Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Соцопитування  (Прочитано 13109 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AnyKey

  • Олеся Цотіна
  • Newbie
  • Повідомлень: 25
  • Karma: +20/-5
  • SC Discovery 4
Соцопитування
« : Лютий 14, 2017, 19:33:24 »
Шановні пілоти, прошу знайти кілька хвилин на заповнення анкети. Це для дипломної роботи. Мета опитування - з'ясування стану нормативно-правового забезпечення екстремальних видів спорту, зокрема парапланеризму, в Україні.

Ну і, крім цього, можна побачити на діаграмах своєрідний "портрет" українського парапланериста. Як на мене, це цікаво :)

А Н К Е Т А

Дякую всім, хто відгукнеться.
« Останнє редагування: Березень 30, 2017, 09:24:56 від AnyKey »

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Соцопитування
« Reply #1 : Лютий 14, 2017, 20:07:54 »
AnyKey представтесь будь ласка. Хто ви? Звідки?

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Соцопитування
« Reply #2 : Лютий 14, 2017, 20:14:16 »
Там кілька разів про катаю за гроші, навчаю за гроші і т.д., але всі прекрасно знають що нормативної бази під таку діяльність немає жодної і все це чисте партизанство.
Це або якісь провокативні запитання або жирний тролінг  :)

Безкоштовні польоти на тандемі? Формально вони всі безкоштовні  ;D
Фінансування спортсменів і фнансування збірної це кардинально різні речі. Просто фінансувати чуваків, які захотіли поїхати у відпустку, взяли з собою параплан і взяли участь в якихось там закордонних змаганнях - це одне. Збірна - це всього кілька пілотів з найвищим рейтингом, які пройшли відбір і представляють честь держави - це інше. Ну і будь яке фінансування спортсменів за рахунок внесків це нонсенс. Внески повинні забезпечувати мінімум для роботи федерації - тої роботи яка стосується всіх і кожного.

Також кльове запитання де перечислені майже всі основні важливі функції будь-якої спортивно федерації але вибрати можна тільки одну :-)
Це я все до того що не потрібно плавно запудрювати мозги вже на стадії опитування. Треба визначати запитання більш конкретно і наближено до реальності.

А загалом дуже вчасне і правильне опитування. Було б добре ще щоб була можливість для тих, кому нема чого приховувати свої думки, вписувати своє ім'я. Вся ця таємничість напрягає  :)

Offline ChajkaYalta

  • Hero Member
  • Повідомлень: 547
  • Karma: +179/-12
  • Сергей Седых
Re: Соцопитування
« Reply #3 : Лютий 14, 2017, 20:41:15 »
AnyKey представтесь будь ласка. Хто ви? Звідки?

http://paragliding.in.ua/index.php?action=profile;u=3263
Я тоже от туда :-)
Жизнь - это движение, движение - это жизнь!

Offline Eugene Kozhyrnov

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 80
  • Karma: +42/-4
  • Євген Кожирнов
Re: Соцопитування
« Reply #4 : Лютий 14, 2017, 22:00:44 »
З приводу нормативно-правової бази: на сьогодні є лише ось цей проект: http://www.avia.gov.ua/documents/Bezpeka-aviatsii/Bezpeka-polotiv/25434.html , який залишається проектом майже вже два роки...  :crazy_pilot:
Або я чогось не знаю...
Gradient Nevada...

Offline AnyKey

  • Олеся Цотіна
  • Newbie
  • Повідомлень: 25
  • Karma: +20/-5
  • SC Discovery 4
Re: Соцопитування
« Reply #5 : Лютий 14, 2017, 22:03:22 »
AnyKey представтесь будь ласка. Хто ви? Звідки?
Вибачте. Відредагувала профіль так, щоби було ім'я. Ну, але посилання на фейсбук там і так було. Я з Ялти, Крим. Звати Олеся.

Там кілька разів про катаю за гроші, навчаю за гроші і т.д., але всі прекрасно знають що нормативної бази під таку діяльність немає жодної і все це чисте партизанство.
Це або якісь провокативні запитання або жирний тролінг
Ні, не тролінг. Нормативної бази немає майже під всю діяльність, і майж все, що робиться - робиться обхідними шляхами. По-моєму, такого спортивного об'єкту як "парадром" в нашому законодавстві взагалі не існує, хоча, може то я неуважно шукала. Стосовно "всі прекрасно знають" - ні, не всі, навіть ті, кого це стосується (наприклад, пасажири), не завжди про це здогадуються ;).

Також кльове запитання де перечислені майже всі основні важливі функції будь-якої спортивно федерації але вибрати можна тільки одну :-)
Там питання саме про ПРІОРИТЕТНИЙ напрям - тобто, яку з перерахованих функцій Ви вважаєте найважливішою. Якщо вважаєте важливим все в однаковій мірі - там для цього є останній варіант: "Треба в рівній мірі займатися всім, що згадано в статуті федерації, без пріоритетів", або свій варіант відповіді.

Було б добре ще щоб була можливість для тих, кому нема чого приховувати свої думки, вписувати своє ім'я. Вся ця таємничість напрягає  :)
Опитування анонімне для того, щоби відповіді були щирими. Мені здалося, що це важливіше. А крім того, по-моєму, Ваші думки на цьому форумі і так всім відомі, Ви досить активно їх висловлюєте ;)

А загалом дуже вчасне і правильне опитування.
Дякую, мені приємно. Мені шкода, що деякі питання Вас розчарували, але прошу зрозуміти - мета опитування - показати косяки і "білі плями" в законодавстві, а не потролити когось чи "запудрити мозги". Кожна людина обирає той варіант відповіді, який вважає правильним, а якщо таких нема - пише свій.

Дякую Вам за коментар.

Offline AnyKey

  • Олеся Цотіна
  • Newbie
  • Повідомлень: 25
  • Karma: +20/-5
  • SC Discovery 4
Re: Соцопитування
« Reply #6 : Лютий 14, 2017, 22:06:32 »
З приводу нормативно-правової бази: на сьогодні є лише ось цей проект: http://www.avia.gov.ua/documents/Bezpeka-aviatsii/Bezpeka-polotiv/25434.html , який залишається проектом майже вже два роки...  :crazy_pilot:
Або я чогось не знаю...


Дякую, я не знала про цей документ.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Соцопитування
« Reply #7 : Лютий 14, 2017, 22:23:43 »
Вибачте. Відредагувала профіль так, щоби було ім'я. Ну, але посилання на фейсбук там і так було. Я з Ялти, Крим. Звати Олеся.
Ага, познайомилися https://www.facebook.com/olesia.tsotina

"Треба в рівній мірі займатися всім, що згадано в статуті федерації
Там в статуті немає нічого про те що Федерація повинна хоч якось намагатися залучати державне чи спонсорське фінансування - і в цьому корінь всього зла. На внесках по 150грн/рік які йдуть непонятно на шо ми далеко не заїдемо.
Тобто статут бла бла вокруг да около. Якщо на нього сильно опиратись то можна і далі ніфіга не робити. Моя думка статут треба ретельно доопрацювати. Тимбільше там і так ще стара адреса і деякі дані. Крім того відбулися деякі зміни в законі про ГО і всі статути віднедавна всеодно потрібно привести у відповідність новим нормам. (Знаю бо недавно вносили такі зміни в статут нашого самольотного аероклубу "Сокіл")

Ваші думки на цьому форумі і так всім відомі, Ви досить активно їх висловлюєте ;)
Та мені донедавно пофіг було, як і більшості, але коли настало прозріння після певних подій - топлю тепер шо самашедший  ::)

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Соцопитування
« Reply #8 : Лютий 14, 2017, 22:38:51 »
З приводу нормативно-правової бази: на сьогодні є лише ось цей проект: http://www.avia.gov.ua/documents/Bezpeka-aviatsii/Bezpeka-polotiv/25434.html , який залишається проектом майже вже два роки...  :crazy_pilot:
Або я чогось не знаю...


*ПОВІТРЯНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 4. Державне регулювання діяльності в галузі авіації та використання повітряного простору України.
... 9. Авіаційна діяльність, пов'язана з використанням повітряних суден, які визначені у частині восьмій статті 39 цього Кодексу, регулюється відповідними федераціями.

Стаття 39. Реєстрація цивільних повітряних суден
... 8. Не підлягають реєстрації у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України:
1) повітряні судна, зліт яких здійснюється за допомогою ніг пілота (дельтаплани, параплани, мотопараплани тощо); ...

і тут в шапці:
"Контроль діяльності пов’язаної з використанням пілотованих повітряних
суден вищезазначених категорій що не внесені до реєстру цивільних
повітряних суден України та не мають виданого Державіаслужбою
сертифікату льотної придатності (дозволу на виконання польотів)
знаходиться
поза межами компетенції Державіаслужби України. "

На мою думку, а я не юрист:
Це не про нас і нас типу не стосується. Це вони пробують якось прижати і легалізувати польоти безпілотників, які стають все більші і купити їх можна в любому магазині.
Звісно так вони не заставлять всіх реєструвати дрони чи модельки, чи проходити медогляди. Але якшо якісь ідіот буде запускати дрона біля аеропорту і зробить "аварію" - то буде законна підстава його засудити і покарати. Короче - готують під це базу. Ну або просто страхають, щоб не припухали.

Але може хтось пояснить краще?

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Соцопитування
« Reply #9 : Лютий 14, 2017, 22:45:34 »
З приводу нормативно-правової бази:


З приводу нормативно-правової бази у нас не все так печально, а впорівнянні з деякими країнами і взагалі у нас чудовий ФУНДАМЕНТ!
Я кілька разів вже її постив - для себе я зробив таку шпаргалку, на випадок якщо хтось доколупається серед поля:
http://sky-country.lviv.ua/laws/
Євгене - переглянь

Offline Eugene Kozhyrnov

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 80
  • Karma: +42/-4
  • Євген Кожирнов
Re: Соцопитування
« Reply #10 : Лютий 14, 2017, 23:13:41 »
Андрію, дякую. Вже подивився через твоє посилання на ФБ, занотував й поставив тобі плюса у карму.  ;D  ukraine
Gradient Nevada...

Offline AnyKey

  • Олеся Цотіна
  • Newbie
  • Повідомлень: 25
  • Karma: +20/-5
  • SC Discovery 4
Re: Соцопитування
« Reply #11 : Лютий 14, 2017, 23:28:19 »
З приводу нормативно-правової бази:


З приводу нормативно-правової бази у нас не все так печально, а впорівнянні з деякими країнами і взагалі у нас чудовий ФУНДАМЕНТ!
Я кілька разів вже її постив - для себе я зробив таку шпаргалку, на випадок якщо хтось доколупається серед поля:
http://sky-country.lviv.ua/laws/
Євгене - переглянь


Корисне посилання.

Щодо інших коментарів, я їх з цікавістю читаю, але поки не буду висловлювати свою думку, щоби не нав'язувати її і не впливати на об'єктивність. Хочу дочекатися, поки опитування пройдуть всі, кого воно зацікавило, і тоді можна буде обговорити отриманий результат.

Offline Kotov Roman

  • Hero Member
  • Повідомлень: 995
  • Karma: +192/-30
Re: Соцопитування
« Reply #12 : Лютий 15, 2017, 00:50:34 »







8) Хто повинен фінансувати участь спортсменів (збірної) в міжнародних змаганнях? *
       Я проголосовал за1ый вариант (за свои деньги), и ни в коем случае не за счёт полного или частичного финнсирования государства, вся проблема (срач) сведётся к тому ,по каким критериям выявлять этих самых притендентов в сборную, наткнёмся на теже самые грабли и тойже самой ногой что и москали,что парапланерное -спортивное сообщество будет расколото на два лагеря.  если наше государство когдато и выделит какието копейки то их лучше пустить на какието общие темы (ну к примеру можна оплатить взнос в ФАСУ для фаи) и всем фпушникам раздать марки нашару (помощь спорту -помощь!) ну и тд. Но смысл в том чтоб не кидать эти крохи на кучку-драчку (игра такая в школе была).

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Соцопитування
« Reply #13 : Лютий 15, 2017, 08:51:10 »
Критерії дуже прості - відбір через національні змагання (ЧУ+Кубок) + міжнародний рейтинг. Розробити алгоритм (формулу), яка буде враховувати всі ці показники.
І нічого тут розколото не буде, всі будуть розуміти хочеш в збірну - показуй кращий результат. Так, блін, в усьому спорті. І немає там ніякого срачу. Шось я не чув про те що шахматісти побилися за місця в збірній  ;D
наткнёмся на теже самые грабли и тойже самой ногой что и москали
Це проблеми самих москалів. Їх совісті, дисципліни, порядності і т.д. У них на форумі обговорення майже кожної теми перетворюється в срач з образами, погрозами і тоннами компромату.  ;D
Ми ж не вони?

І чого всі чепилися державних грошей? Чому ніхто не говорить про спонсорство?
І взагалі, фінансування будь яке це вже саме останнє запитання. Про нього можна говорити коли більш нагальні проблеми будуть вирішені.
Але мріяти починати можна вже зараз :-)


Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
Re: Соцопитування
« Reply #14 : Лютий 15, 2017, 14:06:33 »
8) Хто повинен фінансувати участь спортсменів (збірної) в міжнародних змаганнях? *
       Я проголосовал за1ый вариант (за свои деньги), и ни в коем случае не за счёт полного или частичного финнсирования государства, вся проблема (срач) сведётся к тому ,по каким критериям выявлять этих самых притендентов в сборную, наткнёмся на теже самые грабли и тойже самой ногой что и москали,что парапланерное -спортивное сообщество будет расколото на два лагеря.  если наше государство когдато и выделит какието копейки то их лучше пустить на какието общие темы (ну к примеру можна оплатить взнос в ФАСУ для фаи) и всем фпушникам раздать марки нашару (помощь спорту -помощь!) ну и тд. Но смысл в том чтоб не кидать эти крохи на кучку-драчку (игра такая в школе была).

Тоже не понимаю в чем проблема. Давно уже решено что сборная это лучшие по рейтингу пилоты, не совсем понимаю о чем тут можно спорить? Да может существовать непризнанный гений пилотирования, который не участвовал в соревах и рейтинга не имеет, так каким образом тогда понять что он вообще что-то умеет? Есть обьективные параметры и субьективных примешивать не нужно.
На счет финансирования: оно ка бы есть. В смысле оно выделяется на все официальные виды спорта для федераций и сборных, другой дело что в большинстве случаев финансирование пилится в министерстве и до федераций не доходит, да так что сборная даже футболки себе сама покупает, не говоря уже о билетах или взносах, так что делить тут совсем нечего.
« Останнє редагування: Лютий 15, 2017, 15:39:30 від MagnusX »