Общее > Разговоры обо всём

Допоможіть учльоту з вибором крила Scout & Discovery 5 ?

<< < (2/3) > >>

Stasmor:
 :popkorn: :popkorn: :popkorn:
Багацько можна писати, але як на мене, Ваш вибір це 2 крила...
Взяти Скаута для основних моторних польотів, та БУ Д5 для вільних за недорого.
І будете мати спокій на багаааато років. ukraine

Я вважаю що кожне крило береться для своєї задачі, та довго і надійно працює у своїх діапазонах швидкостей, навантажень та режимів польоту, окрім цього воно працює у своїх режимах безпеки, якщо так можна сказати :parapente3: :vidixay:

zender92:

--- Цитата: Stasmor від Лютий 21, 2023, 16:01:04 --- :popkorn: :popkorn: :popkorn:
Багацько можна писати, але як на мене, Ваш вибір це 2 крила...
Взяти Скаута для основних моторних польотів, та БУ Д5 для вільних за недорого.
І будете мати спокій на багаааато років. ukraine

Я вважаю що кожне крило береться для своєї задачі, та довго і надійно працює у своїх діапазонах швидкостей, навантажень та режимів польоту, окрім цього воно працює у своїх режимах безпеки, якщо так можна сказати :parapente3: :vidixay:

--- End quote ---
Це буде ідеальний варіант, бо брати два нових крила трохи затратно! Тоді так і буду робити, починаю пошуки б.у Discavery5. ukraine ukraine ukraine
Щиро ДЯКУЮ що поділилися своєю думкою :fly: pivasik pivasik pivasik

Алексей М:
Если свободное и из отечественных производителей  посмотри вместо Д5 ,смарт прогресс от SEA.  popa :fly:

zender92:

--- Цитата: Алексей М від Березень 03, 2023, 13:31:20 ---Если свободное и из отечественных производителей  посмотри вместо Д5 ,смарт прогресс от SEA.  popa :fly:

--- End quote ---
Це крило по глайду буде краще  ніж Discovery 5?? Літали на ньому?

Алексей М:
Смарт прогресс как по мне имеет более современную конструкцию  , ученикам после прохождения наземной подготовки и далее для полетов широкого спектра задач .  Динамик ,маршруты , лебёдка.
В сравнении по старту SP лучше чем Д5 , выпаривают +- одинаково , при правильной загрузке . На акселе SP  имеет большую скорость .
( Это не реклама а чисто мое имхо, выбор за пилотом )

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version