Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Велика Бугаївка.Обговорюємо польоти.  (Прочитано 29376 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dvd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 764
  • Karma: +14/-1
  • 093 520-90-78
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #45 : Січень 27, 2017, 22:07:40 »
P.S. Треба дивлюсь Барахти розлітувать.

Барахти розлітувать за такими правилами:
1. https://goo.gl/txQz5D
2. https://goo.gl/7RGyRr
По відео знайшов таки координати місця Парадрому "Мальдіви": ось Вам!

http://wikimapia.org/#lang=en&lat=50.171040&lon=30.427135&z=18&m=b&show=/36300719/ru
« Останнє редагування: Січень 27, 2017, 22:59:46 від dvd »

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #46 : Січень 27, 2017, 23:27:19 »
ТССССС. Не пали контору.Там вже й так тісно. Глазастенький ви наш. ;D ;D ;D

Кхе кхе. Думаю Робінгудов я знаю. ;D ;D ;D
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #47 : Лютий 20, 2017, 17:27:56 »
Доброго всім. Ну шо ж знов Мальдіви. Виглядували яку погоду льотну. І на кінець тижня ,таки видають Мальдіви запад на суботу.І запад -єго запад на Неділю. В силі різних обставин на суботу в мене ну не як не виходило, ще й був простудився. То я якось тянув до останньго, тобто до Неділі. Але все ж таки треба було їхати в суботу. Бо в неділю южило достатньо критично.  Ну в принципі приїхали ще як то було більш менш, але сііжувато . Вирішили трохи переждать, і коли підстихло довернуло ще на Юг. Потвм приїхав Василь з Юром. То по суті Юрик на досвіді, можна сказати якось шкрябаквся. Ще трохи почекали, і таки піддуло, але держать даже на мойому СОЛ Елусі в 33квм не дуже хотіло. Такі собі підльоти з одного кінця склону на інший. По півтора-два галси.І потім наземка. Трохи потім добавило,  я вирішив взяти озон аддікт. Поки склав Бразилу. Хлопці прийшли, й кажуть усьо пішла дуйка. Якби ще хоть прямий напрямок, то в фазу можна було б стартануть, а під косяк та й час був біля 16.00 я не став . На тому й поїхали до дому. Якось так.
Пару фот з вайбера .Не знав що вже можна фото виставить.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #48 : Лютий 26, 2017, 15:20:36 »
Доброго всім. Ну шо ж сьгодні віндгуру мене таки надурив. З вечора моніторив погоду. До 14.00 показувало практично запад.Утром ще раз провірив, взяв дружка і поїхали. Приїхали на місце а вже ,,южить,,. по пару галсов крутнув.Потім зовсім заюжило. Потім дуйка.
Хотя і трохи вирівнялось. На дуйку взяв аллікта (двойку). Коли вирівнялось пробував стартувати в фазу, але фаза стихання дуже коротка. Начало здувать,даж на старті. Добре що на Бугаївці є куди уходить. Сів після пари спроб.Звернув крило. І на сьогодні польоти закінчив. Не..ер в дуйку пертись літать,та ще під косяк. По дорозі зустрів знайомих теж їхали, попередив що робить там нічого. Не знаю шо вони там робили, я собі поїхав вони собі глянуть всеж таки хочуть на горку Такі сьогодні вишли польоти.Отаке.

P.S. А віндгуру ПАДЛЮКА сьогодні обдурив. ;D

« Останнє редагування: Лютий 26, 2017, 20:20:14 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Eugene Kozhyrnov

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 80
  • Karma: +42/-4
  • Євген Кожирнов
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #49 : Березень 01, 2017, 01:09:03 »
Понеділок був важким... Бажаю, щоб у всіх бажаючих понеділки завжди були такими важкими:

:)
Перша весняна "наземка" - сама по собі є передчуттям майбутніх маршрутних польотів. Вже незабаром...
Бажаю всім Вам, аби вітчизняні парадроми скоріше висохли й встановилася стабільна термічна погода.  ukraine
Gradient Nevada...

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #50 : Березень 01, 2017, 01:54:42 »
Привіт Жень. Молодець що таки вибрався. Ми були в неділю. І я на Волжані ще вибрався. Але їхав тудою кудой ти йшов. Я по траві їхав.
І таки да. Мальдіви - є Мальдіви. Дивлюсь щось більш, менш на п"ятницю шось стреляє.
Відос класний. Для душі. +1
Бажаючий літать.

Offline Bogdan

  • Newbie
  • Повідомлень: 11
  • Karma: +16/-0
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #51 : Червень 01, 2017, 04:15:20 »
Всем привет! Три дельтапланериста дружно сообразили на троих ) - выбрались на Мальдивы, полетали сверху-вниз. Для меня это первый выезд на этот склон. Дуло метра два, немного подкашивало. Самое то, чтобы поработать на земле тем, кто забыл дома шлем :( и осваивать новую для себя технику вашему покорному слуге, который не забыл :). Начинаю потихоньку чувствовать крыло.
https://goo.gl/photos/JJoy6y9cTysKEeuQ8
Aeros Stalker 14 // SOL Ellus 2

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #52 : Червень 01, 2017, 12:51:19 »
Привіт Богдане бачу Мальдіви освоюєш.  ;D ;D ;D Там тільки з погодою акуратно треба.
Бажаючий літать.

Offline Scalar 37

  • Newbie
  • Повідомлень: 26
  • Karma: +5/-1
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #53 : Червень 01, 2017, 18:19:05 »
Привіт Богдане бачу Мальдіви освоюєш.  ;D ;D ;D Там тільки з погодою акуратно треба.
Із погодою будь де потрібно бути обережним, а у Бугаївці набагато безпечніше літати ніж при західному вітрі у Ходосовці.  :fly:

Offline Bogdan

  • Newbie
  • Повідомлень: 11
  • Karma: +16/-0
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #54 : Червень 02, 2017, 00:56:09 »
Привіт Богдане бачу Мальдіви освоюєш.  ;D ;D ;D Там тільки з погодою акуратно треба.
Володю, привіт!!! Я з погодою і на дельті, і , особливо, на параплані дуже аккуратно, поки що літаю виключно вечором, майже вночі. Я на дельті з 2009 го, і хоча нальот лише десь щось біля 24 годин, погоду оцінити зможу. Ну, і окрім того з нами був Артем, якому досвіду аж ніяк не бракує  :fly:
А місце прикольне, чимось нагадує харківські бугри  trava
І відео
« Останнє редагування: Червень 02, 2017, 12:58:50 від Bogdan »
Aeros Stalker 14 // SOL Ellus 2

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #55 : Червень 23, 2017, 21:11:18 »
Доброго всім. Вчора вибралися на Мальдіви на вечір. Хотіли трохи ,, на молоко,, вискочить. Але весь льотний вітер термічка, з забросами. Повітря було турбулентне. То ми сиділи вичікували до вечора .  трохи попідлітували. На жаль як завжди основні польоти не зняв. Тай не особо політали, бо як писав повітря було турбулентне. Було не дуже комфортно, та ще й на відносно невеликій висоті старта і набора. Молока як такого не було при всьому земля чомусь не прогрівається. як тільки начало заходить сонце все проактично зразу виключилось. Пішов фоновий вітер десь 3м/с. При цьому вітрі там не політаєш. на жаль.
До речі велись зьомки якогось фільму. Історичного. Козаки селяни і тд і тп.
Прошу сильно не судить але ми літали практично над ними. Бо вони заняли посадкову частину. Але швидкість вітру була достатньою, щоб спокійно їх перелітать. Вітер ламінарний. Трохи нашого хуліганства на відео. Прошу сильно не копняти.

! No longer available

! No longer available
« Останнє редагування: Червень 25, 2017, 21:43:38 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Scalar 37

  • Newbie
  • Повідомлень: 26
  • Karma: +5/-1
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #56 : Червень 24, 2017, 19:49:17 »
Фільм має назву Екс. Він про початок визвільної війни в Україні.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #57 : Червень 24, 2017, 20:31:32 »
Дуже дякую . +1 . Но то якщо в кадрі буде параплан не дивуйтесь.)))
Мальдіви входять в історію.
Бажаючий літать.

Offline Bogdan

  • Newbie
  • Повідомлень: 11
  • Karma: +16/-0
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #58 : Червень 26, 2017, 16:51:11 »
Вчера полетали  :fly:. Динамик не держал, прыгали в пузырики.
! No longer available

и так - целый день.
Поймал удивительное ощущение - когда тормозишь параплан клевантами, чтобы остаться в пузыре, то.. ну вот как будто ты набросил крыло сверху на поток, как сеть, держишь поток в руках, а он тебя поднимает ) 

Aeros Stalker 14 // SOL Ellus 2

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #59 : Червень 26, 2017, 18:22:08 »
Привіт Богдане. Вчора дуже хотілось на Мальдіви, але вирішив на лебідку їхать на Троєщину.
І той во треба держатись над самою кромкою, або даже трохи заходить місцями за кромку . І там видуває добре. Для Мальдів далеко відходиш від схилу. Весь динамік там на перекаті схила. Як то кажуть з свого досвіду Мальдів. Трохи поумнічав.
Бажаючий літать.