Общее > Федерация для парапланеристов

Airtribune vs Xcontest

(1/1)

Oleh Sannikov:
Пропоную організаторам придивитись уважно до можливості проводити змаганання на Xcontest.
Як мінімум, це лайв трекінг, і автозавантаження треків з XCTrack/FlySkyHy.

Маємо позитивний досвід з онлайн-лігою, і, вже кілька змагань в Чехії, як я бачу, проводяться там, а не на AirTribune.

Юрій Чечайлюк:
Спробуєм на КК?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version