Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ  (Прочитано 30252 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline lusuu

  • Newbie
  • Повідомлень: 48
  • Karma: +94/-85
  • Тема Бородин
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #120 : Січень 27, 2016, 18:57:04 »

Давайте домовимось, якщо більшість пілотів, які заглядають сюди до закінчення січня поставлять "+" то це означає що я заплачу (мені не шкода, просто справа принципа)
Якщо більше буде більше таких що поставлять "-" то платити не буду.

Ставити плюси і мінуси не через "карму" (бо це реально фігня - можна через WebDriver намутити) а окремим постом.

Згода?

PS напишіть хоч скільки та продувка і заміни стропи коштує, бо справді не знаю.

Ну действительно комедия ;D ;D ;D

Сначала докажи что я не прав, а после давайте запилим опрос должен ли я отдавать деньги  ;D ;D ;D

По стоимости в гривнах вышло 760 с учетом отправки

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #121 : Січень 27, 2016, 19:16:25 »

Давайте домовимось, якщо більшість пілотів, які заглядають сюди до закінчення січня поставлять "+" то це означає що я заплачу (мені не шкода, просто справа принципа)
Якщо більше буде більше таких що поставлять "-" то платити не буду.

Ставити плюси і мінуси не через "карму" (бо це реально фігня - можна через WebDriver намутити) а окремим постом.

Згода?

PS напишіть хоч скільки та продувка і заміни стропи коштує, бо справді не знаю.

Ну действительно комедия ;D ;D ;D

Сначала докажи что я не прав, а после давайте запилим опрос должен ли я отдавать деньги  ;D ;D ;D

По стоимости в гривнах вышло 760 с учетом отправки
відправка вже була оплачена,  чи хочеш щоб я ще раз заплатив?

Offline lusuu

  • Newbie
  • Повідомлень: 48
  • Karma: +94/-85
  • Тема Бородин
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #122 : Січень 27, 2016, 19:17:58 »

відправка вже була оплачена,  чи хочеш щоб я ще раз заплатив?

С учетом моей отправки. Моя 145 грн стоила

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #123 : Січень 27, 2016, 20:02:23 »

відправка вже була оплачена,  чи хочеш щоб я ще раз заплатив?

С учетом моей отправки. Моя 145 грн стоила
тобто я по твоєму маю оплатити відправку в ОБИДВІ сторони?  Тобі не здається що то вже перебор ?

Трохи пізніше загляну, цікаво що люди напишуть стосовно твоєї пропозиції. Скажу відразу - мене цікавить незалежна думка авторитетних пілотів, які тут вже викладали свою позицію, а не тільки твоїх друзів, які навіть не відповідають на поставлені запитання а пишуть тільки щось на зразок "Артем все зробив правильно, або розказують якісь інші речі" - я вже це розглядаю як елементарний тролінг. Нажаль з голосуванням щось нічого не виходить, тому побачимо що люди скажуть..

Offline ТСП

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 403
  • Karma: +152/-153
  • С.Тюлькин
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #124 : Січень 27, 2016, 20:52:02 »
Нет, братцы! Ну, " ... торг тут уж точно не уместен ...!!".
Я имею ввиду этот сайт!  groza

Offline Сергей_В

  • Full Member
  • Повідомлень: 187
  • Karma: +14/-7
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #125 : Січень 27, 2016, 22:19:14 »
За отправку через Нову почту уже можно забывать. Цены там бешаные , особенно наложный платеж. Я свечи для парамотора через OLX заказал получились золотые. В магазине напротив дешевле. 

Offline Александр Донец

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 53
  • Karma: +12/-3
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #126 : Січень 27, 2016, 22:58:19 »

[/quote]

Коли ви замовили в ресторані : поросятко по італьянськи,салат з морських буряків, і запити це все Каберне 1560 року,вам принесли заказ,ви попробували ... стоп! та це ж свиня!, вона пахне мясом,ще й запечена! За це я платити не буду ...
хочу картошку фрі!
[/quote]

Нихрена себе ты по ресторанам ходишь ;)

Offline Александр Донец

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 53
  • Karma: +12/-3
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #127 : Січень 27, 2016, 23:03:39 »
Лично в моей практике, каждый продавец у которого я что либо заказывал - всегда требовал определенного задатка, в размере стоимости доставки. На случай если я вдруг не заберу товар или еще что. А уж если товар мне не подходил - то задаток мне никто не возвращал, и получалось что я оплачивал доставку.

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #128 : Січень 28, 2016, 11:31:58 »
Декілька слів для тих хто нетерпінням чекає наступних серій.. серіал закінчується, тема вже вичерпана  ;D
Всі крапки над “і” розставлені - кожний хто хотів виклав своє бачення ситуації.
Не побачив жодних вагомих аргументів, що я був в чомусь неправий.

З висновків – краще крило дивитись вживу – якби не відео то найбільша проблема в крилі виявляється була не в тих навіть неакуратно заклєних дірочках, а в “бахромі” – крило перегружали і це очевидно. Тому продавець був дуже розстроєний що не впарив мені його. Продувка би цього не показала...

Було б порядним вчинком, якщо б Артем в своїх оголошеннях (де він вже завбачливо забрав інформацію про дірки) дав би лінк на цю дискусію з приміткою: НЕДОБРОСОВІСНИХ ПОКУПЦІВ НЕ ТУРБУВАТИ  :vidixay: Я того робити не буду. Крапка.   pivasik

Offline lusuu

  • Newbie
  • Повідомлень: 48
  • Karma: +94/-85
  • Тема Бородин
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #129 : Січень 28, 2016, 13:22:26 »

Декілька слів для тих хто нетерпінням чекає наступних серій.. серіал закінчується, тема вже вичерпана  ;D
Всі крапки над “і” розставлені - кожний хто хотів виклав своє бачення ситуації.
Не побачив жодних вагомих аргументів, що я був в чомусь неправий.


Тут я с вами согласен - тема полностью вычерпана и все точки над “і” расставлены. Я думаю все увидели доказательства и признание вашей вины (когда вы предложили вернуть деньги) и вообще всего остального что тут было. Аргументы и факты вам были предоставлены и не только вам. Ваша проблема в абсолютном незнании теории и беспросветной упертости. Еще несколько дней назад вы не знали, что в нервюрах бывают отверстия, а сейчас уже делаете громкие заявления, что бахрома появляется от перегрузок. Я не крутил крутые спирали, не летал на сверхзвуке и в космосе с ним не был.

Почитать содержание ваших ранних заявлений и то что вы пишете сейчас - перечит вообще друг другу. То вы тщательно изучили крыло на НП, то вас там отвлекали посетители и сотрудники. И вообще все остальное писать уже не интересно. На протяжении всего времени нашего общения начиная с момента первого контакта я реализовал все дополнительные опции, которые вы просили и которые так и не были оплачены. А вы до сих пор парите мозги (хотя это более точное выражение чуть ниже), не признаете свою вину и пытаетесь найти новые способы перевести стрелки, дабы оправдаться.


покупець - мозго...б. дякую, що попередили.


Удачи с покупкой нового крыла или хоть какого то.

Offline axel

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1201
  • Karma: +238/-86
  • Антонюк Василь
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #130 : Січень 28, 2016, 13:27:07 »
Декілька слів для тих хто нетерпінням чекає наступних серій.. серіал закінчується, тема вже вичерпана  ;D
Всі крапки над “і” розставлені - кожний хто хотів виклав своє бачення ситуації.
Не побачив жодних вагомих аргументів, що я був в чомусь неправий.

З висновків – краще крило дивитись вживу – якби не відео то найбільша проблема в крилі виявляється була не в тих навіть неакуратно заклєних дірочках, а в “бахромі” – крило перегружали і це очевидно. Тому продавець був дуже розстроєний що не впарив мені його. Продувка би цього не показала...

Було б порядним вчинком, якщо б Артем в своїх оголошеннях (де він вже завбачливо забрав інформацію про дірки) дав би лінк на цю дискусію з приміткою: НЕДОБРОСОВІСНИХ ПОКУПЦІВ НЕ ТУРБУВАТИ  :vidixay: Я того робити не буду. Крапка.   pivasik
Я чуть не вмер ;D
Це вже ходячий анігдот.
Андрій якщо тобі ті гроші так важко відірвати від душі,то краще дійсно не віддавай ... вони мають даватись з легкістю,тоді з легкістю вони й приходять.
Артем хлопець молодий заробить.
Тема й правда вже себе вичирпала- жуліка ми таки знайшли... правда кожен свого.
Swing Astral 7
0502904072

Мы научились летать в небе,как птицы.
Мы научились плавать под водой, как рыбы.
Осталось теперъ научиться жить на земле как люди.

Offline Александр Донец

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 53
  • Karma: +12/-3
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #131 : Січень 28, 2016, 13:36:36 »
И для окончательной точки - СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #132 : Січень 28, 2016, 14:15:23 »
Декілька слів для тих хто нетерпінням чекає наступних серій.. серіал закінчується, тема вже вичерпана  ;D
Всі крапки над “і” розставлені - кожний хто хотів виклав своє бачення ситуації.
Не побачив жодних вагомих аргументів, що я був в чомусь неправий.

З висновків – краще крило дивитись вживу – якби не відео то найбільша проблема в крилі виявляється була не в тих навіть неакуратно заклєних дірочках, а в “бахромі” – крило перегружали і це очевидно. Тому продавець був дуже розстроєний що не впарив мені його. Продувка би цього не показала...

Було б порядним вчинком, якщо б Артем в своїх оголошеннях (де він вже завбачливо забрав інформацію про дірки) дав би лінк на цю дискусію з приміткою: НЕДОБРОСОВІСНИХ ПОКУПЦІВ НЕ ТУРБУВАТИ  :vidixay: Я того робити не буду. Крапка.   pivasik
..Андрій якщо тобі ті гроші так важко відірвати від душі,то краще дійсно не віддавай ... вони мають даватись з легкістю,тоді з легкістю вони й приходять.
Артем хлопець молодий заробить.
Тема й правда вже себе вичирпала- жуліка ми таки знайшли... правда кожен свого.

Не хотів заглядати сюди але заглянув, Василь якщо ти думаєш що справа в грошах, то ти дуже помиляєшся! Передаю 700 грн через Чучка щоб перевів їх безадресно у фонд взаємодопомоги пілотів, але нехай нікому не придадуться  pivasik

Всім гарних польотів!  :fly:
« Останнє редагування: Січень 28, 2016, 14:23:28 від Andrij »

Offline axel

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1201
  • Karma: +238/-86
  • Антонюк Василь
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #133 : Січень 28, 2016, 17:32:30 »
ну за це я тобі навіть плюса поставлю :suicide:
Swing Astral 7
0502904072

Мы научились летать в небе,как птицы.
Мы научились плавать под водой, как рыбы.
Осталось теперъ научиться жить на земле как люди.

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #134 : Січень 29, 2016, 09:54:04 »
ну за це я тобі навіть плюса поставлю :suicide:
А краще Вася постав то Каберне, яке ти любиш замовляти в ресторанах - учасникам “розбора польотів” і Свєті. Тоді я тобі скажу дякую ;)