Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Легалізація парапланеризму. Крок вперед  (Прочитано 8535 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #15 : Грудень 06, 2017, 22:58:34 »
Спортсмен і пілот - мають різне юридичне навантаження.
У нашому випадку логічніше оперувати "пілот". А статус пілота визначається наявністью посвідчення пілота. Це зніме в подальшому питання: "а ти спортсмен? А шо посвідчує тебе, як спортмена?". А коли так спитати пілота, то пілот посвідчує статус пілота посвідченням пілота.

Мене Андрій Кучера на цю тему пів дня виховував  :) Дійшли до висновку, що найправильніше буде писати "парапланерист". Це слово 2 в 1. Навть 3 в 1. Тобто він і спортсмен, якщо виконує спортивну вправу, він і пілот, раз виконує політ і пілотує своє ПС. І до такого визначення важче доколупатися. Згідні?

Offline Myko

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 70
  • Karma: +59/-50
  • Balaban Mykola
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #16 : Грудень 06, 2017, 23:14:37 »
Спортсмен і пілот - мають різне юридичне навантаження.
У нашому випадку логічніше оперувати "пілот". А статус пілота визначається наявністью посвідчення пілота. Це зніме в подальшому питання: "а ти спортсмен? А шо посвідчує тебе, як спортмена?". А коли так спитати пілота, то пілот посвідчує статус пілота посвідченням пілота.

Мене Андрій Кучера на цю тему пів дня виховував  :) Дійшли до висновку, що найправильніше буде писати "парапланерист". Це слово 2 в 1. Навть 3 в 1. Тобто він і спортсмен, якщо виконує спортивну вправу, він і пілот, раз виконує політ і пілотує своє ПС. І до такого визначення важче доколупатися. Згідні?

Може, у тебе з Андрієм і є правда.
У мене, як у юриста, є відчуття, шо парапланерист - це не досить чітко визначений статус в законодавстві. Та й, думаю, у світі такого статусу тоже не має. Є пілот. А вже у пілота є рівень допуску до того чи іншого літального апарату. Ну, тобто, пілот літака - це льотчик, але такого статуса, думаю, не знайдеш. Бо він все одно буде пілотом.

Думаю, шо зараз ми намагаємось придумати вєлік) Бо пілот - він і в африці пілот. А спробуй пояснити, шо таке парапланерист?) Та ще й дати цьому юридичне обгрунтування. Думаю, шо якраз, якшо назватися парапланеристами до доколупувань буде більше, ніж називатись пілотами.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #17 : Грудень 06, 2017, 23:15:20 »
То ви про Перевалова ще не все знаєте.
Він на зустріч прийшов з цим власноруч написаним текстом і мав його декламувати українською. Причому з переконанням, що так повинно бути раз він тут заміщає Президента федерації УКРАЇНИ.
Мені зайняло хвилин 40 переконати що краще російською, бо так він зможе скоротити "на ходу"  ;D. Це коли стало ясно що часу дуже мало і повноцінного виступу і дискусії ні в нього ні в мене не вийде.
Російською він теж там норм задвинув - у мене відео є.  ;) Доречі, більшість говорили російською, що якось не здивувало.

Також у нас відбулася ДУЖЕ відверта чотиригодинна розмова про стан справ в Федерації і парапланеризмі. З акцентами на спорт і фізкультуру. Причому йому ще й довелося захищати за постійно відсутнього Колєсніка і всіляко його вигороджувати беручі деякі дуже неприєсні зауваження на себе. Ми з Колодчаком відкрили нову точку зору на багато речей, для переосмислення деякої інформації потрібен час і здорові нерви.  :) З Володимиром досягли порозуміння в багатьох, до того, незрозумілих питаннях. Навіть в питанні фізкультури і фізкультурних заходів НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

Причому ініціаторами такої розмови були ми з Колодчаком і він віразу пішов на зустріч не вигадуючи відмазок і не ганяючи понти. Розмовляли до тих пір поки не довелося бігти на потяг.
Від себе скажу, хоч і соромно, але мушу визнати, що робити висновки про людину і її працю, по чутках і наговорюваннях  - дуже погана справа.
Деякі сумнівні речі відсіялися але й виникло багато нових питань. Головне що є діалог і спільне бачення майбутнього.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #18 : Грудень 06, 2017, 23:18:13 »
Може, у тебе з Андрієм і є правда.
У мене, як у юриста, є відчуття, шо парапланерист - це не досить чітко визначений статус в законодавстві.

Ну ми ж не законопроект якись пишемо а інструкцію. Тут головне щоб чітко було зрозуміло про кого йдеться.
Хоче якщо хтось грамотний пояснить як найкраще - звісно так і напишемо. Наразі буде "парапланерист". А роз'яснення терміну можна ж винести в перший розділ?

Offline Myko

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 70
  • Karma: +59/-50
  • Balaban Mykola
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #19 : Грудень 06, 2017, 23:26:24 »
Може, у тебе з Андрієм і є правда.
У мене, як у юриста, є відчуття, шо парапланерист - це не досить чітко визначений статус в законодавстві.

Ну ми ж не законопроект якись пишемо а інструкцію. Тут головне щоб чітко було зрозуміло про кого йдеться.
Хоче якщо хтось грамотний пояснить як найкраще - звісно так і напишемо. Наразі буде "парапланерист". А роз'яснення терміну можна ж винести в перший розділ?

Доречі, зараз подумав, шо ми ж маємо справу не лише з парпланами. Ці наші досягнення будуть в нагоді і дельтікам. Але тоді доведеться у всі документи вписувати "парапланеристи і дельтапранеристи". Тому "пілот" було би універсальніше.
Ну і в світі всі ті, хто керують літальними апаратами - це все пілоти. Незалежно від типу судна і кваліфікації. Та і в нашому посвідченні вказано пілот.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #20 : Грудень 06, 2017, 23:31:03 »
В інструкції де дії пілотів не однакові треба буде чітко розділяти парапланеристів і дельтапланеристів. Або взагалі писати два окремі розділи - це навіть краще і правильніше і читабильніше.

Я два роки намагався затягнути Любчика Темника на затяжки. Він весь час казав шо раз йому за польоти в CTR так виїли мозг, що нєпріятний асадак досі лишився і бажанням стартувати в Куликові не горить. Ну може тепер щось зміниться  ;) . Принаймі маємо додатковий стимул.

Offline _Андрей_

  • Кучера Андрей 066-618-13-84
  • Hero Member
  • Повідомлень: 528
  • Karma: +89/-22
  • ZENO
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #21 : Грудень 07, 2017, 09:59:16 »
Та і в нашому посвідченні вказано пілот.
ні, не так.
у посвідченні написано:
англійською "Paraglider Pilot Certificate Card"
українською "Сертификат парапланериста"

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #22 : Грудень 07, 2017, 11:31:13 »
Уважніше! "сертифікат пілота параплана"! - Translate everything!  pivasik
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline _Андрей_

  • Кучера Андрей 066-618-13-84
  • Hero Member
  • Повідомлень: 528
  • Karma: +89/-22
  • ZENO
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #23 : Грудень 07, 2017, 11:48:15 »
я кажу про цей сертификат. а ви про який?


Offline moonlight_diy

  • Newbie
  • Повідомлень: 12
  • Karma: +7/-5
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #25 : Грудень 08, 2017, 02:10:42 »

2. Довідка від власника земельної ділянки, що він не заперечує розміщення ЗПМ на його землі. (Власником може бути приватна особа, підприємство, сільська, міська, районна чи обл рада і т.д.) Тому відразу вичисліть до кого потрібно буде йти. Наголосити потрібно на тому що не потрібен ніякий договір оренди, а проста довідка що власник не заперечує.

Я дичайше извиняюсь что влажу, но всеравно напишу, хоть и из немного другой области. Давно катаюсь на скейте, очень хотелось нормального оборудования для катания. Собрались неравнодушными, облагородили ничем не занятое место, сделали оборудование и вполне успешно катались. Но нашлись особо активные люди и решили попросить у властей узаконить наш скейтпарк. Итог - оборудование вывезли, территорию огородили.

Собственно вопрос - а чего делать если владелец пошлет, что вполне ожидаемая реакция?

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #26 : Грудень 08, 2017, 10:03:33 »
Собственно вопрос - а чего делать если владелец пошлет, что вполне ожидаемая реакция?

1. З власником було погоджено ще до початку оформлення документів
2. ЗПМ відправцював 2 роки на території власника за узгодженням з ним.
3. Власник стабільно отримує плату за оренду за те що не садить сг культури на зазначеній нами ділянці, косить траву,  і слідкує за станом поверхні. Фінансово власнику вигідніше мати справу з нами ніж продати тих 2-3 мішки пшениці що виросли б на тій території.
4. Ми не встановлюємо жодних стаціонарних будівель чи обладнання. Все оснащення (намет, колдун і т.д.) встановлюється до початку роботи і демонтується після.
5. Ми не смітимо, не шумимо, не займаємось всякою херньою, не конфліктуємо з місцевим населенням, час від часу безкоштовно катаємо місцевих чи їх дітей, прибираємо території не тільки ЗПМ а всієї дороги затяжки.
6. Якщо власника "заклинить" поруч є ще з десяток ділянок інших власників, які з радістю на таких умовах нададуть їх під ЗПМ.
7. Будь які спірні питання з місцевим населенням чи владою вирішуються у дуже ввічливій дипломатичній формі.

Після усього вищенаведеного - з якого переляку власник повинен бути проти?

Offline moonlight_diy

  • Newbie
  • Повідомлень: 12
  • Karma: +7/-5
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #27 : Грудень 08, 2017, 11:52:27 »
Собственно вопрос - а чего делать если владелец пошлет, что вполне ожидаемая реакция?
Після усього вищенаведеного - з якого переляку власник повинен бути проти?
А везде ли так все хорошо?

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Легалізація парапланеризму. Крок вперед
« Reply #28 : Грудень 08, 2017, 12:13:56 »
Андрій поділився своім досвідом.
 Перевіряти “везде” в його обов'язки не входить.