Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Кубок Одаїва з точности приземслення на параплані 2020  (Прочитано 4680 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Панове точністи!
 У ближчу неділю ВІНДГУРУ обіцяє приємний для змагань прогноз!  pivasik
Хто там хотів організувати, а хто - позмагатися - вперед, за медалями!  :0-133:
Що там Положення каже? - за скільки днів мінімум має бути оголошено Кубок?
В кр разі - обкатати місце, щоб в подальшому йшло легко та просто...(якщо таке бува!).  ukraine
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Адамович - ви у Вайбенрі є в чаті, де присутні усі хто має хоч якесь відношення до організації будь чого на Дністрі.
Ви спіцом пишете повідомлення так щоб їх довго шукали?

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Якщо пілоти не дивляться сайт рідної федерації...то вибачте...

                      Про Одаїв я писав і в ФБ, сторінка ФПУ - той же результат... :vidixay:

Більше не буду, як і відносно Соколиної.  :blyaaaaa:
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Адамович, вам їхати чи шашечки? (С)

У вас є прямий зв'язок з Михайлом Ковтуном. Він основний організатор заходів на Дністрі і він же директор точності в Одаєві. Мабуть логічно було б спочатку поговорити з ним?

Вирішувати організацію будь чого через сторінку ФПУ - прикольний сарказм, але вже давно не смішний  ;D

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Та який в біса сарказм! І прямого, та й ніякого звязку з п.Ковтуном не маю. Пишу. бо є членом ФПУ та ще й якийсь там суддя. А хто ще пише про Кубок Одаїва? під погоду, а не "пагаваріть".  :apstenu:
Якби не писав про КСГ, то вторік і позаторік Кубку певно й не було б - всі мовчали.
Ну я вже написав, що більше не буду. Крапка.  pivasik  :vidixay:
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline Sergiy Gurnitskiy

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2241
  • Karma: +153/-20
Цитувати
У вас є прямий зв'язок з Михайлом Ковтуном. Він основний організатор заходів на Дністрі і він же директор точності в Одаєві. Мабуть логічно було б спочатку поговорити з ним?

Андрюха, ти нічого не плутаєш?
Страх, це не життя.
t. O67254442O
t. O66653O736

Offline ігор чех

  • Full Member
  • Повідомлень: 108
  • Karma: +19/-6
Гарна ідея провести в Одаїві хоть якісь змагання .  Від місцевих пілотів підтримаем і  будем вдячні організаторам

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Цитувати
І прямого, та й ніякого звязку з п.Ковтуном не маю.
:blyaaaaa:
Ви є вчаті в вайбері з усіма орагнізаторами етапів з точности. Там є і Ковтун. В цьому ж чаті ми обговорвали наприкінці минулого року усі організаційні питання.
Ковтун купив призи, виготовив мішень, залучив спонсорів і місцеву владу.
Тому питання змагань в Одаєві  потрібно в першу чергу обговорювати з ним.

Цитувати
Андрюха, ти нічого не плутаєш?.

А що я плутаю?

Цитувати
Гарна ідея провести в Одаїві хоть якісь змагання .  Від місцевих пілотів підтримаем і  будем вдячні організаторам

Краще провести точність підчас Свята Неба. І глядачів буде більше і пілотів. Просто так, які небуть змагання низької якості проводити не варто.


Offline Sergiy Gurnitskiy

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2241
  • Karma: +153/-20
Цитата: Ozz
А що я плутаю?
Ти так висловлюєшся, що складається таке враження, що в Михайла тепер треба брати дозвіл на проведення польотів, змагань...

Цитата: Ozz
Він основний організатор заходів на Дністрі і він же директор точності в Одаєві.

Михайло організатор заходу "Свята Неба". І директор дністровського каньйону, в Тлумачському районі. (на скільки я знаю). Виправ якщо помиляюсь.

Про яку точність ти ведеш розмову? Яку проігнорував 19 року?

Є бажання та можливість, зібратись та провести змагання на точність, чому не проводити?

Про яку низьку якість ти говориш? це що ФАІ 2 ?
Страх, це не життя.
t. O67254442O
t. O66653O736

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Цитувати
Ти так висловлюєшся, що складається таке враження, що в Михайла тепер треба брати дозвіл на проведення польотів, змагань...
Михайло на ділі довів, що він хороший організатор. Тому логічно залучати його до організації змагань.
Він на місці, знає місцевих людей і чиновників. Може швидко та якісно на місцях порішати організаційні питання.

Цитувати
Про яку точність ти ведеш розмову? Яку проігнорував 19 року?
В 2019 році я взяв участь в усіх етапах КБ з точності, був організатором і спонсором кількох етапів та тріумфально  ;D став переможцем Кубку України в 2019 році.

Цитувати
Є бажання та можливість, зібратись та провести змагання на точність, чому не проводити?
Змагання вихідного дня на пиво,  можна проводити хоч через день. Я такі пробно-тренувальні змагання зі своїм клубом в Одаєві провів в осени. Але я не називаю це змаганнями офіційно.

Цитувати
Про яку низьку якість ти говориш? це що ФАІ 2 ?

Для мене якісні змагання це коли:
- велика к-сть учасників, бажано з різних куточків України
- происутність глядачів
- призовий фонд
- якісні нагороди, кубки, медалі. Бажано не фуфло з спорттоварів за 20 грн.
- якісна веб -сторінка, реклама, поліграфія, мерч
- наявність спонсорів
- відео зйомка

Все інше - це не той рівень до якого хочеться прагнути. Звісно я за будь яку двіжуху ;-) Але якщо це етап Кубка України то він має бути якісний.


Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Про етап Кубку України не йшлося!
Відновити навички точности на початку сезону - то є зле?
Спонсори та призфонд - то місцеві справи...
Велика кількість учасників - це до етапів КУ.  Глядачі ? хіба трохи на КБ та КСГ - там доїзд простий, особливо на КБ - туристи на Шипіт.
Музика та відео - це тепер проблема?

І взагалі - я - НЕ організатор  :vidixay:- провокатор, як двічі з КСГ, торік і позаторік - усі мовчали, хоча був кінець сезону, останні шанси були. Якби й тоді промовчав...
Якісна вебсторінка є, але там торішні "новини", навіть про КубУкр2019 - ніц.
Якісні нагороди - лиш на КБ, завдяки Я.Олексюку. З магазинів по 20грн - це в якому десятиріччі? ???
 Так щодо "Дністровського" каньйону п.Михайло - директор? І що Дністер вже перейменували на ДНІСТРО? не плутайте з ДНІПРО! :apstenu:
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Цитувати
Про етап Кубку України не йшлося!
Ну тепер все зрозуміло.  :)

Але у вас тема називається "Кубок Одаїва з точности приземслення на параплані 2020" - то трохи збиває з пантелику.  ::) Шо то за кубок такий, якщо не етап КУ???  ???
І здається у нас в 2019 планувався етап КУ з точнісінько такою ж назвою  ;D

Якщо це "змагання вихідного дня" і якщо хтось організує - то вперед!

Я підписуюся в співорганізатори етапу КУ в Одаєві під час Свята Неба.


Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Франківчани-одаївчани! Коли там свято неба? У нас -нині - Дух святий зійшов!
Насправді - коли? Як на свято Неба не вдасться - треба написати чітко щодо перенесення. Головне ж - провести!  :parapente3:
Ваше Положення я так і не бачив! Зробіть добру справу - ветеранові, а мо й головному судді... особисто...
                                                                                                                                          Удачі! Веселого свята!  ukraine
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Дуже хочеться провести тоність під час чи в стик  з Святом неба.

Якщо карантин не послаблять або будуть ще якісь завади для проведення Свята Неба - тоді проведемо Кубок Одаєва окремо. Друга половина літа чи восени.

Положення написано ще в 2019 році, є в чаті оргінзаторів точності у Вайбері.

ПС: знаю що Положення вже на в Google Docs ви маєте до нього доступ і можете вносити правки.