Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ  (Прочитано 30250 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline axel

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1201
  • Karma: +238/-86
  • Антонюк Василь
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #105 : Січень 27, 2016, 14:37:53 »
Вася, будь обережним, попадеш під роздачу. І ніхто вже тоді твою карму не врятує !  :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa:
Вася не очкуй.
Ну хоч ті злощасні дірки ми вже знайшли ... доречі це елементи конструкціі.
Вас ніхто не змушував крило купляти,але за своі забаганки треба було заплатити.Не доплюсовувати різні суми до ціни крила, а сказати мене це цікавить я заплачу!
Коли ви замовили в ресторані : поросятко по італьянськи,салат з морських буряків, і запити це все Каберне 1560 року,вам принесли заказ,ви попробували ... стоп! та це ж свиня!, вона пахне мясом,ще й запечена! За це я платити не буду ...
хочу картошку фрі!
Якщо продавець хотів би продати крило подорожче,то може вчипив би мухобойку на передню кромку,дуги на брейки,в решті вчипив би хрусальну люстру на центроплан.
А тут пішов вам на зустріч,щоб ви лишній раз не тратились,а ви його виставили лохом.
На щот переіменування теми пропоную таку- цирк поіхав,а клоуни лишились.
Swing Astral 7
0502904072

Мы научились летать в небе,как птицы.
Мы научились плавать под водой, как рыбы.
Осталось теперъ научиться жить на земле как люди.

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #106 : Січень 27, 2016, 14:43:37 »
Вася "+" в карму, для перестраховки !
 :suicide: :blyaaaaa: :suicide: :blyaaaaa: :suicide: :blyaaaaa: :suicide:
« Останнє редагування: Січень 27, 2016, 14:57:27 від mwm »
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #107 : Січень 27, 2016, 15:02:39 »

мухобойку на передню кромку,дуги на брейки,в решті вчипив би хрусальну люстру на центроплан.



Ахахах, спасибо, поржал от души. ;D ;D . Можно еще музыку и саб побольше =)


PS Андрей, Вы так часто говорите о том как Вам нет дела до кармы, что создается обратное впечатление.
PSS К слову, идея прикрепления модуля кармы заключала в себе возможность лайкнуть или дизлайкнуть понравившийся или нет пост(сама тема http://paragliding.in.ua/index.php?topic=12813.0 ), поэтому(лично я, например) воспринимаю циферки не как отношение окружающих, а как оценка сказанного:
сказал что-то, понравилось народу - лови много циферок. ну и наоборот. Думаю и надеюсь, это не должно отобразится на общении вживую.
+38(O96)46-86-2O5

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #108 : Січень 27, 2016, 15:38:13 »
Прикольно !
В цьому пості повилазили всі "кармодрочєри" !
Так би мовите "Країна повинна знати своїх "ГЕРОЇВ"  :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa:
Та шож такє, де СВЄТА  cry_girl cry_girl cry_girl
« Останнє редагування: Січень 27, 2016, 16:06:22 від mwm »
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #109 : Січень 27, 2016, 16:02:53 »
Вася, будь обережним, попадеш під роздачу. І ніхто вже тоді твою карму не врятує !  :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa:
Вася не очкуй.
Ну хоч ті злощасні дірки ми вже знайшли ... доречі це елементи конструкціі.
Вас ніхто не змушував крило купляти,але за своі забаганки треба було заплатити.Не доплюсовувати різні суми до ціни крила, а сказати мене це цікавить я заплачу!
Коли ви замовили в ресторані : поросятко по італьянськи,салат з морських буряків, і запити це все Каберне 1560 року,вам принесли заказ,ви попробували ... стоп! та це ж свиня!, вона пахне мясом,ще й запечена! За це я платити не буду ...
хочу картошку фрі!
Якщо продавець хотів би продати крило подорожче,то може вчипив би мухобойку на передню кромку,дуги на брейки,в решті вчипив би хрусальну люстру на центроплан.
А тут пішов вам на зустріч,щоб ви лишній раз не тратились,а ви його виставили лохом.
На щот переіменування теми пропоную таку- цирк поіхав,а клоуни лишились.

Не хотів сюди вже заглядати, хіба вечером але все життя складається з вийнятків...

Давайте візьмемо простійший приклад, ніж з поросятком  trava

Ви купуєте машину за оголошенням, написано що там все у відмінному стані і тільки одне крило трохи прим'яте (неважливо як).

На ваше прохання роблять перевірку, чи вона не в угоні і ви домовляєтесь що це входить в ціну машини яку ви купуєте.

Коли приїзджаєте оформляти (купувати) виявляється, що два крила прим'ятих і ви її не хочете брати.

Ви будете платити за це, що перевіряли чи вона не в угоні?   :blyaaaaa:

Давайте домовимось, якщо більшість пілотів, які заглядають сюди до закінчення січня поставлять "+" то це означає що я заплачу (мені не шкода, просто справа принципа)
Якщо більше буде більше таких що поставлять "-" то платити не буду.

Ставити плюси і мінуси не через "карму" (бо це реально фігня - можна через WebDriver намутити) а окремим постом.

Згода?

PS напишіть хоч скільки та продувка і заміни стропи коштує, бо справді не знаю.
« Останнє редагування: Січень 27, 2016, 16:54:07 від Andrij »

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #110 : Січень 27, 2016, 16:11:54 »
В цьому пості повилазили всі "кармодрочєри" !
за себе можу сказати що один раз Lusuu відняв карму і раз додав - просто мав хороший настрій, що не купив це крило з "барахатистою" серединою. А так хіба користують "плюсом"... Чогось так думаю, що від мінусування може справжня карма погіршитись, а нам ще літати ;)

PS: a взагалі - непоганий почин викладати фільми про крило яке продається  ;D
« Останнє редагування: Січень 27, 2016, 16:55:47 від Andrij »

Offline Серега Бородатый

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 252
  • Karma: +55/-26
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #111 : Січень 27, 2016, 16:20:02 »
Вася, будь обережним, попадеш під роздачу. І ніхто вже тоді твою карму не врятує !  :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa:
Вася не очкуй.
Ну хоч ті злощасні дірки ми вже знайшли ... доречі це елементи конструкціі.
Вас ніхто не змушував крило купляти,але за своі забаганки треба було заплатити.Не доплюсовувати різні суми до ціни крила, а сказати мене це цікавить я заплачу!
Коли ви замовили в ресторані : поросятко по італьянськи,салат з морських буряків, і запити це все Каберне 1560 року,вам принесли заказ,ви попробували ... стоп! та це ж свиня!, вона пахне мясом,ще й запечена! За це я платити не буду ...
хочу картошку фрі!
Якщо продавець хотів би продати крило подорожче,то може вчипив би мухобойку на передню кромку,дуги на брейки,в решті вчипив би хрусальну люстру на центроплан.
А тут пішов вам на зустріч,щоб ви лишній раз не тратились,а ви його виставили лохом.
На щот переіменування теми пропоную таку- цирк поіхав,а клоуни лишились.
Респект и уважуха!!!  pivasik

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #112 : Січень 27, 2016, 16:23:23 »
Прочитал первую страницу по диагонали, дальше не стал. ИМХО, все очевидно, коротко:
1. Продувка крыла перед продажей-прямая обязанность порядочного продавца. Вещать ее на покупателя-моветонище.
2. Пересылка -вполне нормально 50 на 50-продавец туда, покупатель-если не купил-обратно.
3. Если продавцу оплатили обратную доставку и вернули крыло-будь счастлив, все ок, просто товар не понравился, не понравился и все. Какие проблемы?
4. Название темы явно  неудачное -нет тут никакого мошенничества, а есть одним человеком обсырание другого  человека с другим мнением...всего лишь...

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #113 : Січень 27, 2016, 17:40:14 »
Продути крило, якому більше 5 років - це такий же елемент догляду як напр. переукладка запаски. 5 років - це десь на грані ресурсу заявленого виробником при середньостатистичному використанні.
Зробити продувку для того щоб для себе знати його реальний стан.

Запаску можна не перевкладати - ніхто не заставляє. Розумний пілот перевкладе - щоб бути впевненим в своїй техніці. Те саме напр. з заміною строп.
З продувками старих крил десь так само.

По іншому - це халатне відношення. А халатність в авіації - це велике зло. Відношення пілота до техніки багато про що говорить!

Я прочитав неймовірного гумору пост про свиню і каберне - де названо продувку забаганками сторонньої людини.
Скажу таке - я і мої учльоти (а це юрба з 30-ти осіб) будемо за кілометр триматися подалі від будь-яких "продавців" (і тих хто їх підтримує) будь-якої вживаної техніки, котрі елементанрий догляд називають забаганками.

Для любителів смішних аналогій рівня Петросяна:
Йдете ви на базар за молочком - сидить дві бабушки. Але одна каже що помити вим'я коровці (зробити привики, регулярно водити до ветеринара) - це забаганка. А інша каже - що це робити потрібно обов'язково, інакше молочко продавати не можна.
Ви у якої бабушки купите молочко?  :)

Offline ТСП

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 403
  • Karma: +152/-153
  • С.Тюлькин
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #114 : Січень 27, 2016, 18:03:58 »
еще раз поддерживаю тезис, что нельзя такое выносить на суд общественности!
А то получается то, про что писали классики: "...ИЛИ ОН УКРАЛ, ИЛИ У НЕГО УКРАЛИ ...".
Давайте жить дружно! pivasik



Offline lusuu

  • Newbie
  • Повідомлень: 48
  • Karma: +94/-85
  • Тема Бородин
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #115 : Січень 27, 2016, 18:20:10 »
Ozz, я тут описал ситуацию, что и как ДОГОВАРИВАЛИСЬ, а ты начинаешь перекручивать стрелки и тому подобное. Конкретно расписал, рассказал, снял видео. Тут адекватным людям понятно, что Андрей не прав, тем более я не требую возмещения денег, потому что понимаю что это бесполезно, так же как и переубедить тебя. И вместо того что бы признать Андрея ошибку, мол он не знал что бывает такое, что это не порез, а специальное отверстие для перетекания воздуха начинаешь спорить дальше. Крыло не новое, по этому оно и стоит 350 евро. Не понятно, что ли что там могут быть дефекты и тд?

Даже доказательств тебе мало, ведешь себя как Путин. От всех этих действий пострадал я, а не Андрей. А ты его выгораживаешь.

Не буду больше спорить.

Чучко Андрей, можешь тему закрыть или заморозить, пожалуйста?
« Останнє редагування: Січень 27, 2016, 18:26:38 від Lusuu »

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #116 : Січень 27, 2016, 18:32:06 »
Ozz, я тут описал ситуацию, что и как ДОГОВАРИВАЛИСЬ, а ты начинаешь перекручивать стрелки и тому подобное. Конкретно расписал, рассказал, снял видео. Тут адекватным людям понятно, что Андрей не прав, тем более я не требую возмещения денег, потому что понимаю что это бесполезно, так же как и переубедить тебя. И вместо того что бы признать Андрея ошибку, мол он не знал что бывает такое, что это не порез, а специальное отверстие для перетекания воздуха начинаешь спорить дальше. Крыло не новое, по этому оно и стоит 350 евро. Не понятно, что ли что там могут быть дефекты и тд?
Даже доказательств тебе мало, ведешь себя как Путин. От всех этих действий пострадал я, а не Андрей. А ты его выгораживаешь.
Не буду больше спорить.
Чучко Андрей, можешь тему закрыть или заморозить, пожалуйста?
Артем - сам тему розпочав, а тепер Чучка просиш закрити?

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #117 : Січень 27, 2016, 18:33:35 »
Вася, будь обережним, попадеш під роздачу. І ніхто вже тоді твою карму не врятує !  :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa: :blyaaaaa:
Вася не очкуй.
Ну хоч ті злощасні дірки ми вже знайшли ... доречі це елементи конструкціі.
Вас ніхто не змушував крило купляти,але за своі забаганки треба було заплатити.Не доплюсовувати різні суми до ціни крила, а сказати мене це цікавить я заплачу!
Коли ви замовили в ресторані : поросятко по італьянськи,салат з морських буряків, і запити це все Каберне 1560 року,вам принесли заказ,ви попробували ... стоп! та це ж свиня!, вона пахне мясом,ще й запечена! За це я платити не буду ...
хочу картошку фрі!
Якщо продавець хотів би продати крило подорожче,то може вчипив би мухобойку на передню кромку,дуги на брейки,в решті вчипив би хрусальну люстру на центроплан.
А тут пішов вам на зустріч,щоб ви лишній раз не тратились,а ви його виставили лохом.
На щот переіменування теми пропоную таку- цирк поіхав,а клоуни лишились.

Не хотів сюди вже заглядати, хіба вечером але все життя складається з вийнятків...

Давайте візьмемо простійший приклад, ніж з поросятком  trava

Ви купуєте машину за оголошенням, написано що там все у відмінному стані і тільки одне крило трохи прим'яте (неважливо як).

На ваше прохання роблять перевірку, чи вона не в угоні і ви домовляєтесь що це входить в ціну машини яку ви купуєте.

Коли приїзджаєте оформляти (купувати) виявляється, що два крила прим'ятих і ви її не хочете брати.

Ви будете платити за це, що перевіряли чи вона не в угоні?   :blyaaaaa:

Давайте домовимось, якщо більшість пілотів, які заглядають сюди до закінчення січня поставлять "+" то це означає що я заплачу (мені не шкода, просто справа принципа)
Якщо більше буде більше таких що поставлять "-" то платити не буду.

Ставити плюси і мінуси не через "карму" (бо це реально фігня - можна через WebDriver намутити) а окремим постом.

Згода?

PS напишіть хоч скільки та продувка і заміни стропи коштує, бо справді не знаю.

А це читали? ну то дайте відповідь... Чи ви на невигідні питання не відповідаєте?  :blyaaaaa:
« Останнє редагування: Січень 27, 2016, 18:42:25 від Andrij »

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #118 : Січень 27, 2016, 18:35:27 »

Чучко Андрей, можешь тему закрыть или заморозить, пожалуйста?
Тема, в первом посте жмакай "Редактировать". Там есть галочка удалить. Или есть пункт "Закрыть".
+38(O96)46-86-2O5

Offline axel

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1201
  • Karma: +238/-86
  • Антонюк Василь
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #119 : Січень 27, 2016, 18:42:13 »
В цьому пості повилазили всі "кармодрочєри" !
за себе можу сказати що один раз Lusuu відняв карму і раз додав - просто мав хороший настрій, що не купив це крило з "барахатистою" серединою. А так хіба користують "плюсом"... Чогось так думаю, що від мінусування може справжня карма погіршитись, а нам ще літати ;)

PS: a взагалі - непоганий почин викладати фільми про крило яке продається  ;D
Андрій вот за машину ти б краще не починав це для мене больна тема.
За одною я з Чернівців іхав в Кривий Ріг,а за другою спочатку в франківськ,а потім ще раз в Калуш.
Розказували шо машина звір,а при діагностиці виявилось шо мотору срака.
Я ніодному власникові не сказав що ти мене надурив сам за діагностику і плати ... я витягнув гроші з кишені і розрахувався.
Я не буду тобі розказувати скільки я часу і грошей потратив на автобуси,поізда і скільки тисяч потратив на різні діагностики. Я замовляв і я платив.
Колись в училиші наш мастак говорив погладивши рукою по щоці - хлопці майте фаци!
Swing Astral 7
0502904072

Мы научились летать в небе,как птицы.
Мы научились плавать под водой, как рыбы.
Осталось теперъ научиться жить на земле как люди.