Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Моя наземка.Навчання.  (Прочитано 12053 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Моя наземка.Навчання.
« : Жовтень 12, 2015, 22:22:14 »
Всім доброго. Не хотілося надоїдать панству з своїми ,,пасочками,,. Прошу не судить дуже. Але якщо по суті діла , і в кого є бажання прошу таки відписатись по моїм помилкам в наземці.

Ну і по суті теми. При любій можливості стараюсь вибиратися на наземку. На свої ,, грядки,,. Ну і дивлячись на те що на Ходосівці часто дують свіжі вітри. В які я побоююсь лізти. Вирішив пробувати подібні ,поривисті вітри опанувати в наземці. В першому відео анемометр показував пориви, до5.5 рідше, та кокроткочасно до 6 м/с. Ну і там метрів з 300 ліс.То ще мабуть і трохи ротора долітали. Вперше пробував прямий старт на першому відео. І в принципі постійно придержував крило, тому же там е схил  метрів з 10-ть. То можна біло й полетіти. Але як писав вище ліс, и гарантовано ротор. Як на мене.
Ну і в другому відео хотілося б на Ходос вибраться в Середу. І тому сьогоднітеж свіженьький вітер був.То й сьогодні вирішив,ще прямий попрактикувати. Сьогодні десь ті ж умови 5м/с. Ну трохи залутало й більше. Але в епізодах.

П.С.Місцями покопано металошукачами ями. задовбали перерили все поле с МД-шками лазили й сьогодні. є пару єпізодів де цеплявся за кочки, та в ями вскакував.І вибачаюсь за якість зйомки. С тел , та ще й виставляв бо не було кому знімати.

П.П.С. Було б дуже непагано якщо б і учльоти у кого є відео їх наземки викладати тут. Може при розборі так сказати ,, польотів,, якийсь висновки і для себе зробили б.

П.П.П.С. Сьогодні був в шлемі.
Зараннє дякую за об'єктивні поради.

! No longer available

! No longer available
Бажаючий літать.

Offline Gizhik

  • Hero Member
  • Повідомлень: 556
  • Karma: +193/-24
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #1 : Жовтень 13, 2015, 00:27:36 »
Шолом це раз, а на ЧА можна ментів визвати, якщо вони такі не культурні... за звичай після розкопок приводять в порядок після себе все...
а що за місце де тренуєтесь?

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #2 : Жовтень 13, 2015, 00:37:39 »
Біля дому, є поле .Можна сказать сама вища точка. Там в принципі під любий напрямок вітру. Сам живу територіально в Гостомелі. Як на мене краще ніж під горою в Ходосі.
Бажаючий літать.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #3 : Жовтень 13, 2015, 11:39:56 »
Карпуха, мета наземки - старт!
Поробіть підйоми на горі для психологічного комфорту і потроху вполіт.
На відео все гарно.

На параплан.ру тема користі/шкод наземки багато мусолиться.


Offline Kotov Roman

  • Hero Member
  • Повідомлень: 995
  • Karma: +192/-30
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #4 : Жовтень 13, 2015, 22:08:48 »
https://www.youtube.com/watch?v=4NzKV7Co1zg  Вот завтра на горе будет много машин, можно потренироватся как Майк Кунг(смотр. с 26 мин.)

Offline Gizhik

  • Hero Member
  • Повідомлень: 556
  • Karma: +193/-24
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #5 : Жовтень 13, 2015, 23:25:05 »
О це я розумію і наземка)))) а місцевісць взагалі чудо! :fly:

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #6 : Жовтень 18, 2015, 18:22:58 »
Доброго всім. Хочеться сказати що наземка, в полі, і наземка наприклад з останнього візиту на Ходос на горі таки відрізняетьтся. Різний напрямок. Динамік. Ще й як виявилось ще від пролітаючих крил парапланів є спутні потоки. Я наприклад не зразу й поняв. Добре підказали, щоб бути готовим.  Я от думаю треба шукати в своїй місцевості, щось подібне на динамік. Бо як виявилось не так просто стартувати, коли так сказати вдоль горки інтенсивний рух.
Бажаючий літать.

Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #7 : Жовтень 18, 2015, 19:49:18 »
Если ты научишься наземить на ровной лужайке - на горке будет проще из за набегающего потока с вертикальной составляющей.
Следите за знаками!

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #8 : Жовтень 18, 2015, 20:15:15 »
Ну не знаю мені в полі показалось простіше чим на горі.  ???
Бажаючий літать.

Offline dimatrek

  • Hero Member
  • Повідомлень: 510
  • Karma: +144/-123
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #9 : Жовтень 18, 2015, 20:15:50 »
=58
є нюанси

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #10 : Листопад 06, 2015, 20:59:40 »
Прошу сильно не ругать за питання. Якщо щось не так. Знайшов відео наземки.Дуже файно у пілота получаеться. Але от дивлячись це відео у мене проситься питання.
Чому так легко у ньго крило йде вперед.??? Він просто біжить вперед, не особливо напинаеться. І крило слухняно за ним йде.
Це залежить від крила, чи досвіду!!!
Як то у ньго все легко получается.
А в мене якщо вітер більш  5 м/с вже кігтями гребу.
 Дякую за раннє за конструктивні поради.

Надіюсь нічогог крамольного не написав. Питаю тільки про наземку.
« Останнє редагування: Листопад 07, 2015, 21:25:20 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Kotov Roman

  • Hero Member
  • Повідомлень: 995
  • Karma: +192/-30
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #11 : Листопад 06, 2015, 23:55:05 »
Видео не видели,но в любом случае тут опыт отходит на второй план, а на первое место выходит свежесть(техническое состояние)крыла. Тут и к бабке не ходи,что современное крыло,которое лёгкое и с непотянутой стропной особенно небольшой площади в наземке будет в разы легче,послушнее в руках одного и тогоже пилота чем десятилетний гельвеноровый 30-ти метровый мотрас да ещё и с потянутой стропной. но как говорится тяжело в учении легко в бою.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #12 : Листопад 07, 2015, 19:41:14 »
Вибачаюсь не вставив відео,та й шось на форум нельзя було зайти!!!!!

! No longer available
Бажаючий літать.

Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #13 : Листопад 07, 2015, 20:09:48 »

А в мене якщо вітер більш  5 м/с вже кігтями гребу.
 Дякую за раннє за конструктивні поради.


Это очень странно, потому что крыло при 5  м. с. идет вперед очень легко, даже  гельвиноровый матрас - как тут написали.  Если ты  при 5 м. с. гребешь -  нужно посмотреть твою технику старта, это первое. Есть ошибки, когда пилоту кажется, что он ломится  вперед, а руки при этом отводит назад, как бы ласточкой и, тем самым, поджимает довольно сильно клеванты. Это все равно, что на машине одновременно давить тормоз и газ.  И еще - нужно посмотреть крыло, это второе, но, даже если крыло и 
Цитувати
десятилетний гельвеноровый 30-ти метровый мотрас да ещё и с потянутой стропной
 
То все равно, при 5 метрах в секунду он должен лететь вперед.
Следите за знаками!

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Моя наземка.Навчання.
« Reply #14 : Листопад 07, 2015, 21:23:12 »
Ну добре. Як на місцева погода завтра дозволить, і місцина ,,моя,, буде сухою. То завтра поробую зняти відео сбоку.
В принципі я таки да стараюсь руки відводити назад. Вроді так радили робить. Крило піднімаеться добре, і вроді як і держу стабільно. А от начинаю вперед іти , ну блін тяжко якось. Я вже і в поривистому вітрі пробував. По всякому. Але поки що + - все так . Не спорю може й я щось не так роблю. Вчусь.
Крило на продувці тканини норм в принципі показало. А схеми стропної нажаль нема. І можливості провірити на предмет ,,розтяжки,, немає.
Якось так.
Бажаючий літать.