Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Кременецький парадром  (Прочитано 186728 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #165 : Січень 25, 2015, 18:12:37 »
Доречі,
високе минулорічне бадилля на місці потенційного старту і трішки вниз по схилу можна косою прибрати - це було б дуже добре - два зайці вб'ємо:
- і нам стартувати зручніше
- і якщо (не якщо, а коли) туди керівництво приїзжатиме (може і преса і поляки) то буде враження, що щось робиться, а не чагарі.

Хто поїде, пам'ятайте, що на старт мабудь не заїдете - болото, дорога розбита.

Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Re: Кременецький парадром
« Reply #166 : Січень 25, 2015, 18:18:15 »
Перепрошую. Тепер зрозумів про що йшлося.
Доторкнись до неба

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #167 : Лютий 20, 2015, 10:51:06 »
Всім доброго ранку.
Хороші новини.
Задокументоване рішення на розчистку отримали !!!
Тепер ще повинен бути дозвіл від лісництва і можна починати розчистку.
Маю інформацію, що її планували почати на наступному тижні з 23 лютого (але поки це плани).

З негативу те, що різати будуть під пеньок - відповідно нам буде потрібно всі пеньки в той чи інший спосіб прибрати - підкажіть, як краще це зробити.

!!! Останній шанс для тих хто хоче на своїй присадибній ділянці посадити молоду сосонку або ялівець.
Ще можна поїхати і викопати поки їх не порізали.
Сосонки там є просто ідеальні, навіть собі думаю пару викопати, якщо встигну.

Offline Andryl

  • Full Member
  • Повідомлень: 190
  • Karma: +63/-4
Re: Кременецький парадром
« Reply #168 : Лютий 20, 2015, 20:56:37 »
Усе залежатиме від переважаючого діаметру (відземків) насадження та висоти подальшого зрізу !
Най заощадливішим варіантом булоб зріз якомога нижче, там де плануватиметься вирівнювання поверхні (міся старту,посидки) пеньки можна посипати спец силітрою яка за короткий термін їх зруйнує.  :parapente3:
Хто у небо крил не здобув тому у землю шлях близький!

Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Re: Кременецький парадром
« Reply #169 : Лютий 20, 2015, 21:39:43 »
Слышал, что есть какой то состав, который заливают в отверстия, предварительно высверленные в пне, а потом, затыкая отверстия деревянными чопиками. Пень, после такой обработки, поросли не дает и за пару лет сгнивает в труху.
Корчевка - утомительное дело, а пни от сосен будут пачкать крылья смолой, которая будет выделяться со срезов.

Поваренная соль как средство борьбы с пнями Использование соли крупного помола – один из наиболее простых способов избавиться от пня. В отверстия засыпается соль, а пень засыпается слоем дерна. Через некоторое время от пня останется только труха.
Источник: http://diz-cafe.com/ozelenenie/korchevka-pnej-derevev.html
Следите за знаками!

Offline napets

  • Full Member
  • Повідомлень: 162
  • Karma: +37/-33
Re: Кременецький парадром
« Reply #170 : Лютий 20, 2015, 21:46:51 »
Про сіль не знаю,а про салітру читав.Засипати в отвір і накрити,потім (пів року ніби)підпалити.Писало що горить навіть в землі.

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #171 : Лютий 20, 2015, 22:13:00 »
Всім дякую за поради.
Колеги, хтось з місцевих зможе на наступному тижні підїхати на гору, якщо почнеться розчистка.
Буду тримати в курсі.

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Re: Кременецький парадром
« Reply #172 : Лютий 20, 2015, 23:51:55 »
Андрію - подяка за активність і приємні новини!  pivasik
Щодо пеньків. і мої 5 коп.  :vidixay:
"Через деякий час" - тут не проходить. Пеньочок у траві - це серйозна травма на приземленні - його не видно, а результат - на нозі. У нас , в Шопках, якісь мудрі полишали пеньки в низу гірки. Самі то не сядуть, а "чайники" про не знають, поки не налетять.  clizma
На Соколиній дерева не дуже великі, корчувати трактором можливо, але дорого. Засипати пеньок дерном - можливо, якщо вдасться зрізати дерево на рівні землі. Як бригада буде 5-7 хлопців, то можна і самим корчувати, обрубавши корені максимально. Може вдасться і палити - трохи бензину хлюпнути і пару гілочок тої ж сосни покласти - може вигорить достатньо, щоб засипати землею. На схилах Боржави я бачив такі залишки спалених пнів.
Плануйте поїздку при південних вітрах - можна буде і політати.  :fly:
Удачі!
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline napets

  • Full Member
  • Повідомлень: 162
  • Karma: +37/-33
Re: Кременецький парадром
« Reply #173 : Лютий 21, 2015, 18:07:27 »
Всім дякую за поради.
Колеги, хтось з місцевих зможе на наступному тижні підїхати на гору, якщо почнеться розчистка.
Буду тримати в курсі.
Нехай я буду перший "наймісцевіший" ;D (Миколаїв).Тільки щоб накладка на зміну по роботі не співпала

Offline DenYakobchyk

  • Full Member
  • Повідомлень: 236
  • Karma: +112/-5
Re: Кременецький парадром
« Reply #174 : Лютий 21, 2015, 18:16:07 »
Давайте знати коли конкретно збиратиметесь!Постараємось бути!

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #175 : Лютий 21, 2015, 18:54:49 »
Я взнаю у директора Нацпарку в понеділок і дам знати.


Offline Sanmax

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 276
  • Karma: +70/-42
  • Максiм Максімич
Re: Кременецький парадром
« Reply #177 : Лютий 22, 2015, 11:16:23 »
На заводi Азот, пеньки посипають порошком адипiновоi кислоти, - за пiв року труха . Але зараз - дефiцит.

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Re: Кременецький парадром
« Reply #178 : Лютий 23, 2015, 15:09:08 »
Шановні колеги.
У результаті діяльності по створенню парадрому на Соколиній горі підкралась така перспектива (зараз лише теоретична), як створення парапланерної школи.
З цього приводу спілкуюсь з місцевою владою.
Прошу допомоги.
На сьогоднішній день я бачу це так :
1) ОПИС
    - ХТО  - Кваліфікований інструктор з фанатичним бажанням вчити нових парапланеристів.
    - ЧИМ - 6-7 крил, одиничок на різну вагу, 1-2 крила для наземки, бус на 6-7 людей, клас для теоретичних занять ?
    - ДЕ    - Базування, мабудь, у місті Тернопіль (в Кременці мало людей проживає, на мою думку), практичні заняття де завгодно, але домашній парадром - Соколина гора.
2) РОЗМІР
    - СКІЛЬКИ - невідомо, якщо провести рекламну компанію по Тернополю, організувати покатушки з гори,  то 5-6 серйозних учнів сподіваюсь буде. По закону Паретто для цього повинно спочатку прийти 40 - 60 бажаючих.
3) ДОСЯЖНІСТЬ
   - НАСКІЛЬКИ ЦЕ РЕАЛЬНО - за наявності інструктора, фінансування і учнів повністю реально.
4) АКТУАЛЬНІСТЬ
   - НАХОЛЄРУ ТРЕБА - погоджуюсь, що це далеко не найактуальніша справа з огляду на війну і зубожіння населення.
5) ЧАСОВІ МЕЖІ
   - КОЛИ - після офіційного відкриття парадрому Соколина гора, більш реально після відкриття парадрому Вовча гора - вона більш підходить для навчання.

Прошу Ваші коментарі , але не гамузом, а ґрунтовно і до кожного пункту.

P.S. Стикаюсь з таким завданням вперше в житті тому прошу не сварити за помилки, а виправляти їх.
P.P.S. Дуже сподіваюсь на відповіді діючих інструкторів (Саша, це до тебе).

Offline Андрій Чучко

  • Administrator
  • Повідомлень: 2291
  • Karma: +246/-54
Re: Кременецький парадром
« Reply #179 : Лютий 23, 2015, 21:58:49 »
Вибачте, не втримався, але в мене теж не конструктивне повідомлення:



PS: по темі, щодо констуктиву про школу, насправді реально є що запропонувати...