Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Кременецький парадром  (Прочитано 186809 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Bobu

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 63
  • Karma: +15/-18
Re: Кременецький парадром
« Reply #225 : Березень 03, 2015, 12:54:32 »
Желающих было больше , а могущих и желающих - по списку. Работа не позволяет спонтанно по рабочим дням ездить ( думаю не только мне).  :apstenu:

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #226 : Березень 04, 2015, 01:05:01 »
Всім доброї ночі.
Завтра (чи то вже сьогодні  :)) на 14:00 буде зустріч у Кременецькій районній адміністрації.
Зустріч організована спеціально під проект парадрому на Соколиній горі.
Я донесу до керівництва моє бачення проекту і відповім на їх запитання.
Толік - буде потрібна твоя допомога під час зустрічі, зможеш бути ?

Про картку для грошей.
Толік, тут колеги тобі хочуть матеріально допомогти забезпечувати нас справним інструментом (оце загнув  :)) дай номер карти куди тобі можна подякувати.

Offline mersmen

  • Шевчук Константин
  • Hero Member
  • Повідомлень: 780
  • Karma: +142/-57
  • Директор газа
Re: Кременецький парадром
« Reply #227 : Березень 04, 2015, 09:41:14 »
Укажіть будьласка точні координати парадрому, і як туди доїхати, я так дивлюсь що буде блище ніж до Бакоти і  Нагорян з Бердичева, та й дорога краще

Offline stolik05

  • Лукащук Анатолій
  • Full Member
  • Повідомлень: 239
  • Karma: +153/-8
Re: Кременецький парадром
« Reply #228 : Березень 04, 2015, 09:52:12 »
Укажіть будьласка точні координати парадрому, і як туди доїхати, я так дивлюсь що буде блище ніж до Бакоти і  Нагорян з Бердичева, та й дорога краще

Якщо неважко відкрийте 1 сторінку там все є написанно із ссилками
Лазерна різка та гравірування.
067 291 вісім вісім 23

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #229 : Березень 04, 2015, 11:41:48 »


Перелік заангажованих осіб (поновлюю по мірі появи бажаючих)
Почну з себе:
1) Андрій (067) 538 19 13 (Київ), їду машиною, можу взяти 2-3 особи (Житомир, Новоград, Рівне, Дубно)
2) Олег (067) 924 25 94 (Тернопіль) їде машиною, підбере Миколу з Тернополя
3) Анатолій  (067) 291 88 23 (Кременець), бере бензопилу, кущоріз, сокиру
4) Леонід (067) 31 489 3 один (Львів), їде зі Степаном
5) Den (099) 185 74 64 (Луцьк) їде машиною, 2 особи
6) Микола (097) 454 59 64 (Тернопіль), їде з Олегом
7) Степан (067) 7два9 30 сім4 (Миколаїв), підбере Леоніда зі Львова

Колеги, кого нема в списку але хоче долучитись, присилайте нік, ім'я, прізвище, місце проживання та контактний телефон мені в особисті повідомлення, я додам до списку.

Offline Анатолий

  • Hero Member
  • Повідомлень: 908
  • Karma: +181/-47
  • ДядяТоля
Re: Кременецький парадром
« Reply #230 : Березень 04, 2015, 11:42:30 »
Цитувати
План максимум: на території якого в радіусі 3 - 5 км знаходилось би 5 - 8 впорядкованих стартів під всі напрямки вітру

Якщо таке можливо, та з перепадами в 100 м, цьому місцю не буде ціни.
Пареміряв відстані від Київа: до вас найближче, (прибл 410км), до Нагорян приблизно стільки ж, але дорога бажає кращого, та тільки 2 старти. Про Заліщики та Одаїв змовчу_- місця любі та знатні, але саме після Дубно починається "напрямок" замість дороги. Тому дозвольте висказати свое "мнєниє": Якщо на парадромі будуть навіть напівготові пару стартів під пару напрямків, щоб можна було політати з певною вірогідністю, ми б із задоволенням приїхали б на недільку з палатками політати та допомагати пиляти, тягати та палити в нельотний час. Певен і за сумських хлопців, теж підтримали б, і за багатьох киян.  Якось так...
http://windhunters.in.ua/ - Парапланеризм в Нежине

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #231 : Березень 04, 2015, 12:14:44 »
2 Анатолий
Дякую за підтримку.
План у мене в голові ще більший, але поки не скажу бо сам в шоці від того плану  :).
Тому сьогодні в районній адміністрації озвучу план мінімум - відкрити підготований парадром на Соколиній горі до липня цього року.
І план максимум (поки що) ще 2 парадроми (Вовча гора і наступна біля неї), вони разом створять можливість літати при таких напрямках вітру:
- Південь
- Південний захід
- Захід
- Північний захід
- Північ

Далі побачимо

Offline Евгений

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 84
  • Karma: +5/-2
  • Black Devil
Re: Кременецький парадром
« Reply #232 : Березень 04, 2015, 12:15:59 »
я так дивлюсь що буде блище ніж до Бакоти і  Нагорян з Бердичева, та й дорога краще
ни хрена не ближе))) тем более с Бердичева, как назло все парадромы находятся на одном радиусе около 240-300 км

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Кременецький парадром
« Reply #233 : Березень 04, 2015, 12:20:02 »
Дядя Толя, все правильно излагаешь pivasik, у меня такие же мысли. Дорога туда лучше, чем даже в Кут-всю зиму мимо езжу. Вне конкуренции для Киева вообще пока только Луговики ;), но там всего одно направление :'(

Нагоряны не конкурент, пока там есть геморрой с погранцами :-\

А школам сейчас все равно нужно искать альтернативу крысиянском полуострову,  и если уж на неделю выбираться,  как всегда раньше было, то Кременец отлично с Одаивом или Залещиками стыкуется.

Если выберемся туда  школой, то тоже попилим-порежем все, что под руку попадется.

Как вспомню, сколько кустов на старте на Крокодиле попилил :blyaaaaa:

Offline Евгений

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 84
  • Karma: +5/-2
  • Black Devil
Re: Кременецький парадром
« Reply #234 : Березень 04, 2015, 12:31:01 »
Выбирайтесь, хоть кто-то будет через Житомир ездить чтобы на хвост упасть :fly:

Offline AlexT

  • Newbie
  • Повідомлень: 17
  • Karma: +30/-0
Re: Кременецький парадром
« Reply #235 : Березень 04, 2015, 15:46:12 »
Панове на мою думку потрібно ознайомити з нашою ідеєю про сворення офіційного парадрому і місцевих власників готелів Пана Фендича (Панорама) і пана Герасимчука (готелі Віка Едем Старе місто) Вони мають різноманітну техніку. Це теж в їх інтересах. Приїде більше людей - поселяться в готель плюс харчування. Треба їх також зацікавити перспективою. Може чимось допоможуть. Я думаю все получиться.

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #236 : Березень 06, 2015, 00:43:00 »
Маю трохи новин після зустрічі з керівництвом району але всі не веселі.
1) Орієнтовна вартість перенесення 400 метрів ЛЕП під землю до 0,5 млн грн (при вартості кабеля 200 грн/метр). Щоб знати точно потрібен проект який коштує 5 - 7 тисяч грн.
2) Розчищена територія з північного заходу Вовчої гори (парадром №2) засіяна дубом - її чіпати не можна.
3) Вирубка на горі Маслятин (парадром №3) не можлива - це зона строгої заповідності.
4) Через початок розчистки і брак інформації місцеві жителі (село Дунаїв) критично настроєні - хтось рубає дерева в Національному парку.
Завтра пройду з працівниками нацпарку по горах, пошукаємо альтернативи.

Offline Sanmax

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 276
  • Karma: +70/-42
  • Максiм Максімич
Re: Кременецький парадром
« Reply #237 : Березень 06, 2015, 10:36:27 »
Вирити траншею i покласти кабель можна тусовкою за декiлька суботникiв.  Без проекту i дозволiв нiяк нiззя ? Залишиться оплатити лише пiдключення в кiнцi ну i ,звiсно, на початку вартiсть кабелю  (охренiти -  80тис грн !!!!, спочатку подумав -  8тис)

Offline stolik05

  • Лукащук Анатолій
  • Full Member
  • Повідомлень: 239
  • Karma: +153/-8
Re: Кременецький парадром
« Reply #238 : Березень 06, 2015, 11:15:13 »
Вирити траншею i покласти кабель можна тусовкою за декiлька суботникiв.  Без проекту i дозволiв нiяк нiззя ? Залишиться оплатити лише пiдключення в кiнцi ну i ,звiсно, на початку вартiсть кабелю  (охренiти -  80тис грн !!!!, спочатку подумав -  8тис)

Насправді як би так було все просто (вирити, закопати і підключити). Це те саме що газову трубу до будинку підвести.
В нашій країні вартість кабелю 200 грн за метр а закопати його 800 грн((((
Там потрібні проекти + всяка тех. документація, відведення землі, потім кваліфікована бригада і тд. і тп. Всетаки 10 кіловольт.
В нашій країні пока нічого неміняється.

На рахунок тусовки . Треба спочатку кущі дерева вичистити це Я думаю важливіше. без дерев там є море місця для посадки.
Я один з Кременця можу бензопилою помало різати але треба хотяби 2-3 чоловіка для допомоги.
Лазерна різка та гравірування.
067 291 вісім вісім 23

Offline Sanmax

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 276
  • Karma: +70/-42
  • Максiм Максімич
Re: Кременецький парадром
« Reply #239 : Березень 06, 2015, 11:21:09 »
Квалiфiкацiя потрiбна лише при пiдключеннi, а вирити траншею i кинути кабель - це чорна робота.