Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Страница ФПУ на Facebook  (Прочитано 29491 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #15 : Січень 28, 2017, 23:55:04 »
В кожному жарті є доля жарту....

Для цього потрібно всього навсього  :) :

- Ініціативна група і підтримка більшості
- Підтримка авторитетних пілотів
- Підтримка хоч когось з існуючої президії
- Перелік всьо що було зроблено добре і погано
- Перелік всього що могло бути зроблено і не зроблено
- Обов'язкові консультації з організаторами національних змагань
- Оцінка роботи з 2009 року і висновки. З цього список підстав для імпічменту і перевиборів
- Проаналізувати чи після "революції" не стане ще гірше :-) Особливо для тих хто бере участь в міжнародних змаганнях і їм важливі цифри і букви з добуті в Україні і закордоном.
- Список кандидатів на посаду президента та їхня згода і бажання попрацювати.
- Програма для нового президента, список його обов'язків. Список волонтерів, які готові допомагати (веб-розробка і підтримка, робота з документами, юридичні послуги і т.д.)
- Можливо хтось з президії сам бажає залишити посаду в зв'язку з неможливістю якісно виконувати свої обов'язки
- Список нових членів президії.
- Програма дій нової ФПУ на наступні 2 роки.
- Повний аудит діяльності і зведення вього в  ноль (документи, фінанси, списки членів, списки закордонних членів про яких ми нічого не знаємо і т.д.) щоб нові не погрузли в вигрібанні зальотів старих.
- Інвентаризація
- Розробити хитроумний план фінансування ФПУ не тільки за рахунок внесків, включаючи розкатування губи на хоча б часткове держфінансування (і/чи спонсорів) проведення змагань, участі команд і окремих спортсменів в закордонних змаганнях. Колись таке було - чому б не спробувати відродити! - - Вивчити досвід роботи інших подібних федерацій, поспілкуватися і проконсультуватися з їх керівниками і функціонерами. Нафіг винаходити вєлік? Думаю там дорожка накатана.

Короче - коли все це буде більш менш продумано, обговорено і написано - можна починати парамайдан :-) І головне - щоб вся двіжуха, в разі успіху, дала тільки позитивний результат.
Без конкретних дій всі наші претензії і далі будуть обзивати демагогією і синдромом міжсезонного паратоксикозу :-)

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #16 : Січень 29, 2017, 11:57:07 »
Перевалов такий-сякий. Чому за кордоном національні змагання? Ми хочемо позмагатись, а грошей поїхати немає.
Якщо спортсмен - гроші знайдеш. Просто позмагатись - потрібні кубки. Фізкультуру зі спортом не плутайте.
Яка тепер якісна різниця між КК і ЧУ?

ФПУ таке-сяке. Що конкретно хочете від ФПУ?
Мені від ФПУ потрібна карта. Все.
Прогноз дивлюсь сам, компанію шукаю сам, потоки кручу без ФПУ.
В особистих розмовах чую аргумент "ФПУ не показали кошторис, а там не все так просто".
Блін, так мені і кошторис ЧУ, і КК ніхто не показував. (Може вони є, я й не шукав.)

Всі щось хочуть. Що?

Андрій, маєш бачення ФПУ? Є бізнес-план? Озвуч.
Врешті-решт, зроби ФУП (Федерацію Українських Парапланеристів). В мене вимога проста. Задовольниш - стану учасником ФУПу.

Роблять люди сторінку. Вони погані з якої причини: бо роблять вони, а не ви? бо не погодили з сотнею активно-пасивних пілотів?

Резюме: без попиту не буде пропозиції і не потрібно мішати особисте з колективним.

Offline JM

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 255
  • Karma: +79/-32
  • Ярослав
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #17 : Січень 29, 2017, 14:24:12 »
        Цілком погоджуюсь про Активно-Пасивних пілотів  (у цьому прихований каламбур  ;D ), якщо це майже  непотрібно нікому, ну і фіг з ним, хай буде так як є,
      кому потрібно той робить і нема чого тоді нарікати ,
 а мені так взагалі неба чого булькати , бо я не є членом фпу.
  А так хотілось.

Offline Myko

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 70
  • Karma: +59/-50
  • Balaban Mykola
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #18 : Січень 29, 2017, 19:13:55 »
Перевалов такий-сякий. Чому за кордоном національні змагання? Ми хочемо позмагатись, а грошей поїхати немає.
Якщо спортсмен - гроші знайдеш. Просто позмагатись - потрібні кубки. Фізкультуру зі спортом не плутайте.
Яка тепер якісна різниця між КК і ЧУ?

ФПУ таке-сяке. Що конкретно хочете від ФПУ?
Мені від ФПУ потрібна карта. Все.
Прогноз дивлюсь сам, компанію шукаю сам, потоки кручу без ФПУ.
В особистих розмовах чую аргумент "ФПУ не показали кошторис, а там не все так просто".
Блін, так мені і кошторис ЧУ, і КК ніхто не показував. (Може вони є, я й не шукав.)

Всі щось хочуть. Що?

Андрій, маєш бачення ФПУ? Є бізнес-план? Озвуч.
Врешті-решт, зроби ФУП (Федерацію Українських Парапланеристів). В мене вимога проста. Задовольниш - стану учасником ФУПу.

Роблять люди сторінку. Вони погані з якої причини: бо роблять вони, а не ви? бо не погодили з сотнею активно-пасивних пілотів?

Резюме: без попиту не буде пропозиції і не потрібно мішати особисте з колективним.

Вот прям підписуюсь під кожним словом!

Offline Myko

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 70
  • Karma: +59/-50
  • Balaban Mykola
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #19 : Січень 29, 2017, 19:21:02 »
Мене у всій цій історії цікавить одне просте питання: якшо всі знають, як робити - чого ніхто досі нічого не зробив? Ну, типу, знаєш, як робити рейтингові змагання - роби. Знаєш, як залучити спонсорів чи державні/місцеві кошти - залучай. В чому проблєма? Чи ФПУ банить такі дії? Чи хтось приходив до ФПУ, викладав бізнес-план, а йому говорили йти геть? Чи, може, якби ФПУ заговорило українською, то терміки б почали зходити в визначені для змагань дні і можна було би стовідсодково кликати світових пілотів і не боятися за погоду?

Друзі, товчете воду в ступі.

І да, ще одне, підтримаю до президії ФПУ будь-кого, хто хоч шось робить для спорту і хто має конкретний план розвитку: стратегічний і фінансовий.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #20 : Січень 29, 2017, 19:56:00 »
Перевалов такий-сякий. Чому за кордоном національні змагання? Ми хочемо позмагатись, а грошей поїхати немає.
Якщо спортсмен - гроші знайдеш. Просто позмагатись - потрібні кубки. Фізкультуру зі спортом не плутайте.

У мене особисто до Перевалова претензій немає, навіть навпаки - можна ставити як приклад. Для чого ти прилів його прізвище?
Про тещо в когось немає грошей - винна не ФПУ а загальна ситуація в країні з курсом валюти.
Якщо ти хочеш для прикриття претензій до ФПУ знову підняти вічнозелений срач про проведення ЧУ, тьорок між організаторами КК і Македонії і що там у нас ще - то марно. Вся ця двіжуха
конкретно до теперішніх до ФПУ відношення немає.
У кого є бабло той спорсмен - у кого немає - той фізкультурник. Якраз з такого блядського зверхнього відношення одних до інших - вся фігня і починається. Це і є один з тих подразників (як сторінка в ФБ напр) через який у багатьох росте невдоволення ФПУ.

Яка тепер якісна різниця між КК і ЧУ?
Нема ніякої - брєжнєвскій застой. Тусовка гарна, підбір, доставка, рятувальники - все добре, але навіть візуально не виглядає так щоб привабити закордонних пілотів.
Це прорахунки організаторів. ФПУ могла б розробити задати "стандарт", якому мають відповідати національні змагання. А також сприяти в організації і фінансуванні.
Наразі маємо блядство при якому одні організатори змагань дуже тішаться невдачам чи невезінню інших. Це нормально?

ФПУ таке-сяке. Що конкретно хочете від ФПУ?
ФПУ ніяке. Дочірнє підприємство приватної контори, для закордонних пілотів щоб намутити собі "корочки" подешевше.
Список того що повинна робити Федерація цілком конкретний і оснований на тому що роблять інші федерації. Вже допрацьовую і скоро викладу.
ФПУ це ОФІЦІЙНИЙ орган. Президент і президія - це майже держслужбовці. Список обов'зків федерацій -  цілком конкретний.
І чи виконує вона їх - видно по результатах діяльності. Скинути сайти федерацій "здорової людини"?

Мені від ФПУ потрібна карта. Все.
Чудово. А мені ні. Там список з 40-пунктів. Якщо тобі потрібна тільки карта - то можеш сильно не хвилюватися, ти і надалі будеш її справно отримувати.

Прогноз дивлюсь сам, компанію шукаю сам, потоки кручу без ФПУ.
Захочеш організувати змагання, фестиваль, зльот і т.д. десь в центрі міста - аж охренієш від того як захочиш гарну і робочу федерацію. Як мінімум щоб у неї був гарний, робочий інформативний сайт.
Бо без цього ти простий Вася Пупкін, який прийшов непонятно чого і хоче непонятно шо. Зі спонсорами все ще більш серйозно.
Люди готові допомагати і вкладати - а щоб це отримати хоч документальна база має бути оформлена правильно. Пілоти і їх польоти мають бути лагельними. Ми не повинні бути купкою партизан екстремалів, яким нєфіг дєлать - понаражати себе і інших на небезпеку.

В особистих розмовах чую аргумент "ФПУ не показали кошторис, а там не все так просто".
Блін, так мені і кошторис ЧУ, і КК ніхто не показував. (Може вони є, я й не шукав.)
Нікому не потрібен кошторис ФПУ і тимбільше органіаторів змагань. Вони створюють продукт - а моя справа купую я його чи ні. Як і за скільки вони цей продукт створили - всім пофіг.
Чим краще будуть організовані змагання і якщо організатори як мінімум не будуть влітати в своє бабло - то рівень буде рости. І в нормальних федераціях робота саме федерації в цьому плані - має важливе значення, і тепер вніманіє - в т.ч. в залученні фінансування.

Всі щось хочуть. Що?
Андрій, маєш бачення ФПУ? Є бізнес-план? Озвуч.
Не щось а конкретний список. Є план. І бізнес теж. Скоро озвучу.

Врешті-решт, зроби ФУП (Федерацію Українських Парапланеристів). В мене вимога проста. Задовольниш - стану учасником ФУПу.
А от тут - хєр. Це така мрія тих хто довів федерацію до такого жалюгідного стану. Щоб челядь сиділа тихо, вчасно платила внески і не задавала лишніх питань.
Хочете робити - робіть окрему контору. Ага - щас. Законом виділено конкретну роль федерації, в т.ч. як спосію узаконення використання повітряного простору.
Тому буде одна ФПУ і буде виконувати свої прямі обов'язкі. Це ті кому не подобається - можуть іти в сад.

Роблять люди сторінку. Вони погані з якої причини: бо роблять вони, а не ви? бо не погодили з сотнею активно-пасивних пілотів?
У нас, членів ФПУ  і пілотів просте питання хто і на якій підставі робить цю сторінку. Чому вона має такий формат, мову і т.д. Після того як нас почали ігнорити і попросту посилати подалі з нашими претензіями - це стало останньою краплею. Нема реакції - значить будемо впливати більш радикальними мірами.
Резюме: без попиту не буде пропозиції і не потрібно мішати особисте з колективним.
ФПУ це цілком офіційний орган. Це не приватна контора і не дочірнє підприємство якогось одного клубу.
Рівень цієї офіційності стане зрозумілим коли буде проведено ревізії всіх документів, статуту і т.д. Чи справді вони зареєстровані де потрібно.

Вот прям підписуюсь під кожним словом!
Ну це підписування видно неозброєним оком зі сторінки на ФБ. Я під таким станом справ ніколи вжитті не підпишуся. Сподіваюся активних  і принципових пілотів виявиться більше ніж тих кому просто треба карточка.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #21 : Січень 29, 2017, 20:14:12 »
Мене у всій цій історії цікавить одне просте питання: якшо всі знають, як робити - чого ніхто досі нічого не зробив?
Перший пік роздратування роботою ФПУ був в 2008-2009 роках. Всі котили бочку на Василишина. Він як міг відбивався, але потроху почалися якісь зрушення.
Потім раптово трагічно він загинув - це було як "холодний душ" всі розслабилися, претензії припинилися. З'явився новий президент, якого ніхто не чіпав - всі вірили що він доведе справу до якогось рівня.
У нас з'явилася табличка в інтернеті зі списком членів, нові гарні корочки, який не який сайт, президента можна побачити майже на всіх національних змаганнях - він виголошує гарну і коротку промову.
На цьому (особисто для мене) список змін закінчується.

Другий пік, коли всі пілоти рєзко почали цікавитись діяльністю ФПУ - був кілька років тому. Все закінчилося в один вечір, коли провели онлайн відеоконференцію. Нічого не змінилося, толку від неї було майже ноль, але всі якось розслабилися. Ну щось починається ось зараз.
 
Друзі, товчете воду в ступі.

Трам папам. Вже ні - не товчем. Працюємо, пишемо. Конкретно і багато. Попросимо відповісти по кожному пункту. Спочатку звіт, потім плани і перспективи.

Offline Myko

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 70
  • Karma: +59/-50
  • Balaban Mykola
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #22 : Січень 29, 2017, 20:28:30 »
Андрій, а чого ти себе відокревлюєш від Федерації?
Федерація - це не члени правління. Федерація - це кожен з нас. І те, шо ніхто досі не впрягся і не визвався зробити крутий сайт, то це не проблема Федерації, а твоя і моя разом взяті. Бо Федерація - це не окрема комерційна контора, як ти її називаєш, а це ти, я і всі її учасники.
Хто з нас прийшов і сказав: пацани, а давайте я забомблю сайт. Тільки мені треба, шоб хтось намалював дизайн, а хтось зробив копірайт. А кодінг - це моя частина? Хто? Нема таких? То як мала це зробити Федерація?
« Останнє редагування: Січень 29, 2017, 20:40:34 від Myko »

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #23 : Січень 29, 2017, 20:52:09 »
Андрій, а чого ти себе відокревлюєш від Федерації?
Ми хотіли щоб пости на сторінці федерації були більше про роботу федерації  і на 2-3 мовах. Укр + рос. як мінімум. Тобто це нас відокремлюють. Ми просимо - нас ігнорять.
Це надасть сторінці більш офіційного і серйозного вигляду. А нам цей серйозний вигляд потрібен як організаторам змагань!
Щоб якийсь напр мер Тернополя зайшов - глянув і подумав - так дійсно серйозні чуваки, сприяю їх організації. Наразі ефект зворотній. Треба ще доказати хто ми, що ми і навіщо.
Розумієш? Сайт, документи, фірмові бланки - всі ці зовнішні атрибути-понти, але коли вони є - якось працювати легше і приємніше.

Змагання, які ми робимо - вони від імені ФПУ. Самій ФПУ - це для галочки, мєлоч а приємно. Колись як треба буде комусь показати - от започаткували гарні змагання.
Від ФПУ - крім того щоб навести понти про серйозну державну організацію нам нічого не треба. Підписи, бланки, листи до держ трутнів з проханням посприяти - всяка така дрібідєнь.

По сайту:
Сайт треба - хоч ти вбийся. Якшо більше немає кому і ФПУ дає зелене світло - я можу зробити сайт. Від початку до кінця під ключ. Принаймі не гірше ніж в ракетчиків - це точно.
На трьох мовах. Просити від ФПУ ТЗ і контент мабуть справа марна. Ну ок challenge accepted  ;D Зроблю тестовий - покажу - сподобається запустимо.
Щоб не казали що ми товчем воду в ступі і займаємось демагогією.
Так норм?

Offline Myko

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 70
  • Karma: +59/-50
  • Balaban Mykola
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #24 : Січень 29, 2017, 21:01:51 »

По сайту:
Сайт треба - хоч ти вбийся. Якшо більше немає кому і ФПУ дає зелене світло - я можу зробити сайт. Від початку до кінця під ключ. Принаймі не гірше ніж в ракетчиків - це точно.
На трьох мовах. Просити від ФПУ ТЗ і контент мабуть справа марна. Ну ок challenge accepted  ;D Зроблю тестовий - покажу - сподобається запустимо.
Щоб не казали що ми товчем воду в ступі і займаємось демагогією.
Так норм?

Ну не лукав) Наче, ты не знаєш, шо треба для сайта. Не треба чекати від ФПУ то всьо. Тим більше - сайт є і архітектура сайту не дуже зміниться, якшо шо.
А якшо зробиш - то його повісять на домен Федерації без проблєм, думаю. Не бачу в цьому нічого кримінального. Ну а якшо не повісять, тоді це саботаж))

Offline JM

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 255
  • Karma: +79/-32
  • Ярослав
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #25 : Січень 29, 2017, 21:02:26 »
ну не можем сайт, не мо же мо, от і сторінка на фб.  ;D
А  до ФУ ПУ я вступати не бажаю )))

Offline Myko

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 70
  • Karma: +59/-50
  • Balaban Mykola
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #26 : Січень 29, 2017, 21:06:21 »

Щоб якийсь напр мер Тернополя зайшов - глянув і подумав - так дійсно серйозні чуваки, сприяю їх організації. Наразі ефект зворотній.

Ну, якшо знайдеться той, хто буде готувати інфу/пости українською - нехай би кидали в смс на сторінку Федерації. Вощє не проблєма постити українською.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #27 : Січень 29, 2017, 21:11:39 »
Андрій, тепер якась конкретика. Твоя позиція зрозуміла.

З твого дозволу, не буду коментувати написане вище. Коротко не вийде, а засмічувати тему не хочу.

Offline JM

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 255
  • Karma: +79/-32
  • Ярослав
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #28 : Січень 29, 2017, 21:12:47 »
Якщо знайдеться той хто буде готувати інфу і т.д , :blyaaaaa: то для чого тоді оганізація і чим взагалі вона має займатись
Привіт всім фізкультурникам.
« Останнє редагування: Січень 29, 2017, 21:23:27 від JM »

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #29 : Січень 29, 2017, 21:18:37 »
А те що зараз поститься - перекладати українською слабо?
Чи Гугль-Транслейт поламався?

Лого зараз українською це добре. Але назва сторінки російською, хоч спочатку була українською.
Може тоді для наших закордонних друзів/членів - англійською?

І можна постити/репостити не по 5 раз на добу, а трішки рідше але шось більш конкретне?
І прикріпляти вверху хоч на пару днів пости про події в Україні?