collapse

Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Запустили чайника на "мясо" на 5000 м. або пригоди в грозовій хмарі...  (Прочитано 38346 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline тарас

  • Hero Member
  • Повідомлень: 520
  • Karma: +238/-11
Дякую всім за поради та підказки.
to airclub: при зниженні на запасці перед приземленням мене дуже розкрутило(твіст на фалах запаски), тому не міг передбачити, яким боком буде контакт з землею і скрутився мячиком у підвісці. Знижався на одному В-ряді, бо утримувати 2 вже не мав сили і замерзлі пальці не слухались, відпустив його вже як зовсім вийшов з хмари, після відпускання крило розправилося без різких клевків, можливо тому, що було дуже мокре, у вухах було повно води, тому вони провисали.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Підгородцеька тусовка дякую фірмі SkyCountry за те що роблять надійні стандарти і не менш надійні запаски  ;D

Відео з місця прихемлення тараса на наступний день. Можна зрозуміти ЯК його тягало по полю на запасці...



"хлоп з неба впав"  ;D ;D ;D

Offline comvirus

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 409
  • Karma: +0/-0
  • JUST ACRO: Рекорды -25; +15
Хорошо, что калхозники оказались добрыми, а то еще бы и виломи схлопотать за безпридел можно было.
JUST ACRO: Рекорды -25; +15
Dealer: Aircotec Fly Instruments & FreeX GmbH
www.beautyshoot.de

Offline Андрей

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 3732
  • Karma: +31/-10
Підгородцеька тусовка дякую фірмі SkyCountry за те що роблять надійні стандарти і не менш надійні запаски  ;D

Глядя на то как ты вспахал бураки, фирме Володи Яворского  надо высказать благодарность за создание кормоуборочной техники. ;D
Наилучшее — добившись успеха, устраниться.  (Лао-цзы)

Offline тарас

  • Hero Member
  • Повідомлень: 520
  • Karma: +238/-11
Надіюсь пілоти-початківці, одержимі і засліплені бажанням літати ВЖЕ у хмарах, зроблять висновки з цієї пригоди і будуть серйозніше і з повагою ставитись ди стихії(сили вітру, погодніх умов) і перш за все до власної безпеки.

Offline стах

  • Hero Member
  • Повідомлень: 623
  • Karma: +59/-67
  • Niviuk PEAK 2
Дивитися сюжет про бураки дуже важко. Ржу немагу. А в мене поломані ребра. Як кожну дитину тягне до невідомого, так і нас тягне в хмари. Слава богу що цей дослід скінчився чудово.

Offline matviyv

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 294
  • Karma: +47/-25
Ну Тарас тебе БОГ любить! Буряки виорані.Добре що стовбів по дорозі не було! Молодець що ділишся гірким досвілом.Трохи впав ти в азарт в польоті,але ти і молодець що добре спрацював і викинув запаску.Всетаки не легко в тій стихії боротися за життя,ще й коли руки заніміли. Такі випадки заставляють нас переосмислювати ті чи інші ситуації. Мені дуже сподобались слова Андрія Чучка він  сказав " Навіщо випробовувати долю". popa

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Тепер пойнятно ЩО залишає ті міфічні круги на полях! Ніяке то не НЛО! То пацани на запасках  :o :o :o

Offline Red

  • Hero Member
  • Повідомлень: 658
  • Karma: +5/-0
  • Чихачёва Наталья
Тепер пойнятно ЩО залишає ті міфічні круги на полях! Ніяке то не НЛО! То пацани на запасках  :o :o :o

 :o  :o  ;D  ;D  ;D

Offline snowbird

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 284
  • Karma: +11/-4
а что означает


Если от вспышки до наковальни менее 30мин.-


?

 groza

Offline Андрій Чучко

  • Administrator
  • Повідомлень: 2291
  • Karma: +246/-54
Ту Яворский:
а парапланы славной фирмы SC в нашей стране уже летали на 5000?   :p0504.gif:
Может организуешь герою что-то типа премии Дарвина?  dance

 ;D ;D ;D

Offline Чайка1

  • Full Member
  • Повідомлень: 145
  • Karma: +0/-0
  • Aspen 3
Воно не тільки взлетіло на 5шт , але і пролетіло в грозі і можна сказати доставело до землі чайника. Це я думаю реклама о го го!!!!!! Яворскому тримати так дальше  ukraine  bravo bravo  bravo

Offline divim

  • Newbie
  • Повідомлень: 10
  • Karma: +2/-2
  • Безумство храбрых - вот мудрость жизни!
« Останнє редагування: Вересень 09, 2009, 08:43:42 від divim »
Удачних польотів!!!

Offline Яворский Владимир

  • Full Member
  • Повідомлень: 117
  • Karma: +0/-0
Может организуешь герою что-то типа премии Дарвина?

Типун тебе на язык... Не заслужил еще:-)

Це я думаю реклама о го го!!!!!!

Какая реклама? О чем Вы:-) Параплан из спирали не выходит, в парашютировании висит, разве что баттерфляем не гребет при таком "плавании" - как почитал, самому страшно стало летать:-) Да еще на запаске такой кратер в планете оставлен... Короче всерьез пора занимается тестами на мокром куполе. Будем летать в дождь, а когда не будет погоды, пригласим мотодельту с распрыскивателем и будем поливать прямо в полете:-) Только бы еще решить как в уши по ведру воды уже в полете долить, а то хрен взлетишь. Блин, один полет, а столько проблем на нашу голову...

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
ыыыы..... могу посоветовать тест-пилота для таких случаев....  :crazy_pilot:

 

* Авиаинциденты