Украина > Полёты на Волыни, Ровенская, Волынская области

Волинська МАЛИНКА

(1/13) > >>

DenYakobchyk:
Привіт!Ось і пілоти з Волині обзавелись малинкою  :fly: .Правда вона ще тільки на стадії "тестування)) 22.04 Славік Гайдук "обкатав" малинку пролетівши кілометрів 25.А 23.04 і мені,після затяжки на 650м,вдалося політати наславу,набори до 2000м,м"які потоки до +3,гарні краєвиди...

Горохівська малинка

Ежик:
Відео не відкривається.:(

DenYakobchyk:
Поправив)

Ежик:
Гарно...;)

vyacheslav:
Трошки про сьогоднішній день.
  Погода гарна, тільки вишкрябатись вдалось в15.00. Але маршрут вдався цікавий.
  Першим полетів Денис. За 20 хв я. Відцепився на 250 м .Потоки спокійні ,мягкі.
База 2500. В хмару лізти не хотілось, хоча Денис набирав більше 3000.
 Летіли вздовж дороги на Луцьк трішки з косяком з заходу. Потім повернули по вітру на Демидівку. Вірніше це я повернув бо обіцяв друзям прилетіти до них,а вони мене мали завезти до дому. Летіти можна було далі та я лінивий. Над Демидівкою було2200. І тут починається цікаве. Поки скручував, перелякав все місто(там такого ще не бачили). Добре що в мене крило кольору прапора УПА, а Денис своїм озоновським триколором зробив справжній переполох. Люди підняли міліцію.
Добре ,що коли приземлились, першими приїхали мої знайомі. Назбиралось людей ,міліції, могла бути бійка.( бо ж диверсанти).
Годину в райвідділі міліції писали пояснюючі, фотографували параплани.
 Ні, то не схід, тут ніякий диверсант не пройде. Наші люди і міліція на сторожі. ukraine
Відео і фото викладе пізніше Денис.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version