Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Ходосовка  (Прочитано 295787 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Klym

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 339
  • Karma: +41/-0
Re: Ходосовка
« Reply #960 : Червень 04, 2016, 11:57:57 »
Вітання! Але питання як лишаеться актуальним.
Лиш той - гідний, хто світ робить кращим.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #961 : Червень 13, 2016, 23:24:53 »
Доброго всім. Вчора з технічних причин,та неповного мого спорядження..не вийшло затянутись на лебідці. То сьгодні налітався на Ходосі . З ранку був на роботі,апе з обіду прибув на Ходос. Застав дуйку до 11м/с. Знайомі з ранку десь по часу налітали. Даж дядько мій . Хоть з невеличкою пригодою . Але все добре. Ну і десь пів п'ятої вирівнялось. Вітер десь 6-8м/с. Потім трохи ще народ підтянувся. Толя Міша учльотів потренували. Ну і десь біля часу політав. Можна було ще літати погода дозволяла. Але треба було їхати. На том і поїхали. Отаке.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #962 : Червень 19, 2016, 20:27:50 »
Всім доброго. І знову Ходосівка.Наливиася я на прогноз Вінд-гуру.І приперся на Ходос ажв11.00. І нв тобі дує запад.Ну блін вінд--гуру більше невірю. Ну то таке .В режимі боротьби запад восток я чекав десь до другої години дуже хотілося опробувати крило Озон-Аддікт 95-115кг вилкою. І вже хотів їхати,і таки ближче до 2годин таки пігов Восток. Виглядав він фоновим вітром до 2м/с.Але народ (до речі народ таки підтянуася) вилавлював термічку(пузирі) я на жаль потоки читати не можу пока що.Але де що вже врооді засічаю. Ну і я трохи скільки міг покрутивсся.  Тай до Адікта ще не зовсім привик. Треба більш стабільну стабільну погоду.Дуже приємно було побачити всіх кого знаю . Отаке.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #963 : Червень 19, 2016, 20:31:20 »
Вибачаюсь за написання пишу з смарта.
Бажаючий літать.

Offline Серега Бородатый

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 252
  • Karma: +55/-26
Re: Ходосовка
« Reply #964 : Червень 21, 2016, 18:32:31 »
. І щось зріє думка що на  2-ку мені ранувато. Мабуть треба мінять.
Як кажуть у нас на БУКОВИНI (не ср...ть!) ;D ;D ;D

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #965 : Червень 21, 2016, 21:45:58 »
Цікава думка :-) Мабуть дочекаюсь гарну льотну ,та ще придивлюсь.
Бажаючий літать.

Offline JivaAtma

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 62
  • Karma: +1/-1
Re: Ходосовка
« Reply #966 : Червень 22, 2016, 22:33:45 »
Але питання до досвідчених. Чому 2-ка адікт такий повільний? Получаеться шо 1-2 крило летить швидше!!!! Щось не моду вкурить адікта. Прохання сильно не копняти.
Деякі фактори можуть впливати на це:
1) якщо порівнювати 1-2 і 2 в одній площі то вони будуть під різну вилку, відповідно якщо ви літали  1-2 з площею 27 а потім на такій же площі  на 2 буде недогруз і від цього парючість може бути кращьою а горизонтальна швидкість меньша.
2) зажаті стропи керування
3) заюзане крило яке дуеться
Ящо щось не те, то перепрошую, поправте  trava

Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
Re: Ходосовка
« Reply #967 : Червень 22, 2016, 22:54:37 »
а може таке бути що на старому крилі були підвязяні ряди.. і ізза цього в нього була трошки більша швидкість Подивись ТТХ старого крила і Озона.. яка в них швидкість..
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!

Offline Богдан Базюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 3485
  • Karma: +305/-27
  • NOVA, PHI, FLOW, ADVANCE, Syride
Re: Ходосовка
« Reply #968 : Червень 23, 2016, 09:31:34 »
Ну в принципі по площі.Те що було 1-2 крило 28.5кв 80-105. У Адікта по спеціфікації 28.6. Вилка у Адікта 95-115.
Крім площі у крила є багато інших характеристик - видовження, проекційна площа наприклад. Вилки у ваших крил зовсім різні, попереднє крило грузили значно вище - тому воно і швидше літало. Був у мене колись Стайл площею 28 м., а зараз Авакс 23,5 м - вагові вилки у них практично однакові, а видовження 5,15 і 6,96 відповідно. Уловлюєте різницю? ;)
http://dostavkausa.in.ua - доставка товарів із США та Європи
Параплани та спорядження NOVA, PHI, ADVANCE, FLOW, KOBO GPS(vario), Syride
e-mail: gradientpara(в)ua.fm +З8О5ОЗ1О4882

Offline Богдан Базюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 3485
  • Karma: +305/-27
  • NOVA, PHI, FLOW, ADVANCE, Syride
Re: Ходосовка
« Reply #969 : Червень 23, 2016, 10:40:39 »
А ще це тема про Ходосівку. Краще перенести це обговорення у окрему гілку ;)
http://dostavkausa.in.ua - доставка товарів із США та Європи
Параплани та спорядження NOVA, PHI, ADVANCE, FLOW, KOBO GPS(vario), Syride
e-mail: gradientpara(в)ua.fm +З8О5ОЗ1О4882

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #970 : Червень 25, 2016, 20:22:48 »
Доброго всім.Ну що знов Ходос. Великі плани ,  маленький результат.Тепер мабуть буде переход з кількості в якість. Більше на маленьку швидкість вітра їздить не буду. Ну його. Пару тройку злетів вниз, і красна харя за весь день. Не зовсім тей результат. Зате вирішив продавать крило. Аддікт по ходу не моє крило.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #971 : Червень 28, 2016, 22:45:12 »
КХЕ КХЕ. Всім доброго. Блін це тей хто про красну харю писав.
Геть не думав про Ходос. Але звнонять сьгодні в обід знайомі .І дразнять Востоком.І я таки не витримав. Ну шо ариїхав а там північ-Восток. Пробував якось потриматись,але з за косяка стрьомно було. То традиційно пару тройку раз у низ. Ну за то харя сьгодні не красна і вітер теж місцями був не слабий.
Ну і політавши в ,,колбасні,, зауважав Аддікт і якось передумав його продавать.  Мда тяжко коли досвіду не хватає. За те дуже ппиємно інколи політтати перед  робочим тижнем.Десь так.
Бажаючий літать.

Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
Re: Ходосовка
« Reply #972 : Червень 28, 2016, 23:09:41 »
Ото краще Вовчику не спіши!!.. попробуй політати в різних умовах звикни до нього так сказать установи контакт з крилом.. =))
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!

Offline Константин

  • Newbie
  • Повідомлень: 36
  • Karma: +16/-0
  • Advance Epsilon 5
Re: Ходосовка
« Reply #973 : Липень 16, 2016, 10:58:14 »
Всім привіт! Публікую пост трохи запізно, та все ж таки)

3 червня я, та мій друг "окрилились", тобто здійснили свій перший політ на параплані, на Ходосовкі! Запускав нас Олександр Володимирович, за що йому величезне дякую! Мріяв про політ ще з 2015 року, і ось, нарешті, здійснилось  :)

Старт, легкий свист вітру у стропах, пропливаючі дерева під ногами - все це незабутньо! А яка м"яка посадка! Після минулорічного стрибку з парашутом Д-6, посадка на параплані здалась просто м"яким дотиком до землі! Клас!

Це моє відео https://youtu.be/bcDiQ1S9e5w

А це відео, як летів друг https://youtu.be/YzAgxZqRpCM

Кілька наших фото:



Після польоту ми ще залишились, спостерігали як літають люди. Тому ось ще кілька фото, може хтось і взнає себе  :)

 

Нижче цікаве фото - запустили дівчину (здається дівчину, не вгледів на старті хто це був), і вона влетіла прямо в комиші, в які Федак нам не радив залітати. Бідненька при приземленні впала, комиші високі, не пробіжиш. Сподіваюсь, в неї все добре!


Загалом, провели прекрасний день, здійснили свою мрію, подихали свіжим повітрям, налазились на гору, і з гори  :D  Було цікаво дивитись, як люди літають, а головне - хотілось літати як вони! Тому, сподіваюсь, в наступному році ми з другом будемо вчитись! Залишилось тільки назбирати коштів, і вибрати школу!

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #974 : Липень 16, 2016, 23:19:34 »
Доброго всім. Сьогодні для мене був можна сказати був трудовий день. Все описувати не буду . Мало кому те цікаво..
В мене питання до шановного панства. А точніше до досвідчених пілотів Питання в принципі в тому чи не кощунство тертись на горі на маршрутній двійці????
мало по малу справляюсь. Але от таке питання  особливо після сьогоднішньoго дня.

P.S. Дуже дякую Колі на Озон-раш-4. Сьгоднішній урок просто неоцінений.
Бажаючий літать.