Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Печальное состояние украинского парапланерного спорта  (Прочитано 12062 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Привет всем!
С интересом отметил для себя, что колличество украинских спортсменов- парапланеристов в последние года неуклонно стремится к нулю.
Смотрите:
- спортивные крылья практически не продаются
- состав пилотов на ЧУ - до 5 спортивных крыльев, остальные - just for fun.
- одного из лучших крыльев в мире Enzo 3 - ещё нет в Украине, хотя на ЧМ из 150 крыльев, думаю, 120 - Enzo 3
- в эти даты проходит главное мероприятие парапланерного мира - ЧМ в Италии, в котором участвует 3!!! украинских пилота, а на Вингсе - гробовая тишина.
- там же, на странице 10-го дня фото с Игорем и Костей!  https://airtribune.com/worlds2017/blog__day_10

Не знаю, как вам, но мне очень приятно видеть наших на ЧМ, видеть и радоваться их успехам, переживать недолеты...

Что это? Отсутствие интереса к парапланеризму/ свободному парению в воздухе у людей? Всеобщее обнищание? (Курс то в три раза скаканул...) Популяризация клубов, исповедующих мораль: предел ваших мечтаний- это полеты с нами с холмиков/лебёдок? Отсутствие у пилотов спортивного интереса?Или что-то ещё?

Скажите мне, что я не прав....
« Останнє редагування: Липень 13, 2017, 21:17:29 від Михаил Родичев »

Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Финансы, главным образом, думаю.
Следите за знаками!

Offline Максим Мацько

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 284
  • Karma: +16/-2
  • Parapently yours. Matsko Maksym, Sky Country East

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Участь нашої хоч і небагаточисельної команди наче норм висвітлюється на сторінках самих учасників (Гончаренко, Перевалов, Мершавка) + на сторінці Nearbirds + на сторінці ФПУ на ФБ.
На вінгс ніхто не дублює, а навіщо? Кому цікаво - то підписаний і слідкує за цими сторінками.
Плюс блог на Airtribune + ще кількох сторінках пара-журналів і кількох світових пара групах на ФБ.

Спортивні крила продаються, це БУ спортивні крила не продаються. Я навіть можу зрозуміти твоє раздосадованіє неможливістю продати поюзаний Ензо чи Мантру.
На змаганнях хоч і по кілька штук але постійно зростає кількість En-D. Можу не задумуючись назвати 5-10 пілотів, котрі за останні кілька років пересіли з En-C на En-D.

Enzo-3 нема багато і не буде. Бо дороге. І пілотів не так багато щоб по рейтингових змаганнях регулярно їздили - бо саме таким потрібне це "орудіє побєд за самашедші дєньгі".
А от кількість спортивних Аірдесігнів, Джинів, Зенів і т.д. поволі але росте.

З інтересом у людей все добре. Зараз бум на "пролетіти маршрут подалі" - тому все більше пересідають на топові En-C і спокійні En-D.
Наступний крок еволюції - більша зацікавленість в забугорних змаганнях - ми ще до того дійдем. Можливо частково через ріст рівня укр змагань.
А реально пілотів всіх рівнів підкосило те що сталося з курсом валюти. Буде в людей більше бабла - буде більше учасників змагань і блатних крил.

Те шо рівень проведення змагань українських поки фіговатий - це так. Одні змагання ростуть в розвитку (Дністер) інші в глибокому застої на досягнутому колись рівні (Карпати) - але це теж діло поправиме. Рівень діяльності ФПУ скоро проб'є дно... але і з тим з часом і з новими людьми можна щось вдіяти. Там навіть посада є - "головний по спорту". Просто наразі по закордонному.

Кароч - все буде добре  pivasik

Offline Kotov Roman

  • Hero Member
  • Повідомлень: 995
  • Karma: +192/-30
 Как минимум у Кости Гончаренко Энзо 3, может ещё у кого.
 По всем пунктам ты прав,и там нет никакой загадки,всё обяснимо:
  1)На вингсе тишина,так тишина не только по этой теме а по всем,потому что публика перескочила на всякие фейсбуки и вайберы (как по мне это минус,так как там дохрена флуда и обсудить предметно интересную тему не реально).
 2) Согласен,что в первую очередь это финансы, во вторую психология (всё движется по спирали) ,все помнят лет 5-7 назад этот нездоровый поголовный интерес к буквочкам,циферкам и тд,сколько срачей было(мама мия) . теперь видимо цикл спада спортивного интереса,всем глубоко насрать,не исключино что,через какоето время все опять повторится.  Както так. 
 А  нашим пацанам на ЧМ респект ukraine

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Интересные мнения. Хотелось бы услышать ещё.

Рома, про синусообразность интереса это верно, значит скоро будет подъём. :-) ой, а у Кости, действительно, энзо 3... Я куда-то между строк смотрел. :-)

Ozz, то, что б/у спортивные крылья плохо продаются или вообще не продаются я знал практически с начала занятий полетами... :-) так что это меня не удивляет. То, что ты пиаришься копанием под Федерацию это давно известно, но Карпаты то тебе чем не угодили? Футболочки не досталось и ты обиделся? :-)))

Offline duka dima

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2128
  • Karma: +199/-66
  • Niviuk Artik 3
Нужно разделить вопрос:
1. Имею желание, имею возможность.
2. Имею желание , но не имею возможность.
3. Не имею желание.

Я так понял, обсуждение идет по п 2 и 3.
А тут надо обсуждать - почему нет возможности, почему нет желания. Возможность - это, конечно, финансы. Но возможно это и отсутствие времени.
По крыльям вообще все понятно - у нас 90% территории страны - равнина. Мелкие горки или лебедка. Отсюда и выбор крыльев, ведь в основном все летают "по месту жительства".

Offline Lisse Fan

  • Сладкое Облако
  • Hero Member
  • Повідомлень: 669
  • Karma: +265/-42
  • Олеся Тарасюк
Миша, нам тебя не хватает в фейсбуке! ;-)

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Так Міша, я дійсно вкрай незадоволений роботою ФПУ після того як побачив як працюють і чого досягають інші федерації. І я дійсно на форумі раніше часто описував своє незадоволення. І для дуже простих пацанів це може і виглядає як якесь "копаніє".
Для того щоб не виглядало що я плету щось на когось поза очі, і кидаюся голослівством, я особисто підійшов до Президента на КК і наодинці все йому про це сказав.
Якщо комусь цікаво - можемо на ЧУ влаштувати офіційні дебати і "пресконференцію" за участі керівництва ФПУ і зацікавлених пілотів, щоб стало ясно що ніхто нічого не копає, але є певні питання до ФПУ і певні проблеми які треба вирішувати щоб розвивати спорт і змагання.

Крім того, ми порадилися з кількома ініціативними людьми і прийняли рішення, що виражати по форумах своє нєгодованіє в сторону ФПУ ні до чого не призведе. Президенту і президії на наші зауваження пофіг, про що мене і було офіційно повідомлено.
То ж ми вирішили - якщо ми хочемо змінити спорт в кращу сторону, просто треба це робити самим. От і робимо потрошки. Добре що Президент ініціативи підтримує, не заважає і на наші прохання устні чи письмові (типу підписати якись лист чи документ) реагує позитивно. Як то кажуть - не заважають і вже добре.
Про результати відчитаємось в кінці сезону :-)

По КК:
ТАК мені не дісталась футболочка і я обідився. А попростому - я не розумію як можна мати на руках список з розмірами з двох сайтів і так пролетіти з замовленням. І я більш ніж впевнений що такого більше не буде.
Також є речі які мені не подобаються. Є речі які подобаються але хочеться подальшого їх розвитку. І також з кількома ентузіастами ми щось пробуємо змінити в кращу сторону. І також організатори нам в цьому не заперечують, що робить їм честь.

На Кубку Карпат я був від початку і до кінця на всіх заходах оплативши все по повній програмі, знаючи на 100% що погоди немає. (Те саме з Кубком Дністра) Крім того мій клуб був спонсором призового фонду Fun Class. Ми за свої гроші виготовили рекламу, алюмінієві культурні флагштоки. Зараз в зборці алюмінієвий переносний розбірний подіум для нагородження - це щоб не соромно було фотки за бугор постити і вигляд нагородження змагань був більш солідольнішим. Також ми готові доопрацювати паперову форму реєстрації і декларації по безпеці, оптимізувати процес реєстрації щоб не було дублювання даних. Ну це вже якщо орги дозволять. Ми сильно в чужу парафію не ліземо. Головне що Микола Струк завжди прислухається до порад і дає можливість висловитись коли шось накипіло :-)

Цетак коротко  щодо розвитку і підтримки спорту.

А де ви, Міша, були на Кубку Карпат, Кубку Дністра? Як ви підтримали розвиток спорту і саме змагань в Україні в цьому сезоні? ЧОму не поїхали на ЧМ, КМ? Поділіться треками з холміков/лебідок. Давайте розвивати спорт дружно і разом.



Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Ozz:
Жаль, что так много времени понадобилось вам для осознания того, что простое пиление на форуме Президента и Федерации ни к чему не приведет. :-) Президент всегда поддерживал инициативы по развитию спорта. И хорошо, что теперь вы этим пользуетесь.
И если вам интересно, я тоже считаю, что основная проблема падения интереса и всего прочего - финансовая.
На КК я не поехал т.к. не пустила работа. На КД я не езжу, т.к. мне не очень нравятся равнинные полеты. На ЧУ стараюсь ездить. Я в своё время полетал и на КД и на ЧемпМолдавии.На ЧМ не поехал из-за низкого рейтинга на тот момент и отсутствия конкурентоспособного крыла. Развивать спорт я не знаю как - я Пилот, а не Функционер. :-) Если вы знаете как - добро пожаловать, и ждём отчёта в конце сезона: что сделано, как улучшился рейтинг украинских соревнований, как Украина продвинулась в мировом рейтинге, сколько пилотов вошло в ТОП100,200,500,1000...

Lisse Fan, спасибо, я тоже рад Вас слышать. :-)

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
в значній мірі відсутність часу.
сучасний рівень логістики дозволяє відносно економно поіхати.
гбо + напарник і європа відкрита. намет, продукти своі, якщо зовсім скрутно по грошах.

Offline vitali

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 95
  • Karma: +47/-38
Я думаю, що всі хто знає про рівень пілота-спортсмена Міши Родічева, розуміють важливість і рівень проблем, які він піднімає.
Це потребує вдумливого аналізу, полеміки, -  і ніяким популізмом "негайно", "вже"  нічого не вирішиш...
Часто люди пишуть ніби про одне, - про польоти, а кожен думає далеко про своє, - не обовязково про польоти...
І коли людина щось пише, перші висновки робляться не про те, що вона пише, а про того, хто пише.
Вибачаюся, Міша, що вліз..., просто я трохи старший і мені стало тебе шкода.
(067) - 154 - 56 - 42

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
я Пилот, а не Функционер. :-)

Чемпіон України - це вже статус. Може він ні до чого не зобов'язує, але це вже як мінімум означає що людина явно не остання в парапланеризмі і шарить про те що пише.
В багатьох спортАх - чемпіон може відкривати двері ногою з розбігу в любий кабінет.  :)
Якщо Чемпіон України піднімає тему що зі спортом щось не так - значить ситуація дійсно не дуже хороша. Так давайте шота рішать?  ;)
Ну і взагалі у нас піднімати теми про якісь проблеми чи недоліки - справа невдячна. Відразу заплюють, назвуть вискочкою чи дураком, намінусують в карму і по всьому...  :blyaaaaa:

То може організуємо "круглий стіл" підчас ЧУ де будуть топові пілоти, верхушка ФПУ, організатори змагань і просто активісти кому є чим поділитися чи що запитати?
Також хотілося б заслухати звіт Президента по проробленій роботі за останні 7 років. Поставити якісь мінімальні цілі на наступний рік-два.
І взагалі може зробити звіт по роботі ФПУ щорічним?


Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Коли сильно захотіти то всьог можна добитися я до 2013 року їдучи мимо Ходосійовки крутив пальцем ьіля скроні бачучи парапланеристів ;D але дякуючи синові я правда поки що не став повноцінним пілотом. Зате великий шанувальник і прихильник цього виду спорту!!! Те відео що я вставив то є мій синок,який дуже хотів літати і всілякими методами йшов до цього.
Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Ozz, придержите коней.

В этой ветке я пытаюсь выяснить причину низкого интереса к соревнованиям и отсутствие молодых амбициозных пилотов. А не методы решения. Вот выяснится основная причина, а там уже будем принимать решение.... Может и решать то ничего не надо будет. :-)