Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Ходосовка  (Прочитано 288354 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #990 : Січень 11, 2017, 18:02:27 »
Доброго всім. Ну шо ж сезон на Ходосі відкритий. З чим всіх хто був поздоровляю. Ну і себе також. ;D
Довго я виглядував Восток. Таки сьогоднв  дочекався.
Але на жаль мало політав. Минут з 20-ть.
Як показував віндгуру по погоді так і вийшло. Був з ранку Восток чистий.Потім трохи заюжило.Але й на вечір посилення показував.  Були й дельти, Ну хто раніш приїхав налітались . Я на жаль поки вирвася з роботи, зміг приїхати лише десь біля пів другої. Поки на гору поки розклався. Я даж ні яких фото не робив не було часу просто.Виждав фазу затихання. Бо трохи таки було свіжо, та й вже набирав обороти вітер. Стартонув ну й минут 20-ть,може більше покрутився. І тут блін (що до цього моменту не було) начинають мерзнуть пальці. Блін і крутив я їх, і м"яв ніфіга. Чую вказівним пальцям шось зовсім не добре.Не витримав пошов на посадку. Поки то да сьо відігрів. То вже і усьо пішла дуйка. Хто був в повітрі начало ,,запирать,, всі теж посідали. І я вже звичайно не полетів. Вітя ще пробував з полки,то й з полки вже тяжко було. На том звернувся і поїхав до дому. Отаке.

Але все таки трохи оскому збив. Не так чешеться. ;D За фото звіт вибачайте, не було як.
\Ще по ходу появились питання до підвіски. Мабуть прийдеться підшукувать іншу. Може для літа і нічьо, Для зими не поміщаюсь.
Бажаючий літать.

Offline Eugene Kozhyrnov

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 80
  • Karma: +42/-4
  • Євген Кожирнов
Re: Ходосовка
« Reply #991 : Січень 12, 2017, 01:55:44 »
Коротко о сегодняшних полетах:
  :parapente3:
Gradient Nevada...

Offline Мелешко Максим

  • Newbie
  • Повідомлень: 10
  • Karma: +2/-0
Re: Ходосовка
« Reply #992 : Січень 28, 2017, 12:54:47 »
Всем привет! мжет есть в вайбере какая-то группа где планируются полеты в Ходосе? Хочется быть в курсе.. я там не летал еще

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #993 : Січень 28, 2017, 18:52:31 »
Завтра з ранку їдь . Або ко просто завтра. Ми сьогодні були . Їхали на Халепье, під північний напрямок.У всякому разі так віндгуру з ранку писав. А вийшло що на восток сьогодні попали.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #994 : Січень 30, 2017, 18:10:52 »
Доброго всім. Ну шо ж вчора таки політали. Ну народ був зранку.Але зранку було тихо. Я приїхав десь в 11.00. Ну й десь через час таки роздулось. в мене десь вийшло минут 30-40. Були і дельти , і спід-глайдери, і парапланеристи. Літали всі поки було можна. Потім все перейшло в стадію виловлювання плюх. Ну і власне так було до вечора поки зовсім не стихло.

Хочеться окремо висловити подяку дельтапланеристам, за поміч в заводці моєї Волги. Через мою легковажність в мене закінчився бензин. А вечором підморозило, і ні защо не хотіла машина на газу заводитись. Щира подяка, що витолкали з підніжжя на дорогу. Де з горки і завелась. Так і пройшов звичайний льотний день. За що і Ходосу дяка.
На жаль технічно фото не можу виставить на форумі.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #995 : Лютий 05, 2017, 19:45:31 »
Як завжди доброго всім. Ну й знову Ходосовка. Виглядував не дуже впроді обнадійливий прогноз. Восток десь з 12.00. На Мальдіви не вийшло на суботу. То вирішив їхать попри все на Ходос. З ранку була тиша. Хотя й віндгуру це писав. Ще й щось тіпо крупи де не де пролітало. Але що вирішено ,то вирішено. Їду. Прибув десь о 12.00. А там аж десь 6 чи 7 дельт складаються. Ну поки то да сьо. Вийшов на гору.Дивлюсь начинає піддувать. На вечір прогноз давав посилення.
Що до речі так і вишло. Пошли невеличкі пориви, де більше де менше. В які ми пригали. Дельти собі літали. В такому режимі дойшли мабуть до 16-ї години. І от тут вже подуло.
результат хто як хотів літав. І учльоти  і іструктори. Всі.
ну і до упора до темноти. Ну мабуть гарних минут 50-т є. налутались напригались в плюхи. ну як то кажуть день вдався класний.
Чого і вам бажа. Отаке от.


P/S/ Фото на жаль віставить не можу.По технічним причинам на форумі.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #996 : Лютий 11, 2017, 19:06:29 »
Як завжди доброго всім. Ну і знов Ходос. Сиділи ми з Валєркоювиглядували всю неділю прогноз . І таки мабуть з середи  Віндгуру таки написав пвнічний схід. Але в мене були сумніви по цьому поводу. Але всетаки вийшло. Ну Валера уговорив, і рішення прийнято.Їдем.
Чесно кажучи Ходос дякую йому за це, маєсуто свою погоду. Як хоче так і крутить. По прапорам біля ТРЦ показувало північ-схід.косік. Ну ми придули десь о 11.30. Піднялися на гору,дельтим вже були на місці. І таки косить.Швидкість десь 2-3 м/с  Пробували літать, получалось на полку тільки. Ну а потім з 1230 трохи добавило. От тоді вже трохи вировнявся і напрямок Східний. Польоти при косячному вітрі як американьскі гірки, то верх то вниз.Ходить приодилось практично по кромці склона. Тільки при східному напрямку більш менш рівно було. Але трохи при наймі я вже покрутив якщо  можна сказати фіговерти. Трохи був трудовий день. Але стабільно мабуть до 15-15.30 піддувало. налутались просто до несхочу. Ну і вже в 16ю00 десь скисло ми злетіли вниз, і по домам. Фото виставить не можу. Але відос з моєю участю,Валера зняв. Як скачається. Дяка Ходосу
за гарний хоч і труловий льотний день.Чого і вам бажаю.

P.S. Завтра поробуємо розвідку боєм Халепьє. Думаю що після морозних днів ,посадочна площадка внизу буде ще більшою.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #997 : Березень 08, 2017, 19:49:03 »
Всім доброго. Ну і знов Ходос. Невеличкий звіт. Довго видивлявся Восток на ходосі. І тут замайорів на міжнародний Жіночий день 8-Березня. До речі вітаю всіх жінок з святом Весни,і краси.
Ну значиться віндгуру так гарно писав на 8-ме. Але сталося так що з ранку сильна волога. І як би до обіду Восток. Приїхав а гори в тумані не видно взагалі. Народу з ранку не так вже й багато було.Але сила вітру2м/с. В поривах трохи більше. Для учльотів було норм. Потім як завернуло на південь.та к більше і не поворачувало. Потім розвіялось, пробилось сонечко. Але з півдня вже не вертався напрямок.Трохи вірівнювалось. І в цьому народ так і трудився що мог те вижимав з погоди. До речі як набігло народу, потім. мабуть ітоксікація дойшла до апогею. Хотя Весняний день шикарний. Крила народ провітрив. Трохи політав. Та й я провітрив Адікта. День і настрій шикарний. Чого і вам бажаю. трохи фото.
Бажаючий літать.

Offline babak

  • Full Member
  • Повідомлень: 202
  • Karma: +145/-5
  • as far as you can
Re: Ходосовка
« Reply #998 : Березень 08, 2017, 20:44:45 »
https://www.youtube.com/watch?v=OZH3I4SomDI&feature=youtu.be

С меня как обычно видео =)

Offline Анатолий

  • Hero Member
  • Повідомлень: 908
  • Karma: +181/-47
  • ДядяТоля
Re: Ходосовка
« Reply #999 : Березень 09, 2017, 17:05:11 »
А шо то было на 1.43? Тонкий расчет?)))
http://windhunters.in.ua/ - Парапланеризм в Нежине

Offline babak

  • Full Member
  • Повідомлень: 202
  • Karma: +145/-5
  • as far as you can
Re: Ходосовка
« Reply #1000 : Березень 09, 2017, 19:03:27 »
А шо то было на 1.43? Тонкий расчет?)))
Там вообще ничего такого. Обычная спиралька чтобы слить немного высоты. Запас был огого.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1001 : Березень 09, 2017, 19:07:02 »
Доброго всім. Сьогодні  знов вирвася на Ходос. Биринько відстрілявся до обіду на роботі. І з огляду на те що всеодно сьогодня їхать робить стропу на Аєрос.рванув на Ходос. І таки вихватим 15=20 хв польоту. Подихав на горі повітрям.Вигуляв Аддікта Побачився зі знайомими. Ну дуже приємно так дні проводити. Ну можна було й далі літать. Але треба було їхати за стропою.
Й так завовтузився. За Що якщо можна і цій темі подякувати Олегу Гойнеку за терпіння. І спроби сісти одним попом , на два стула.
І політать, і стропу зразу забрати. Отаке от. Фото мало . Трохи з вайбера.
Бажаючий літать.

Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Re: Ходосовка
« Reply #1002 : Березень 10, 2017, 14:50:23 »
 :fly: Володя сьогодні було набагато краще.
Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1003 : Березень 10, 2017, 18:45:23 »
Та я вже бачив. Садюги  ;D :fly: :fly:
Ну може дощовий фронт якось ,,розсосеться,, до неділі. Я відіграюсь. поки що краєм держиться . Падлюка. В смислі дощовий фронт
Дуже хочеться СОЛ Елус після протяжки строп, провірить
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1004 : Березень 12, 2017, 19:53:43 »
Доброго всім. Ну шо ж такого льотного дня я ще не бачив. Або в ньому не участвовав. Сьогодні перший льотний день в якому я іспитував , після протяжки строп, і заміні лопнувшу стропу свій СОЛ Елус-2. До речі як на мене крило помінялось, в рази в кращу строну. Вітер сьогодні був не слабий 6-7м\с. Стартував з полки, і це на майже 33кв.м площа. До протяжки про таке і не мріяв.
Ну й я вам скажу ,, держало візьде. І не просто держало, а перло в гору. Я ввиду не правильної ручки запаски, не вилазив. Хотя думаю там було б безпечніше. Про динамік ніхто даже не вспоминав, тільки для старту. Літали всі Дельти, парики. Я з своєю квадратурою сідав два раза всього в самому кінці гори. Бо перед горою практично в у всх місцях мене у всякому разі витягувало вгору.  Літали просто часами. Даже мій дядько, (тей що в касці) був раніше. Сьогодні налітав шоб не збрехать два часа, як мінімум.Отакений шикарний льотний день.Як завжди ,чого і вам бажаю.
Бажаючий літать.