Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Що вам відомо про роботу ФПУ?  (Прочитано 3229 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Що вам відомо про роботу ФПУ?
« : Лютий 04, 2018, 18:17:15 »
Стикнувся з ситуацією коли майже всі пілоти не можуть якось внятно сказати для чого ФПУ, що вона робить, які її функції.
Потім стикнувся з ситуацією коли президент і члени президії, не можуть відповісти або відповідають якось дуже заплутано і не конкретно.
Відповідь - "то шо написано в статуті" я не вважаю повноцінною відповіддю, а те що записано в статуті - усіма необхідними функціями.

Що мені особисто відомо про роботу ФПУ:
- Збирають членські внески в ФПУ і в FAI - тут все чітко. Є гарна розсилка з поясненнями. Дуже інформативна таблиця-база-даних на сайті. Дані там завжди свіжі. Питань зауважень нема.
- Виготовляють посвідчення новим членам. Питань зауважень нема. Посвідчення фірмові, виглядають гарно і не викликають питань ні в Україні ні за кордоном.
- Оплачують щорічні внески в FAI - тут все тимбільше чітко, оскільки топ пілоти, для яких це важливо, не допустять тут якогось бардаку.
- Є сайт ФПУ. Це означає що оплачується хостінг і домен. Можливо якась оплата за "регламентні роботи" і наповнення контентом. До самого сайту тільки одне зауваження - він якись шкарадний, якщо сайт це "обличчя" федерації - то наше обличчя якесь униле.
- Є сторінка ФПУ на Facebook. Впринципі ведеться досить нормально. Регулярно з'являється цікавий контент. Кажуть робота з контентом не безкоштовна - і це цілком зрозуміло, це нормальна практика. Підтримка сторінки - це теж робота, яка має винагороджуватись.
- Осередки ФПУ (останні роки це нажаль тільки Львівський) - організовують змагання КК і ЧУ. - ту питань нема. То важка праця і відповідальність. Змагання получаються чудові.
- На відкритті і закритті деяких найбільших змагань президент виголошує промову, проводить нагородження. -

Якщо хтось може написати про ще якусь роботу ФПУ, яка ведеться, але ми не маємо про неї достатньої інформації - величезне прохання написати про неї!
В першу чергу це прохання до президента і керівництва ФПУ.


І тепер з області міфології:
Коли хтось на свою голову словом чи півсловом якось зачіпає ФПУ з питанням "Що робиться?" чи "Чому не робиться" і таке інше, відповідають: "Отстаньте от Алєксея - он на своих плечах танет эту ФПУ как может!"
Що власне це означає? Що тянет? Куди і як тянет? Я так розумію є якась важка робота про яку ми нічого не знаємо?

Є ще такі варіанти:
1: "А вот якись пілот невдаха залетить в якусь зону і ми бігом зриваємся - в машину і його спасати!" - можна якісь конкретні приклади і скільки їх?
2: "Вот хтось порушить шось і на нас стрєлку переводить, Президент звонить, їде, пояснює, пише - одним словом спасає" - шось таке чув особисто і знаю що щось було, але можна більш конкретно?
3: "Ми б щось робили, але в міністерстві сидить мафозі, пише наряди на парапланерні події, списує мільони а нас заставив сидіти тихо і не рипатись - а то гірше буде". В цей момент вам дають ссилку на якусь сторінку в Екселі де написаний якись план спортивних заходів на рік і там є стрічка про парапланеризм і про заплановані виділення коштів. Цей фейк ми успішно розвінчали і поржали знатнєцки. Десь є окрема тема про це. Був прямий лист на міністерство і була відповідь - ніхто ні за чим ніколи не звертався - ніяких грошей вони нікуди не виділяли.
4: "А ти знаєш шо Базюк коли рекод пролетів - перетнув 14 заборонених зон, а ми то все розрулили" - наклав трек Базюка на карту зон - не перетнув жодної. Що розрулювали можна пояснити?
5: "А зареєтрувати рекорд Базюка - це думаєш просто було?" Впевнений що без федерації там не могло обійтися бо мабуть якісь "папери" від неї потребувалися. можна детальніше про роль федерації в процесі реєстрації рекорду? І взагалі як та процедура виглядає на майбутнє.
6: "Спеціально нічого не робиться - бо як тільки ми піднімем рівень чогось там - відразу наші внески в FAI будуть як у Франції Чи Німеччині - по 100 (150?)Євро. От в молдові платять по 100" - не хочеться платити по сто, але можна пояснити який тут звязок і про що йдеться і як так сталося що в Молдові по 100?
7: "Парапланеризм ніколи не отримає державного фінансування! І взагалі краще з тим не рипатись - бо зразу нас заборонять! І польои заборонять!" - можна прояснити ситуацію. А як же початок 2000-их коли фінансувалося аж гай гудів?
8: "Не треба реєструвати парадроми! Тому що як тільки прийдем - нас тут же заборонять. Заставлять проходитит медкомісії! Реєструвати параплани і клеїти номери. Подавати заявки! І на кожну гірку буде приїзжати бобік, строїти пілотів і хто нелегал конфіскувати спорядження!" - ну цей міф теж успішно подоланий :-)
9: "Ти не чув історію Того то чувака який 3 роки реєстрував парадром, потратив купу грошей! а потім плюнув на всьо!" - думаю що такі факти могли бути. Було б цікаво дізнатися більше.
10: "Ти спеціально піднімаєш шум. Ти хочеш насолити Колєсніку. В тебе амбіції! Ти хочеш на його місце! Ти хочеш стати президентом! Ти хочеш створити нову федерацію! Ти хочеш заплямувати бездоганну репутацію федерації" - ну тут без коментарів.
11: "Тобі шось треба зробити - то сам зроби, а в нас є печатка! Принсеш - поставим печатку". Ну взагалі вже кулька років чуть шо - відповідь одна "в нас є печатка!"  :)

Можна по цим міфам і непоняткам якось пройтися? Щоб стало зрозуміло?

Offline Kotov Roman

  • Hero Member
  • Повідомлень: 995
  • Karma: +192/-30
Re: Що вам відомо про роботу ФПУ?
« Reply #1 : Лютий 04, 2018, 22:09:25 »
Окрім Львівського ще Вінницький осередок організовуе змагання. + є хто організовується не під єгідою фпу,наприклад Зуєв Антон та хмельниццька федерація ( тренінг по запаскам).

Offline paraban

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1554
  • Karma: +172/-43
  • Saharovsky M
Re: Що вам відомо про роботу ФПУ?
« Reply #2 : Лютий 04, 2018, 23:17:17 »
Неправильно питати - що відомо про роботу ФПУ, особливо коли в основної маси народу девіз - "моя хата з краю". Правильно запропонувати свої варіанти дій. Наприклад по розрулювання ситуації з вітряками на Боржаві. Та й загалом висловити свої думки з приводу розвитку парапанерізма.  ukraine

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: Що вам відомо про роботу ФПУ?
« Reply #3 : Лютий 05, 2018, 07:41:00 »
Щодо сторінки ФПУ у фейсбуці.
Дуже засмучує її назва братською мовою. :apstenu:
А якщо за це ще отримує якусь зарплатню якась людина із внесків, то це вже сором :blyaaaaa:

http://prntscr.com/ia8jfq
+38(O96)46-86-2O5

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Що вам відомо про роботу ФПУ?
« Reply #4 : Лютий 05, 2018, 10:02:41 »
Друзі! Величезне прохання не офтопити. Ви праві і висловлюєте слушні думки, але це все теми для інших діалогів. Так тема знову розтягнеться на купу сторінок, а до самої суті ми так і не дійдемо.
Дуже хочеться отримати прості відповіді, зрозуміти всю ситуацію і не повертатися більше до неї. Особливо перед зборами ФПУ і звітом про її діяльність з 2011 року.

Offline JM

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 255
  • Karma: +79/-32
  • Ярослав
Re: Що вам відомо про роботу ФПУ?
« Reply #5 : Лютий 05, 2018, 12:06:36 »
Мені відомо: що видають посвідчення, виголошують промову на змаганнях, не заохочують і не питають нових парапланеристів , чому вони ще не в федерації.

Offline Tauren_MadCow

  • Hero Member
  • Повідомлень: 624
  • Karma: +115/-119
  • Life is like a box of chocolates
Re: Що вам відомо про роботу ФПУ?
« Reply #6 : Лютий 05, 2018, 13:10:43 »
Должен существовать орган который "регулирует" наши полеты иначе мы вообще никаких прав иметь не будем.
Стоит делить задачи на те которые должна выполнять федерация и которые должны клубы ... тоесть "заохочувати пілотів вступати до лав" я думаю это задача клубов.
Поддерживаю Макса. Лучше написать - как ты хочешь что бы работала федерация, что должно быть сделано?
Fly.Zp.Ua +38050-518-03-06
Снаряжение SKYWALK

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Що вам відомо про роботу ФПУ?
« Reply #7 : Лютий 05, 2018, 13:12:47 »
А мені відомо, що пан Президент нормальна адекватна людина, з ним приємно спілкуватись і слухати його розповіді про Непал.
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline 29a

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 329
  • Karma: +108/-21
  • 1010011010
Re: Що вам відомо про роботу ФПУ?
« Reply #8 : Лютий 05, 2018, 17:06:29 »
Должен существовать орган который "регулирует" наши полеты иначе мы вообще никаких прав иметь не будем.
Стоит делить задачи на те которые должна выполнять федерация и которые должны клубы ... тоесть "заохочувати пілотів вступати до лав" я думаю это задача клубов.
Поддерживаю Макса. Лучше написать - как ты хочешь что бы работала федерация, что должно быть сделано?
ФПУ общественная организация и в принципе не может регулировать (ни в кавычках ни без) наши полеты, для этого есть соответствующие гос. органы и "Воздушный кодекс Украины", а ФПУ может регулировать то, что указано в разделах 2 и 3 Статута, и только то, что проводится по ее эгидой (или эгидой других организаций перед которыми она представляет интересы ее членов).

 

Offline Tauren_MadCow

  • Hero Member
  • Повідомлень: 624
  • Karma: +115/-119
  • Life is like a box of chocolates
Re: Що вам відомо про роботу ФПУ?
« Reply #9 : Лютий 05, 2018, 17:59:53 »
Должен существовать орган который "регулирует" наши полеты иначе мы вообще никаких прав иметь не будем.
Стоит делить задачи на те которые должна выполнять федерация и которые должны клубы ... тоесть "заохочувати пілотів вступати до лав" я думаю это задача клубов.
Поддерживаю Макса. Лучше написать - как ты хочешь что бы работала федерация, что должно быть сделано?
ФПУ общественная организация и в принципе не может регулировать (ни в кавычках ни без) наши полеты, для этого есть соответствующие гос. органы и "Воздушный кодекс Украины", а ФПУ может регулировать то, что указано в разделах 2 и 3 Статута, и только то, что проводится по ее эгидой (или эгидой других организаций перед которыми она представляет интересы ее членов).
:blyaaaaa: Вынужден покинуть беседу  buchon
Fly.Zp.Ua +38050-518-03-06
Снаряжение SKYWALK