collapse

Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Пришла весна, достаем грабли  (Прочитано 16282 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Shine

  • Hero Member
  • Повідомлень: 917
  • Karma: +105/-20
  • Світлана Белінська
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #45 : Травень 03, 2019, 13:58:08 »
Под каждый летный день фиг застрахуешься. Зачастую решение поехать на полеты формируется утром после свежего прогноза, если это лебедка или выезд на домашнюю горку. А так летает большинство. И оформить страховку день в день - стопроцентно получить отказ в выплате в случае травмы. А скорее всего и оформить ее не удастся. Я когда-то так перед выездом за границу  чуть не влетела. Спохватилась за два дня, в пятницу вечером, а страховая работала как и все, начиная с понедельника. Если не ошибаюсь, это была Альфа. Страхование онлайн, как полагается. Но полис они подтверждали и высылали в течение двух часов только в рабочее время. Перерыла я тогда с десяток фирм и страховку так и не сделала с той даты, с которой хотела. Пришлось один день быть незастрахованной  :)

Более того, страховка по дням, если летать более-менее  часто выйдет в итоге дороже, чем на полгода, к примеру. Мне когда-то IMG встало на две недели что-то около 60 евро, при том, что годовая у них на тот момент была под 300.

В общем, надо искать и считать. Колина идея с групповой страховкой мне нравится, если действие страховки только Украина, то безумно дорого не будет. А под заграничные выезды однозначно страховаться отдельно под конкретные даты.
Живу!
www.a-world.in.ua - поехали с нами!

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #46 : Травень 03, 2019, 14:52:11 »
Якось одного літнього дня я мав необережність заговорити про страхівку в Одаєві.
В кінцевому результаті я виглядав в очах "парапентосів" як людина яка  groza вимагає з інших 30$.
На сьогоднішній день з Одаєвських пілотів страхівку має тільки троє людей (можу помилятися).
Навіть після нещодавньої  popa пригоди, ніхто про страхівку навіть не згадує.
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Shine

  • Hero Member
  • Повідомлень: 917
  • Karma: +105/-20
  • Світлана Белінська
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #47 : Травень 03, 2019, 15:13:30 »
Я відверто не розумію людей, хто займається вочевидь небезпечним спортом і так нехтує своїм здоров'ям та гаманцем своїм та своїх близьких в разі ушкодження. Лікування може стати в дуже неприємну суму.

Трохи фактів. Закордонне страхування на виїзд знайти не проблема. З покриттям 30000-50000 евро. З Україною складніше. Наразі я знайшла дві страхові, які страхують спортсменів на території України. ЕКСПО, страхова сума 50000 грн, вартість 1700 грн/рік, і ФОРМІКА, страхова сума 50000, вартість 1375/рік або 1030 на півроку. ФОРМІКА дає змогу вказати "парапланеризм" в графі "вид спорту". Покриття невелике, може хтось знайде щось більш цікаве?
Живу!
www.a-world.in.ua - поехали с нами!

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #48 : Травень 03, 2019, 19:13:03 »
Саша, отож. На всі поїздки за кордон страхуємось.
В Україні бути учасником “кустарного”, як ти написав, Фонду.  Плюс страхування здоров'я на пару тисяч доларів і “заначка”.

Тема ма страхування в Україні: ”що по чому і де?” не розкрита


Offline Николай Гаврилюк

  • Ozone Zeno - Gin Carrera - Skywalk Chili 3 - SC Discovery 4
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 297
  • Karma: +67/-32
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #49 : Травень 05, 2019, 07:36:34 »
PZU на рік 4700 страховий ліміт 100000
кажуть можна домовитись про більше покриття 1 500 000 але прайс в 2 рази більший...
може страхуватись групою буде дешевше

Offline Shine

  • Hero Member
  • Повідомлень: 917
  • Karma: +105/-20
  • Світлана Белінська
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #50 : Травень 05, 2019, 09:58:45 »
Коля, це спорт? Я у АХА знайшла на сайті, що вони спорт страхують, але ніяких розрахунків не змогла знайти онлайн. Пишуть "звертайтеся до консультанта", а мені з Непалу не дуже то зручно наразі. Приїду, ще їх попитаю.
Живу!
www.a-world.in.ua - поехали с нами!

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #51 : Травень 05, 2019, 19:03:48 »
Є знайома у ПЗУ, завтра попитаю, але здається, у них парапланеризм є.
+38(O96)46-86-2O5

Offline paraban

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1554
  • Karma: +172/-43
  • Saharovsky M
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #52 : Травень 05, 2019, 23:23:50 »
Щороку страхуюся в фонді взаємодопомоги пілотів. Вже 15 років мінімум. Збираюся і далі продовжувати бути там застрахованим. Але думаю якщо буду виїжджати на змагання, застрахуюся окремо в страховій на період змагань.

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #53 : Травень 06, 2019, 14:11:59 »
У Колі вийшло дешевше, але я зміг взяти у ПЗУ договір на ознакомлення.
Кому цікаво, ось тут лінка на гугл диск:
https://drive.google.com/file/d/0B0peQKZNu72EVG1Tai1nRFhGbGdBcXE5am5lQnkyUFVXdEN3/view?usp=sharing
+38(O96)46-86-2O5

Offline Engineer1012

  • Newbie
  • Повідомлень: 1
  • Karma: +1/-0
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #54 : Травень 06, 2019, 15:33:23 »
У Колі вийшло дешевше, але я зміг взяти у ПЗУ договір на ознакомлення.
Кому цікаво, ось тут лінка на гугл диск:
https://drive.google.com/file/d/0B0peQKZNu72EVG1Tai1nRFhGbGdBcXE5am5lQnkyUFVXdEN3/view?usp=sharing

3.   Виключення із страхових випадків
Згідно з Договором, Страховик не несе відповідальності і не здійснює страхових виплат у випадках коли:
3.1.   нещасний випадок, що стався із Застрахованою особою, прямо чи побічно пов'язаний з:
3.1.5.   з польотами на будь-яких літальних апаратах...

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #55 : Травень 06, 2019, 18:32:09 »
3.   Виключення із страхових випадків
Згідно з Договором, Страховик не несе відповідальності і не здійснює страхових виплат у випадках коли:
3.1.   нещасний випадок, що стався із Застрахованою особою, прямо чи побічно пов'язаний з:
3.1.5.   з польотами на будь-яких літальних апаратах...


Це прям дуже круто.
у пункті 1.3.1 5С вказан дельтапланеризм та парашутизм, а у 3.1.5 прямим текстом вказано,що уе не покривається. Геніально, блін.
+38(O96)46-86-2O5

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #56 : Травень 06, 2019, 22:06:52 »
в п.1.3.1 визначені ЛИШЕ терміни без жодних зобов'язань
в п.3.1.5 вказані виключення

покриття ”спорту” оплачується окремо. на сайті pzu знайшов лише “лижний спорт”, але самих договорів не бачу. якщо є у когось посилання на усі договори, дайте.


Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #57 : Травень 06, 2019, 22:36:16 »
в п.1.3.1 визначені ЛИШЕ терміни без жодних зобов'язань
в п.3.1.5 вказані виключення

покриття ”спорту” оплачується окремо. на сайті pzu знайшов лише “лижний спорт”, але самих договорів не бачу. якщо є у когось посилання на усі договори, дайте.
Це типу і є договір. Принаймі, мені так сказала агент.
Ось пояснення щодо договору від неї:


"В п.3.1.5 подразумевается перемещение из пункта А в пункт Б, а спортом 6с мы покрываем літаковий спорт, так что противоречий не будет"


Незрозуміло лише де саме мається на увазі, в голові, чи десь таки написано?
 - Давайте ви зараз придбаєте страховку, а далі ми скажемо, що треба було договір читати.




Ще спитаю іншу знайому із Аски, може у них є якісь пропозиції та поясненгя, бо ця якось не дуже розкриває тему зобов'язань і тд

« Останнє редагування: Травень 07, 2019, 11:40:25 від mr.jay »
+38(O96)46-86-2O5

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #58 : Травень 07, 2019, 14:23:33 »
Євгене, конкретно за PZU на сайті знайшов програми, а договорів під ті програми не знайшов, лише “замовити консультацію”.
Страхуюсь в іншій компані. Там є базова програма аналогічно до PZU, а за “кожаний салон, полный фул” потрібно доплачувати. Доплати залежно від категорії ризику.
Так щоб на весь сезон не страхувався. Років три тому, парапланеристів групою не хотіли страхувати.

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: Пришла весна, достаем грабли
« Reply #59 : Травень 07, 2019, 14:38:53 »
Євгене, конкретно за PZU на сайті знайшов програми, а договорів під ті програми не знайшов, лише “замовити консультацію”.
Страхуюсь в іншій компані. Там є базова програма аналогічно до PZU, а за “кожаний салон, полный фул” потрібно доплачувати. Доплати залежно від категорії ризику.
Так щоб на весь сезон не страхувався. Років три тому, парапланеристів групою не хотіли страхувати.
Так я і кажу, що ось саме договір, в ньому нічого про парапланеризм, змінювати його вони не будуть, типа дельтики вписані, а параплани не будемо. ну ок, може хтось запропоную щось краще
+38(O96)46-86-2O5

 

* Авиаинциденты