Общее > Разговоры обо всём

Продувка параплана, что и как.

<< < (5/5)

axel:
З стропами ще складніше ;D

Адреналин:
Це  ??? ::), точно   :blyaaaaa:,якщо стропа порвалась  groza :suicide:,то cry_girl , гаплик :apstenu: :t0322.gif: .

Карпуха:

--- Цитувати ---На счёт строп , тут я думаю на много проще , можно потянуть или полностью заменить , проблем меньше.
--- End quote ---
З мого досвіду довго , муторно. До того ж треба мати стропну карту, конкретного крила. До того ж треба ,ще й її розуміти. Було крило Сол Елус 2,EN-B . Одне що при протяжці,лопнула частина строп,таки була підгулявша. ,,С,, ряду по пам"яті. Робив зеркальну по правій стороні. В Аеросі. І саме головне,на перших порах таки трохи результат,був. Але в подальшому,таке враження ,що стропи сіли знову,на ті самі показники. Вобщим не на довго хватило той протяжки.

Адреналин:
Думаю що крило у тебе було старе , коли стропи рвуться при протяжцi , я хоч i не спец , але думаю в такому разi треба заказати новий комплект ( якщо саме крило ще добре) , а ящо й крило не дуже то , треба думати про друге , щось краще i свiжiше .  При бажаннi , в наш час , стропну карту знайти можна , та й спецiв по установцi i протяжцi хватае.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version