Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Реєстрація парадрому Ходос  (Прочитано 6883 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Myko

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 70
  • Karma: +59/-50
  • Balaban Mykola
Реєстрація парадрому Ходос
« : Лютий 09, 2017, 00:04:50 »
А хто реально готовый впрягтися і спробувати зареєструвати Парадром Ходос?
На себе можу взяти висвітлення в ЗМІ всього процесу у випадку блокування/перешкоджання реєстрації з боку держ і комунальних структур.

Заснувати ГО - це 2-3 тис грн на юриста і процедурні питання.
Далі - не знаю. Треба консультуватись.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #1 : Лютий 09, 2017, 04:25:22 »
Доброго всім.Перебуваю в складц ГО.В свій час був активістом в створенні ГО водномоторної тематики. Вже трохи роботи з браками, зарибленням і тд і тп. Можу в принципі точно узнать що і як. По реєстрації ГО по пам"яті треба не менш 3-х засновників для реєстрації. Адреса і можна реєструвати ГО. Також є дружні ГО. Є досвід дружньої ГО з боротьби з паном Шуфричем за Видубецьке озеро за лодочну стоянку РОП-1. Падло рідкісне хочеться сказать,даже не уявляєте Скажу возня ця буде мабуть постійно в залежності хто власник землі під Києвом на Ходосі. У всякому те що є можливість висвітити в СМІ , Дуже великий плюс.Бо держиморд аж коробить коли все це вилазить в СМІ. У всякому разі важливо щоб була підтримка пілотів. Гарантія що упрутьтся. Треба може десь пострайкувать. БО пару тройка людей це не попре.Тут важлива масовість, підтримка всіх пілотів Київщини. Треба буде і факти познімать замусоринга місцевими Ходоса. І тді тп. Ну взагалі роботи буде не мало.На мій погляд .

P.S..А так якщо нічого не робить мабуть тихенько рано чи пізно Ходос застроять.
« Останнє редагування: Лютий 09, 2017, 04:54:58 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #2 : Лютий 09, 2017, 07:25:16 »
земля на горі в приватній власності.


Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #4 : Лютий 09, 2017, 13:26:56 »
На горі вроді в кадастрі відміткм немаэ. Може я пропустив . Що до ФПУ я б наприклад з радісттю. Питання чи є бажання в ФПУ.
Бажаючий літать.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #5 : Лютий 09, 2017, 15:53:34 »
В кадастрі було, потім приховали. Хтось прихопив земелю. Тепер чекає нагоди. Документи є. Мутна історія.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #6 : Лютий 09, 2017, 16:05:51 »
Що до ФПУ я б наприклад з радісттю. Питання чи є бажання в ФПУ.

ФПУ на першій стадії для вас це контора від імені якої, на бланках якої і з усіма підписами і печатками якої ви пишите свої листи/звернення/запити і т.д.
Тобто ви все робите ФПУ підписується. Ви тільки заявляєте що ви від імені сотень пілотів і національної федерації.
Це як мінімум дасть вам те що відразу не пошлють подалі.

Ну а далі вже вирішувати проблеми по мірі їх поступлення.
ФПУ не може не мати бажання - бо ми всі і є ФПУ. Не мати бажання може хтось з керівництва - але це вирішується дуже просто  ;)

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #7 : Лютий 09, 2017, 16:20:55 »
А наприклад якщо людина не є членом ФПУ. Ну і звичайно якщо звернення від профільної організації, то було б ідеально.
Бажаючий літать.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #8 : Лютий 09, 2017, 16:45:46 »
Якщо парапланерист не є членом ФПУ - то це якось неправильно  :blyaaaaa:
Тимбільше в законі сказано - хочеш літати законно - вступай в Федерацію!  clizma

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #9 : Лютий 09, 2017, 17:51:32 »
Дима, земля НА горе или ПОД горой приватна?

Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #10 : Лютий 09, 2017, 18:20:14 »
Якщо парапланерист не є членом ФПУ - то це якось неправильно  :blyaaaaa:
Тимбільше в законі сказано - хочеш літати законно - вступай в Федерацію!  clizma
А які переваги дає ФПУ для простих пілотів які мають серфітикат  і які не  беруть участь  в змагання або таке інше!.. вибачте що не потемі!.. просто сам думаю зробити серфітикат пілота.. і мене насторожує   те що прочитав на сайті ФПУ " Сертифікат пілота ФПУ є документом, що підтверджує вашу кваліфікацію, досвід та членство у Федерації Парапланеризму України.

При цьому такий документ ніяким чином не є дозволом на виконання польотів. " може я щось не правельно зрозумів..
Ще раз Вибачте ::)
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #11 : Лютий 09, 2017, 19:24:50 »
Якщо гора в приватній властності, Боюсь що Ходос по тихому уплив.Поки скртифікація,потім поки все остальне , то як писав вище то думаю що усьо.От блін жеж єдина гора,жалко . Мабуть легше розвідувать нові місця.
Бажаючий літать.

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #12 : Лютий 09, 2017, 20:52:45 »
Я ж не зря задал акцент. Распаевана земля под горой-это точно. Сама гора -заповедник археологический-как бы так раньше было. А болото комариное под горой вполне могут застроить-Мануфактуру тоже постоили на болоте. Но можно ж и пободаться за полосу 100-200 метров до горы-а дальше-пофиг-пусть строят-будем туда за пивом бегаж ть. Это ж задачакак раз  для ФПУ. Только ей пофигу. Богатые перцы летают на кокс в Колумбию :))), а перцы поскромнее на вареники на Боржаву, а Ходос-колыбель учлетская перцам из ФПУ уже не нужен. Все логично...

Offline ice

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 377
  • Karma: +61/-5
  • Володимир Паничук
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #13 : Лютий 09, 2017, 22:11:57 »
Саня,якщо там хоч одноповерхові сараї постоять, то вже не Ходос! Турбуляція, плюс магніт для учльотів.
П.С. Колись була верба під Горою... І скільки на ній загніздилось???   ;) Я двох пам'ятаю... 
Рожденный ползать может руководить полетами.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Реєстрація парадрому Ходос
« Reply #14 : Лютий 09, 2017, 22:32:57 »
Думається якщо даже за метрів 100-200 гахнуть тіпа якогось ТРЦ думаю від нього буде долітать і до гори. Якщо землю ще не хапнули. То є сенс таки повоювать за гору..
І думаю легше зарєєструвати нове ГО тіпо парадром Ходос. Чим спочатку ставати членом того ж ФПУ потім знов готовить документи.Ще б було б цікаво вияснить ,кому ще це цікаво.
Бажаючий літать.