки. Першоразників сьогодні було  чоловіків 5 і дуже класно справлялися все таки з 500м більше можна отримати навикіа.
Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #781 : Вересень 26, 2015, 19:12:07 »

2. Лебедка, а особенно малинка -ТОЛЬКО в финале обучения. Наземка, повороты, посадка на точность, динамик, активное пилотирование, легкая термичка, только потом малинка. На хорошем крыле с запаской.


Ось що кажуть інструктори. Все мабуть повинно бути поступово. Василь яка малінка??? Ви дуже чемна людина, і дякую за пропозицію. Але і я вже сам бачу мені просто протипоказано. Поки що. Тай поки що Ходосу альтернативи не бачу просто.
« Останнє редагування: Вересень 26, 2015, 19:18:20 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Re: Ходосовка
« Reply #782 : Вересень 26, 2015, 19:19:16 »
. Але і я вже сам бачу мені просто протипоказано.

А просто приїхати і хоча б подивитись, а потім ставити вже діагноз?



Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Гена

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 469
  • Karma: +48/-25
Re: Ходосовка
« Reply #783 : Вересень 26, 2015, 19:41:17 »
Народ а скільки за цей сезон на Ходосівці було льотних днів??? Хто небудь рахував. З цікавості для себе підбиваю підсумок по закінченні сезону. Ще мабуть разів зо три Ходосівка видасть льотних днів. І усьо.

Карпуха, сезон ще не закінчився. А для тебе він тільки починається. Сонця менше - погода стабільніша. А в зимку для тебе набагато краще тренуватись в старті і посадці.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #784 : Вересень 26, 2015, 20:02:39 »
. Але і я вже сам бачу мені просто протипоказано.

А просто приїхати і хоча б подивитись, а потім ставити вже діагноз?
Я лебідку вже бачив. Їздив з Олегом Гойнеком . Він мене був пригласив коли побачив тему на авіаційному форумі. Потом мені сюди на форум дорогу показали.
До речі всі ті рази з якими я з його хлопцями виїзжав , практично на його порадах я зараз фактично літаю. Чи злітаю вниз. То уяву про лебідку маю, але толку з того що дивитись як літають люди!!!! Воно то звісно цікаво, але якщо сам там участвуеш. Мені поки що туди зась.



Карпуха, сезон ще не закінчився. А для тебе він тільки починається. Сонця менше - погода стабільніша. А в зимку для тебе набагато краще тренуватись в старті і посадці.
Гена доброго. Ну може. Хотя з понеділка підуть дощі, та й погода погіршуеться.Ну в принципі я й писав що може тройку раз і буде.А за Зиму я боюсь укласти крило.

P.S. Зараз знов будуть ругать за писанину. ::)

P.P.S.Народ ну то хтось вів якусь статистику по кількості льотних днів? Знов же прошу не пинать :o
Бажаючий літать.

Offline Gizhik

  • Hero Member
  • Повідомлень: 556
  • Karma: +193/-24
Re: Ходосовка
« Reply #785 : Вересень 26, 2015, 20:08:46 »
P.S. Знову ж прошу сильно не судить за дурні питання . Також надіюсь що це не буде оффтопом в цій темі.

Я ж говорив робити акцент тільки на Хдос булоб не вірно.
Треба було б сьогодні їхати на лебідки. Першоразників сьогодні було  чоловіків 5 і дуже класно справлялися все таки з 500м більше можна отримати навикіа.
[/quote]
Однозначно!

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #786 : Вересень 26, 2015, 20:46:53 »
Зараз побьють за писанину. :o :) Чесно кажучи не знаю як ви затягуете першоразників на лебідку. Одна справа с Ходоса руки вгору і полетів, ноги в шир ;D . А друге діло на лебідку. Там вже я думаю є неебезпека чи вправо, чи вліво звалитися при  затяжці . Я так думаю і втермік можна увіти не правильно, наскільки з книжок і всього прочитаного в Інеті.Та й так мене жахали розповідями. Аи як людина розгубиться7 Не знаю як ви не боїтеся. Не в укір сказано. Чисто думки.
Бажаючий літать.

Offline babak

  • Full Member
  • Повідомлень: 202
  • Karma: +145/-5
  • as far as you can
Re: Ходосовка
« Reply #787 : Вересень 26, 2015, 21:08:11 »
Товарищ Карпуха , это явный перебор. Вам уже столько советов дали , а результат - что об стену горохом. Я просто не понимаю.
Первое -  Для вас самый оптимальный вариант - ВЗЯТЬ ИНСТРУКТОРА и обучиться с ним. Он с удовольствием ответит на все ваши вопросы и будет координировать по наземке, полетам и теории. Звоните тему 24ч\сутки 7дней\нед  ;D
Второе - парапланеризм травматичен , люди бьются , ломаются , в общем это не шашки.  Если вы не готовы к последствиям или не считаете что этот спорт стоит того риска - БРОСАЙТЕ. Вот очень хорошая статья - http://paraplan.ru/forum/topic/139485   При этом у вас даже запаски нет. О какой лебедке можно думать.
Третье - каким образом вам поможет статистика? Если хотите - можете бросить  кости и посчитать количество черных точек - ответом будет статистика по ходосу. А если серьезно - погоду в таком масштабе предсказать НЕЛЬЗЯ. В этом году - пару вылетов , а в следующем - погода каждые выходные с возможностью улётов. Как писали выше - на Ходосе вы летать не научитесь. Нужны выезды.
Четвёртое - Ходос опаснее лебедки  (ИМХО!)

 Я искреннее желаю вам определиться , здраво оценить ситуацию и сделать выводы  ;D ;)

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #788 : Вересень 26, 2015, 21:31:09 »
Ну от і дописався.  ::)  Ще раз вибачаюсь.
Я як раз і думаю,тому питання дурні задавав.Статтю прочитав. Дякую.
Буду приймать рішення. Але не думав що так тяжко відмовлятись.
« Останнє редагування: Вересень 26, 2015, 21:59:03 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Ходосовка
« Reply #789 : Вересень 26, 2015, 21:52:42 »
Чесно кажучи не знаю як ви затягуете першоразників на лебідку.

Нельзя вырывать из контекста или дописывать . Сегодня 5 моих учлетов впервые тягались на малинке. У кого был прилеплен варик -показал 560метров. Кстати, про...летали там мой варик...ежли кто найдет-флаймастер в розовом или оранжевом ??? чехле. Бочка  pivasik если кто нашел...
Но это не первоворазники на параплане -это перворазники на лебедке-есть некоторая  разница.. У них не менее 8 дней занятий и не менее 3 часов динамика в разных местах-так что никакого диссонанса не наблюдается.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #790 : Вересень 26, 2015, 21:55:27 »
Вибачаюсь я не знав просто,вірніше не так поняв . Просто хотів указати на послідовність.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #791 : Жовтень 09, 2015, 22:38:41 »
Всім доброго всьго. Хтось просвітить по прогнозу наче б то щось появляється на Понеділок ??? Як для учльотів??

До речі знайомий казав що на вершині хтось палив вогнище, то заодно й трава вигоріла. Хто може був ?
« Останнє редагування: Жовтень 10, 2015, 20:48:33 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Re: Ходосовка
« Reply #792 : Жовтень 11, 2015, 11:45:17 »
Середа краще виглядає :fly:
Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Юрій Чечайлюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1169
  • Karma: +286/-292
Re: Ходосовка
« Reply #793 : Жовтень 11, 2015, 19:05:58 »
Прямо на старті кострище невелике. Трава навколо старту вигоріла!
Трошки політали сьогодні.
Українська маршрутна ліга
https://www.facebook.com/groups/ukrainexc

Offline Gizhik

  • Hero Member
  • Повідомлень: 556
  • Karma: +193/-24
Re: Ходосовка
« Reply #794 : Жовтень 11, 2015, 20:37:01 »
Капець, який п... то підпалив? clizma