Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Записки чайника парапланериста  (Прочитано 27923 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Roman Kozhura

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 97
  • Karma: +67/-1
Re: Записки чайника парапланериста
« Reply #90 : Квітень 07, 2021, 20:26:19 »
Одаїв - Ясенів-Пільний  4.04.2021
4.04.2021 зробив перший маршрут цього року. Повторив той самий маршрут, що пролетів ще майже 6 років тому - 3.05.2015 ще на своєму першому крилі Скіф А. Тоді це було для мене велике досягнення - 37 км.
  Цього разу приземлився точно на те саме поле. Нащо щось видумувати, як вже знаю, що там нормальна посадка :)
 Летілось цього разу трохи легше, по маршруту просідав трохи менше, але всеодно місцями (особливо за Раковцем, там де й того разу) відшукати і вкрутитись в наступний термік було не просто!
  Ще була спірна ситуація на початку маршруту, коли я, ще з десятком пілотів, викрутили в стартовому Одаївському потоці. Потік закінчився. Всі шукали, за що зачепитись... Всі полетіли вертатись трохи назад, а потім шукали потоки на полях зправа...
 Я розумів, що якщо полечу з усіма, то, скоріш за все там і сяду. Тому вирішив ризикнути і полетів в сторону наступної петлі Дністра навпроти села Долина. Там так само схил під північний вітер, і термодинамік там має працювати, головне попасти в фазу. І я попав!
Вкрутився під хмару, а далі вже було легше.
 Як не дивно, ті десять пілотів, які зі мною летіли, швидко опинились на землі в Ісакові, а я полетів далі.
 Так що, більшість не завжди права ;) Деколи краще приймати власні рішення, а не робити, як всі ;)
 Зразу після мого приземлення в Ясенові-Пільному, прийшла жінка з дитиною десь 5-6 років. Каже, що малий побачив в небі парашутиста і потягну, щоб подивитись.
Якраз був в мене в кишені шоколадний батончик, то дав малому. Думаю, йому було приємно, що з неба злетів парапланерист і щось йому дав :)
Жінка, помогла скласти параплан і показала дорогу до зупинки.
 Як не дивно, але автобусів ніяких не було! І попутки не брали :(
 Але, я везучий! Сам староста села Ясенів пільний Степан Петрович посадив мене в свою машину і безплатно відвіз в Городенку на автостанцію!
Далі знову неприємність - на дверях автостанції приклеєне оголошення, що всі рейси, автобусів в звязку з карантином відмінені! До 24 квітня.
Єх... Побрів в сторону дороги на Тлумач...
Та, тільки ступив пару кроків, зразу й приємність - зупинилась попутка в сторону Франківська! Доїхав до Озерян, а далі все просто.
 Дякую всім, хто мені допоміг!