Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Велика Бугаївка.Обговорюємо польоти.  (Прочитано 29409 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #30 : Грудень 24, 2016, 17:46:30 »
Як завжди доброго всім. Ну шож таки знов вибралися на Бугаївку. Ще й на Барахти вспіли. Але сьогодні на жаль дуло тільки зранку. Я якось надіявся що Троєщинська малинка набере кворум. То трохи затримався. І льотний вітер був тільки з ранку. Але для учльотів сьгодні рай. Рііівний запад. Що для тренування наземки,що для польотів вниз, були ідеальні умови.Хлопці покрутили крила на склоні, позлітали скільки хто хотів вниз.
Ну й я пару раз для зачьота вниз злетів. Крило провітрив, теж трошки для душі побігав наземку. перекусили . Подихали чистим повітрям.  Ну день сьгодні був так сказати для душі.Почуваю повне моральне задоволення. Саме головне що трохи відпустила інтокікація організму.Чого і вам бажаю. Якось так.
« Останнє редагування: Грудень 24, 2016, 18:06:43 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #31 : Січень 01, 2017, 18:25:45 »
Доброго всім. Передд усім вітаю всіх з Новим роком, з новим сезоном. Ну й счьогодні перші польоти в новому сезоні. Тобто новий сезон таки відкрили. Ну що ж цілу неділю ми Віталіком Бахтіяровим виглядували запад. І запад нас не підвів. До речі на Зимову частину левова частка запада припадає на Мальдіви.
І сьоодні Мальдіви нас просто порадували. налітались до несхочу.
погода була різною, віндгуру показував до 7 м\с Ну в принципі десь так і було. Напрямок запад-північ запад. Ложка працювала по різному, але вийшо персонально вмене з кусочків минут 35, Потім була пауза на посилення. Переждали. Ну і вже потім вітер був літабельний на грані фола.Терли склон практично. Шикарні вправи з наземки, з посадкою на склон, під всякими кутами. Старт в різних умовах. Я правда чуть захватився фіговертами на розворотах, але вроді не критично. Вчасно виправився. Тепер буду знать напевне що так робить нельзя.Зарубку собі поставив . Бо сьогодні Літав в свіжому вітрі На ,,Ozone Addict,, .Ну а як трохи стихло пересів на ,, SOL Ellus-2,,.Бігали аж до темноти практично. Як писав вище відпрацьовували рцзні старти, управління крилом , Ну і набігавшись роз"їхались по домам. тільки до дому зайшов. Так що сезон відкритий, почин є.Чого і всім бажаю в Новому Році. Почаще літати.
Ну ітрохи фото, і відео . Хоть подивися на Аддікт зі сторони, в пілотуванні Віталка. Дуже Озон чомусь подобається.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #32 : Січень 01, 2017, 18:47:25 »
Вибачайтє відео не альо.камера слабенька.

! No longer available
Бажаючий літать.

Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #33 : Січень 01, 2017, 20:33:33 »
Подихали не погано сьогодні!! :fly: :fly: :fly: :fly: :fly: trava trava trava trava trava
! No longer available
« Останнє редагування: Січень 01, 2017, 20:42:19 від Віталій Бахтіаров »
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #34 : Січень 01, 2017, 21:12:03 »
Выталя відос зачьот +1
Як писав вище класно політали. Дякую за компанію.
Бажаючий літать.

Offline Константин

  • Newbie
  • Повідомлень: 36
  • Karma: +16/-0
  • Advance Epsilon 5
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #35 : Січень 03, 2017, 13:15:04 »
Молодець, Володимир, радий бачити, що ви не полишили літати, як колись думали про це. :)

Які у вас враження, коли навчились літати в динаміку, після звичайних зльотів зверху вниз?  :)

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #36 : Січень 03, 2017, 15:29:15 »
Дякую. Просто треба було вчитись у інструктора,
Дуже велика дяка хто мені в цьому помогав. По першу чергу Олегу Гойнеку який дав перші базові знання.
Ну а що до динаміка величезна дяка Василю Кагарлицькому що запустив мене в динамік, і в лебідку. І всім хто мені допомогав, порадами. Дуже дякую.

Ну ащо до польотів . Скажу просто у мене тепер є крила.

! No longer available
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #37 : Січень 15, 2017, 19:58:25 »
Як завди доброго всім. Ну шо ж знову Бугаївка. Мальдіви радують регулярним Западом на вихідні. Чим з задоволенням користуємся.
Так і сьогодні.
Але сьогодні трохи підвела Волжана. Вчора ще в Києві біли звоночки від циліндрика робочого щеплення.Ну а сьогодні обзвон з ранку, колегіально вирішуємо таки їхати. Віндгурут каже що льотна погода тільки з ранку. До речі так і вийшло.Але прямо з першого вижиму, вилазять очі манжеті. Бліііііін.
Але ж як свербить, І як досвідченій Волговод, Таки все в мене є в запасі, за часок півтора все міняю. І виїзд. Приїзжаємо а там уже тройка пілотів на місці. Ну й ще Женя Кожирнов ,відзванюється по дорозі з Обухова заскочив . Політав трошки, Та й далі по справам ві Обухів.
Напрямок був спочатку запад. Трохи політали , трохи потренували посадку на склон. Хотя недолік цієїгорки що вона мала. Дуже мало вміщується апаратів, Таще й до неї треба привикнуть.Тим не менше набігались, до несхочу. Трохи як писав вище політали. Ну й потім як і писав віндгуру, начало скисать, в другій половині дня.Для учльотів шикарна погода була. Ну хто ще наземку ідтянув. Я також,попрацював з домашнім завданням . Ну й по домам. День чудовий, повітря шикарне чисте, красивенні Мальдіви.Женя теж похвалив за пейзаж. Ну і як завжи все було классно. Чого і вам бажаю.
« Останнє редагування: Січень 15, 2017, 20:47:09 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #38 : Січень 15, 2017, 20:49:07 »
Відео паршиве. Звіняйте камера слабенька. Пілотуе Женя.

! No longer available
Бажаючий літать.

Offline Eugene Kozhyrnov

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 80
  • Karma: +42/-4
  • Євген Кожирнов
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #39 : Січень 15, 2017, 21:59:01 »
Володю, дякую за відео! Рідко вдається побачити вланий політ зі сторони. Плюсіка тобі у карму.
А ось те саме з мого шолому:
https://www.youtube.com/watch?v=h_ysZSZzd7I
Gradient Nevada...

Offline Eugene Kozhyrnov

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 80
  • Karma: +42/-4
  • Євген Кожирнов
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #40 : Січень 21, 2017, 05:17:48 »
Нам ще раз вдалося політати на київських "Мальдівах" цієї п"ятниці!  :parapente3:
Відео-репорт тут:
Gradient Nevada...

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #41 : Січень 21, 2017, 10:20:10 »
Блин Жень класно ви політали. +1. Відео класс. Хотя Мальдіви не проста горка. Але вже дивлюсь набирають популярність. Зараз там юра Поляков, дядько мій. Завтра милися з Віталіком бахтіаровим. Зачьотний відеозвіт.

P.S. Треба дивлюсь Барахти розлітувать.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #42 : Січень 22, 2017, 17:52:32 »
 :Доброго всім. Ну шо ж знову Бугаївка. Ну думаю що шанувальників ,,Мальдів,, стає все більше. Я так думаю що добавилось ще з двоє.
В вайбері закидаю питання чи є бажаючі, на  ,,Мальдіви,,.Бо щось всі десь заняті, або не дома .І таки бажаючі знайшлись.Діма (не знаю нік на форумі) і Коля Бабак підтримали , та склали кворум. За що дуже дякую.  Бо самому стрьомно якось. Віндгуру обіцяв льотну погоду десь з 11.00. Ми поки то да сьо ,прибули мабуть десь о 12.00. Може й раніше. Але вітерець бів так собі. Але згодом начало потроху роздуватись. Спочатку невеличкі підльоти. Потім все свіжіше. Ну і всім я думаю хватило налітаться , Ну і я ще самий останній налітував. Потім ще народ підтянувся. Але ми вже зібрались їхати. Ще вийшли на старт понаблюдать як шо там. Але Юра з малим приїхав, а його товариш займався зльотами вниз.
Ну й як завжди ,,Мальдіви,, порадували як польотами, Так і позитивною енергетикою. Ну дуже там файно. Дякую всім за можливість виїхати на польоти. А Дімі  окремо за доставку практично з під"їзду. Щира дяка.
Відео на жаль не вийшло. Бо чи то руки криві, чи замерзли бо понажимав шо попало.
« Останнє редагування: Січень 22, 2017, 19:11:46 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #43 : Січень 22, 2017, 18:55:03 »
Ще кілька фот з вайбера стянув.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Велика Бугаївка.Обсуждаем полёты.
« Reply #44 : Січень 25, 2017, 21:57:11 »
Ще невеличке відео. З 15.01.2017

http://www.youtube.com/watch?v=jHwvRSw4NoI
Бажаючий літать.