Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Страница ФПУ на Facebook  (Прочитано 29765 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #75 : Лютий 05, 2017, 01:15:01 »
Спеціально для Михаил Родичев і всіх хто не розуміє про що ми говоримо коли кажемо що наша ФПУ, м'яко кажучи, дуже відстає в розвитку.

Ось вам сайт федерації ракетомодельного спорту http://frms.ua/uk/
А ось їх сторінка на ФБ - https://www.facebook.com/frms.ua/?fref=ts

Походіть по розділах, описах, новинах. Подивіться фото і відео змагань. Просто зацініть як люди розвивають свій улюблений спорт.
Особливо цікава сторінка зі складом керівництва і список їх обо'язків.
Два самих крутих пункта:
1 - "Опікується питаннями спонсорства та партнерських програм, упровадження спортивних інновацій."
2- "Забезпечує взаємодію Федерації з державними структурами. Здійснює матеріально-технічне забезпечення змагань."

Тобто вони живуть за рахунок держфінансування і спонсорів, можливо члени платять внески. Може і ми б могли спробувати якось так подібно, але для початку треба довести до ума всі доки, сайт, сторінку фб і т.д. Щоб хоч виглядати пристойно, для того коли знайдеться якись справжній фанат парапланеризму і захоче щось справді організувати його відразу не посилали подалі.
Логіка ясна?

Я був на змаганнях, які вони проводили. Я просто охренів!
Крім того я там поспілкувався трішки зі спортсменами і організаторами. Мені навіть підпільно озвучили розмір призового фонду.
Якщо коротко - то наше дороге ФПУ на такому фоні - дно дніщєм.

Я героїчно намагався нагуглити, якісь признаки існування ФПУ, в якихось більш менш офіційних документах.
Все що я нагуглив це
"24.11.2015
Перелік спортивних федерацій зі статусом національної спортивної федерації
(неолімпійські види спорту)"
http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/16059

Половина членів ФАСУ тут є - парашути, планери, літаки, ракети. Самої ФАСУ тут немає.

Хто знайде тут ФПУ в цьому списку - отримує суперприз! Причому всі дати реєстрації з 2012 року. Тобто мабуть була якась перереєстрація чи шось таке.
Також це перелік федерацій зі статусом "національна" - а ми тоді яка?
Якщо ще згадати закон - що юзати законно повітряний простір можуть члени федерації, а ї типу нема, то ми всі поза законом?  ;D
 
Я не знаю куди я як йде наш "караван", але схоже що він хромий на всі 4  ноги і ледве повзе. Особливо тішить цілий набір чуваків, котрі такому стану справ тільки радіють і всіляко його підтримують.  :apstenu: Їздять на змагання за свої гроші, плюються що рівень укр. змагань досраки - але все зашибісь! Йожик плакав і продовжував жерти кактус?
І тепер питання на мільйон - який стимул повинен бути для JM і інших вступати в ФПУ, коли вони бачать таке?

Колись в сиву давнину ЗБІРНА УКРАЇНИ їздила на круті міжнародні змагання за рахунок держави, і як досі згадує Микола Струк  - "ми тоді себе почували білими людьми".
Зараз можна скласти цілий список "активістів", які цього не хочуть і мабуть навіть не мріють. Так вони ще й плоскими підколками гадять в сторону тих хто мріє відродити такий стан справ.

Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #76 : Лютий 05, 2017, 02:29:42 »
Теж чув файні історії про сиву давнину,  про спонсорство від держави,... Бувало, від держави і прилади (GPS,  може й ще якісь)  отримували. Я за те,  щоб такі часи повернулись.
Доторкнись до неба

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #77 : Лютий 05, 2017, 03:43:34 »
Головне не плутати "розвиток і популяризацію спорту" і "халяву"  ;D

Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #78 : Лютий 05, 2017, 06:05:29 »
Ну та, кому не хочеться потрапити в збірну України і,  скажемо,  "на халяву" з'їздити на змагання?
Доторкнись до неба

Offline JM

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 255
  • Karma: +79/-32
  • Ярослав
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #79 : Лютий 05, 2017, 11:13:15 »
:popkorn:
Давно не заходил на Вингс... Заставил себя прочитать всю тему - про ФПУ все же!.... Печаль печальная....  :blyaaaaa:
Виявляється, що таки можна  себе заставити щось зробити.
     Ви наверное  уважаемий человек, і скоріш за все спортсмєн і не чита якимось фізкультурникам.
Дуже радий что вам улибнуло, що хоть хтось лаєть на караван.
    Про братків і семкі теж дуже потішило, це напевне сучасний образ фізкультурника  ;D
здоров'я вам і успіхів Михаил Родичев.

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #80 : Лютий 05, 2017, 11:42:24 »
Я вот не пойму, что кто-то серьезно ждет финансирования от "держави"?? Как дети, ей богу. Я уж молчу о том, что сейчас просить на СВОЕ РАЗВЛЕЧЕНИЕ " у держави" просто неприлично. У ней на бойцов и детей денег не находится, а кто-то еще  мечтает за ее счет по Колумбиям ездить ???

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #81 : Лютий 05, 2017, 12:00:36 »
Ну не все так плоско і однозначно.

Будь який спорт, для того хто ним всерйоз змагається, - це свого роду "розвага". Я думаю шахматісти, шашкісти і всілякі моделісти на своїх змаганнях "розважаються" не гірше нашого.  :)
Гучні заяви про представлення престижу країни на світовій арені поки притримаємо, але я особисто вважаю що парапланеристи можуть гордо нести знамя держави не гірше за якихось біатлоністів.
У мене в знайомих діти займаються всякими єдиноборствами, танцями та іншою фігньою - їхні команди з закордонних змагань не вилазять!

Просто просити не дуже вийде - потрібно щось запропонувати і продемонструвати, скажімо так - зацікавити до співпраці. Ключову роль тут зіграють спонсори. І насправді бюджет збірної не такий великий в порівнянні з іншим спортом.
Зараз просити ніхто нічого не буде, але війна, ми всі сподіваємось, колись закінчиться. До того часу потрібно підготувати певний "фундамент" - причесати ФПУ до належного рівня. Що там вийде потім - покаже час, але під лежачий камінь вода не тече. Крім того ми всі платники податків і маємо повне моральне право думати в таку сторону.

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #82 : Лютий 05, 2017, 12:19:32 »
Саша - как всегда в точку! :-)
Ozz, вот объясните... Ваши тысячи пустых слов кроме как пиаром не назовешь. Хотели бы что-то сделать - надо ДЕЛАТЬ! , а не на клавиши бездумно нажимать... Вот Вам стратегия (бесплатно  :)) - у А.Колесника есть телефон, скайп, вайбер, вотсап, фейсбук и наверное, еще какое то средство связи. Звоните, говорите - я такой-то Член, ХОЧУ и ЗНАЮ, как сделать нашу Федерацию лучше: напишу сайт, достойный Нобелевской премии, привлеку спонсоров на соревнования, добьюсь гос.поддержки, нагну ФАСУ, проведу соревнования на международном уровне и, конечно же, мир во всём мире!!! Уверен, что если в Вас будет абсолютно реальный план (не план :vidixay:, а план) все Члены моментально выберут вас Президентом, все неЧлены моментально захотят быть Членами, и будете Вы повсеместно уважаемой личностью, даже если у Вас не получится мир во всём мире....  ;)
А бла-бла-бла и тыц-тыц-тыц это грязные журналистские приемчики.
Предлагайте, действуйте, но не на сайте, где Вас читают 15человек...
Только просьба: не пишите простыни на сто страниц, я все равно читаю Вас по диагонали.  :)

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #83 : Лютий 05, 2017, 13:39:47 »
Ваши тысячи пустых слов кроме как пиаром не назовешь. Хотели бы что-то сделать - надо ДЕЛАТЬ!

Я (спільно з учльотами і ентузіастами - далі буду писати "Я"  :)) створив одну з найбільших і найуспішніших шкіл в західній Україні з нуля.
Щороку пілотами стає 2 десятки людей. Більше десятка реєструється членами ФПУ і вправно платить всі внески, в т.ч. в FAI. Більше десятка повних комплектів спорядження продається щороку.
Я  вложив бабло і з нуля запустив лебідочні польоти з усією мат базою та тандемні польоти - на них кілька сотень людей вже пізнало що таке параплан. Все працює чітко і справно - як годинник.

Для того щоб відкатати на практиці все про що я заявляю, і щоб не натикатися на "ви тільки говорите" - ми започатку вали Кубок України з точності. Так як логістично тут простіше - ми відрепетируємо всі організаційні моменти особливо в частині залучення держави і спонсорів. В планах лебідочно-рівнинний етап КУ рівня FAI-2? але це після кількох успішних точностей.

Зараз ми проводимо в ЦЕНТРІ обласного центру парапланерні змагання. Вже є кілька спонсорів а також генеральний спонсор. Держава (міськрада) забезпечує коштовну мат.базу (палатки з обігрівом, звук, територія для спонсорів і т.д.), якби ми це робили за свої гроші - це були б десятки тисяч гривень і одними стартовими внесками ми б ніколи не вигребли - це те що я називаю "держфінансуванням". Завдяки тому що орг.команда працює правильно (в.ч. опираючись на ФПУ) нам ВСІ йдуть на зустріч. Спонсори пропонують більше ніж ми просимо.
План реформації ФПУ пишеться чітко і конкретно по пунктах. Поки я консультуюся з іншими федераціями і шарящими дядьками від спорту. Скоро я його представлю комусь з президії.
Крім того я визвався безкоштовно зробити сучасний і якісний сайт для ФПУ.

Якщо вам і далі здається що Я і наша команда ДЄЛАЄТ мало, то напишіть що ще треба зробити більше - ми зробимо ще більше. Ми фізкультурники - от і взялися за розвиток фізкультури.  ;D

Нарахунок нового президента - моя думка - на 2 роки ним має стати не парапланерист, а чувак який реально шарить як керувати спортивної федерацією і головне - як залучати держфінансування, спонсорів і розширювати мат.базу. Будь-який колишній президент напр. федерації шашок справиться з цим в 1000% краще ніж те що ми маємо зараз.

Вибачте - коротше не виходить. Може якби читали не по діагоналі то б зрозуміли що я просто хочу щоб мій улюблений спорт розвивався в моїй країні не гірше ніж ракетомоделювання чи чирлідінг  :)
Нажаль в останні кілька місяців в О.Колеснику, як в керівнику організації, я особисто розчарувався остаточно і безповоротно. У нього було 7 років щоб хоч щось запропонувати і зробити.

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #84 : Лютий 05, 2017, 20:56:15 »
Вот это уже конструктивно. Делайте. Предлагаю через 6 месяцев обсудить, что Вы сделали из вышезаявленного. Особенно про реформу ФПУ и сайт. Удачи.  :)

Offline ТСП

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 403
  • Karma: +152/-153
  • С.Тюлькин
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #85 : Лютий 05, 2017, 21:44:49 »
я много раз говорил, что нужен президент, который представляет интересы парапланеристов, и исполнительный директор, который ведет всю бюрократическую работу.

Offline Flying Dutchman

  • Hero Member
  • Повідомлень: 577
  • Karma: +69/-17
  • Слава
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #86 : Лютий 06, 2017, 02:16:55 »
"А теперь, со всей этой хернёй, мы попытаемся взлететь!" (с)
І не забувайте про правого опахальщика та масажиста виконавчого директора. Бо несерйозно якось. Перед ракетною федерацією соромно...
Ударим сross-country flying по бездорожью, разгельдяйству и бюрократизму!
Крізь терміки до зірок!

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #87 : Лютий 06, 2017, 10:41:47 »
нужен президент, который представляет интересы парапланеристов, и исполнительный директор

Там не так багато тої роботи, щоб аж на двох людей  :) Спокійно може бути 2 в 1.
Роздувати штат трутнями нам не треба  ;D

Offline _Андрей_

  • Кучера Андрей 066-618-13-84
  • Hero Member
  • Повідомлень: 528
  • Karma: +89/-22
  • ZENO
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #88 : Лютий 06, 2017, 10:44:19 »
Андрей много правильного пишет.
Государственная помощь - это не только деньги, но и помощь в организации полетов(и не только соревнований).
вспомните горку в Кременце.
я не верил, что на горе, где добывают песок на продажу, реально сделать стартовую площадку для полетов.
теперь это место сделали пригодным к полетам.
теперь это место называется Национальным Парапланерным парком. Без местной власти такого достичь не реально.
В его благоустройстве принял участие владелец карьера. Разве это не спонсорство?

Насколько я знаю, основными реализаторами этой идеи были несколько пилотов. Участие ФПУ было мало заметным. может, я ошибаюсь? поправьте.
На сайте ФПУ об этой работе нет ни слова.
Организовывать, проводить, поддерживать подобные проекты прямая обязанность ФПУ.
А сейчас работы на этой горе будет продолжаться пока есть желание у тех самых нескольких человек.
надолго ли еще его хватит?

я что-то слышал, что под Львовом копают песок на какой-то горе. на Шопках да?
кто-то борется с карьером?
что сделала ФПУ в этом плане?

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #89 : Лютий 06, 2017, 11:03:00 »
Там де пілоти-активісти чи організатори самі справляють - можна ФПУ кожен раз не дьоргати  :)

ФПУ повинно вступати тоді коли якась справа заходить в тупік або стикається з бюрократичними перепонами.
Залучати важку артилерію - депутатів, міністрів.  ;D  Роздувати кіпіш на сайті і сторінці в ФБ.
Лист-звернення від двох-трьох-десяти пілотів і такий самий - на фірмовому бланку ФПУ з усіма печатками і підписами все ж таки мають різну вагу.
Лист від ФПУ - це лист від імені всіх пілотів. А це вже купа громадян - просто так яких фідфутболити не получиться. Як мінімум доведеться вмотивувати причину своєї відмови.
Тому офіціоз деколи має значення.