Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Кременецький парадром  (Прочитано 186808 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #195 : Лютий 26, 2015, 16:03:42 »
Планую в понеділок бути.

Offline Sanmax

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 276
  • Karma: +70/-42
  • Максiм Максімич
Re: Кременецький парадром
« Reply #196 : Лютий 26, 2015, 17:58:19 »
Завтра можна політати і попрацювати, якщо Бобу поїде, то я буду і , можливо вояж4*4

Offline Oleg511

  • Full Member
  • Повідомлень: 196
  • Karma: +62/-7
Re: Кременецький парадром
« Reply #197 : Лютий 26, 2015, 18:10:21 »
В Тернополі дощ. І на завтра прогноз не дуже.
Не всім смертним дано подивитися на цей світ з висоти пташиного польоту.

Offline Sanmax

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 276
  • Karma: +70/-42
  • Максiм Максімич
Re: Кременецький парадром
« Reply #198 : Лютий 26, 2015, 19:05:57 »
Да, прогноз 50 на 50  http://www.windguru.cz/ru/index.php?sc=276332 , до 5 год дощик , але далi - слабкий динамiк, а в подальшому ще 10 днiв без варiантiв (як мiнiмум ), так що треба перевiрити на практицi.

Offline stolik05

  • Лукащук Анатолій
  • Full Member
  • Повідомлень: 239
  • Karma: +153/-8
Re: Кременецький парадром
« Reply #199 : Лютий 26, 2015, 19:24:21 »
Да, прогноз 50 на 50  http://www.windguru.cz/ru/index.php?sc=276332 , до 5 год дощик , але далi - слабкий динамiк, а в подальшому ще 10 днiв без варiантiв (як мiнiмум ), так що треба перевiрити на практицi.


Будете їхати наберете по можливості підтянусь)))
Лазерна різка та гравірування.
067 291 вісім вісім 23

Offline Sanmax

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 276
  • Karma: +70/-42
  • Максiм Максімич
Re: Кременецький парадром
« Reply #200 : Лютий 26, 2015, 21:23:05 »
Як завжди, оновлений  прогноз  не айс (плюс нiхто не дзвонить), i на понедiлок бiльше шансiв полiтати i попрацювати.

Offline Анатолий

  • Hero Member
  • Повідомлень: 908
  • Karma: +181/-47
  • ДядяТоля
Re: Кременецький парадром
« Reply #201 : Лютий 26, 2015, 21:37:05 »
Якась вона в вас не дуже висока, хлопці. Може так тільки на відео здається?
http://windhunters.in.ua/ - Парапланеризм в Нежине

Offline Анатолий

  • Hero Member
  • Повідомлень: 908
  • Karma: +181/-47
  • ДядяТоля
Re: Кременецький парадром
« Reply #202 : Лютий 26, 2015, 21:57:28 »
І взагалі, не смійте ображати нашу Гору, ми її любим, вона в нас одна  :fly:
Та Боже збав! 130 метрів перепаду - Мєчта ідіота! Є за що боротись! В нас ваще ніяких горок немає, нам 40 метрів - щастя. Вибачте,мабудь на відео картинка "програє".
http://windhunters.in.ua/ - Парапланеризм в Нежине

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #203 : Лютий 26, 2015, 22:21:18 »
Якась вона в вас не дуже висока, хлопці. Може так тільки на відео здається?

Обнулив варіометр біля знаку "Національний парк" це піддніжжя, на старті було 99 метрів.
У будь-якому разі вище Ходосівки.

Offline Sanmax

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 276
  • Karma: +70/-42
  • Максiм Максімич
Re: Кременецький парадром
« Reply #204 : Лютий 27, 2015, 14:33:11 »
стаття у тернопільскому виданні "RIAплюс" від 4 лютого 2015: https://yadi.sk/i/iuJ4gEHFerRci
Прочитав статтю, як завжди,  журналістка розписала так як сама все розуміє:" А.Равчук займається відновленням планерного спорту". Слово параплан згадується лише раз,і то як планер : "параплан- це планер з м'яким двооболонковим крилом... " Але, зрештою, це біда всіх журналістів, позитивна стаття і , слава Богу.
Але основне що спало на думку після прочитання, де згадувалось про туристів та діаспору, що можна написати на всі парапланерні і планерні польські ресурси з проханням про фінансову підтримку, відкрити банківський рахунок. І в разі надходження фінансів, можна буде подбати про кемпінги (як згадувалось у статті, бо не факт що місцева влада чи нацпарк візьме на себе такі витрати), про меморіальні дошки, вивіски. Лишається знайти серед колег того, хто вільно пише польською.
 Що стосується незначних розходів, можна буде на горі зробути "карусель" для кидання запасок (таку як на Клемусі), також турнік для вивішування (можна як тимчасовий варіант вже відібрати два стовбура соснового молодняка, вкопати, а зверху- труба чи лом, але надійніше звичайно зварений з міцних труб в перспективі)

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #205 : Лютий 27, 2015, 22:07:29 »
1 ... можна написати на всі парапланерні і планерні польські ресурси з проханням про фінансову підтримку ...
2 ... на горі зробути "карусель" для кидання запасок, також турнік для вивішування ...

2  Sanmax
Дякую за поради.

По пункту 1
Лист на "Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe" був написаний і відправлений у листопаді минулого року.
Реакції від них не було.
Проаналізувавши ситуацію я тимчасово зупинив поширення закликів про підтримку на польських парапланерних форумах.
Ось моя точка зору чому.
Преамбула, з огляду на моє останне місце роботи я багато подорожував за кордоном, в тому числі і до Польщі (8 - 10 разів на рік).
Ставлення до мене завжди було позитивне скрізь де я бував, але поза очі (коли не знали, що я Українець) про нас говорять не дуже позитивні речі ( і, на жаль, це має правдиве підгрунтя).
В продовження цієї тези, постав себе на місце польського обивателя-парпланериста котрого невідомий Українець (лінивий і безвідповідальний, який нічого не доводить до кінця) просить дати грошей на щось не зробивши нічого сам.
Тому я вирішив, що буду мати моральне право просити про підтримку (і фінансову також) тільки після того, як на Соколиній горі, з моєю активною допомогою, буде офіційно (за участі ФПУ, місцевої влади і ЗМІ) відкритий парадром, наприклад, імені льотчиці Ядвіги Пілсудської.
А для цього ми всі повинні напружитись і робити по малееееесенькій корисній справі кожного дня.
Хто не погоджується - аргументи в студію.

По пункту 2
Пристосування для вивішування підвіски - турнік, я обговорював з директором Нацпарку ще в минулому році - жодних проблем, тільки ми самі повинні його зробити.
Хто з нас може зробити правильний "турнік"??? - ВІДГУКНІТЬСЯ
"Карусель" для запасок - цікава і корисна річ, теж планував, щоб вона була, але я не встигаю цим займатись тому прошу написати хто може зробити креслення або виготовити "карусель", про її монтаж я домовлюсь.
Хто з нас може зробити правильну "карусель" ??? - ВІДГУКНІТЬСЯ

Offline Микола Мазепа

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 52
  • Karma: +48/-2
  • Windtech TECNO
Re: Кременецький парадром
« Reply #206 : Лютий 27, 2015, 23:10:47 »
Маю запитання. "Карусель" це щось от таке ? https://www.youtube.com/watch?v=LYNsHapXflA
Є можливість подібне виготовити , але треба обговорити деякі деталі.
Ну і "турнік" за одно. У мене до стелі прикріплено два гаки , корисна річ настроювати підвіску.

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #207 : Лютий 28, 2015, 00:29:23 »
2 Микола Мазепа
Так, у Жукаріна на Узун-Сирт вона зроблена з товстішої труби і консольно закріплена лише нижнім кінцем без розтяжок зверху.

Offline Sanmax

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 276
  • Karma: +70/-42
  • Максiм Максімич
Re: Кременецький парадром
« Reply #208 : Лютий 28, 2015, 10:08:14 »
Маю запитання. "Карусель" це щось от таке ? https://www.youtube.com/watch?v=LYNsHapXflA
  На мою думку, це - iдеальна конструкцiя, за вийнятком, - розтяжки заважають кидати муляж запаски. Якби зробити мiцну конструкцiю без ростяжок, то це була б казка.
  “Турнiк” – потрiбен  не для пiдтягування, тому можна робити з товстої труби без розтяжок,  по ширинi , щоб вмiстилось двоє пiлотiв в коконах, якi можуть покрутитись на 90 град.
Всi цi приспособи можна робити в районi посадки, бо на гору виїзду немає. I мiсця на стартi малувато.

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #209 : Лютий 28, 2015, 10:31:35 »
...за вийнятком, - розтяжки заважають кидати муляж запаски.
Всi цi приспособи можна робити в районi посадки, бо на гору виїзду немає. I мiсця на стартi малувато.
Повністю підтримую,
"Карусель" без розтяжок (як у Жукаріна)
На старті цього робити не можна.
Місце виберемо колегіально, коли будемо мати час пройтись по горі.