Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: УКРАЇНСЬКИМ пілотам з територій АТО і поблизу (можливо комусь потрібно)  (Прочитано 1426 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Така справа. Сам живу у Львові. В Трускавці ("всесоюзний" курорт  :)) у мене майже пустує трикімнатна квартира. Не зовсім пустує, там живе моя маманя майже пенсійного віку. Мамка ходить на роботу і взагалі дуже тиха і спокійна. Сама типу російськомовна колись була- переїхала після інституту з Києва.
Квартира в нормальному стані, чуть зачухана місцями, не євроремонт, але пристойна. Будинок - з останніх совкових проектів, не хрущовка, не панелька і т.д. Можна сказати новий - на фоні інших  ;D

Короче: Є окрема кімната. Недавно закінчив там автономне опалення в квартирі, тож тепер там тепло і комфортно.
- двоспальне ліжко + розкладне крісло
- 100 мб кабельний оптоволоконний інтернет Київстар.
- кабельне ТБ
- пральна машина
- окремий холодильник
- гаряча вода цілодобово
- автономне опалення.
- теплий підвал

- в кімнаті немає телевізора

Якщо комусь з пілотів (особливо з ким я особисто знайомий) потрібно на якись час переїхати, чи розмістити близьких родичів. Головне щоб були охайні, порядні і без вати в голові.
Також непогано якщо зможуть вносити якусь плату щоб можна було покривати комунальні послуги і шоб мамці шось залишалося.

В місті при наявності клепки в голові і бажання легко можна знайти роботу. (рівень зарплат дещо нижчий ніж у Львові чи Києві для середніх спеціальностей). Є філії кількох інститутів і університетів. В Дрогобичі (10 км поруч) - найбільший в україні пед універ. (це якщо студентам)

Також там у мене купа друзів і знайомих, які допоможуть в разі чого на перших порах.

Ну і до льотних місць галичини у всі напрямки - рукою подати - в межах 50-100 км (боржава, підгородці, шопки і т.д.)